Sieć komputerowa pliki do pobrania oprogramowania

Free IP Switcher 2.1
 Teraz nie ma potrzeby, aby zmienić szczególną adres IP, adres bramy, maskę podsieci, serwer proxy, etc ręcznie ponieważ Switcher IP zrobi to za Ciebie.
 
189

Oprogramowanie typu Freeware
BWMeter 7.0.0
BWMeter Jest stanąć na metr szerokości pasma, używany do pomiaru, kontroli, wyświetlanie i monitorowanie wszystkich handluje na swojej sieci w systemie.
 
181

Do darmowego wypróbowania
SQL2GSM 3.3
SQL2GSM jest aplikacją, która może pomóc zbudować SMS / EMS / usługi SM dla klientów lub pracowników.
 
84

Do darmowego wypróbowania
VideoGallery 1.0
Crifano Flash Video składnik Galeria pozwala załadować illimitated filmy przez xml file.
 
84

Demo
Essential NetTools 4.3
Jeśli chcesz monitorować i diagnozować połączenia sieciowe, należy użyć Essential NetTools, który składa się z kilku ważnych narzędzi sieciowych.
 
83

Do darmowego wypróbowania
Alcohol 120% 1.4.7.1005
 Emulator CD i DVD: kopiuje je na dysku twardym, na dalsze granie w wirtualnych napędów CD / DVD (można utworzyć do 31 dysków).
 
78

Do darmowego wypróbowania
ArpCacheWatch 1.3
ArpCacheWatch monitoruje pamięć podręczną ARP systemu Windows i pozwala wysłać zapytanie ARP, aby uzyskać adres fizyczny, który odpowiada konkretny adres IP.
 
76

Oprogramowanie typu Freeware
Advanced IP Address Calculator 1.1
Advanced IP Address Calculator jest darmowym narzędziem 95/98/NT/2000/XP systemu Windows, który pozwala na obliczenie każdego aspektu konfiguracji podsieci za pomocą kilku kliknięć myszką.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
HW Virtual Serial Port 2.3
HW Virtual Serial Sterownik jest przeznaczony do podstawowej grupy urządzeń sprzętowych, ale można go używać za darmo, jako uniwersalnego sterownika do stworzenia zdalnego portu szeregowego, który przekierowuje port szeregowy (RS232) danych do.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
10-Strike Network Diagram 2.5
 10-Strike diagram sieci to potężny program, który pozwala użytkownikom na projektowanie lokalnych sieci komputerowych diagramów.
 
74

Do darmowego wypróbowania
RADREP - RADIUS Reporting & Billing Tool 1.89c
RADREP (Reporting RADIUS) jest Windows 32-bitowych aplikacji GUI, specjalnie napisany jako ogólny rachunkowości RADIUS analizy logów i raportowania.
 
73

Demo
AdventNet Simulation Toolkit 7.0
Network Simulator, symulacja sieci, agent SNMP Simulator, Symulator agent SNMP Simulator, symulacja Cisco, Cisco IOS symulacji, agenta SNMP, SNMP Symulacja narzędzia SimulateAdventNet zawiera łatwy w obsłudze, oparte na GUI symulator agenta i.
 
73

Demo
Syslserve 1.03
Syslserve prosty serwer syslog. Domyślnie Syslserve dotyczy obrotów dziennika codziennie kompresję logów. Wpis obejmuje czas komputera, na którym Syslserve biegnie, źródłowy adres IP i przychodzącej wiadomości (bez zmian). Kolumna czas jest
 
73

Do darmowego wypróbowania
Qcheck 1.3
Qcheck to doskonałe narzędzie do badania czasu reakcji sieci, przepustowość i wydajność transmisji strumieniowej.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Kiwi CatTools 3.2
Darmowe narzędzia do zarządzania siecią i konfiguracji urządzenia. CatTools to narzędzie do zarządzania urządzeniami sieciowymi (routery, przełączniki i zapory). Automatyczne tworzenie kopii zapasowych konfiguracji, zmiany hasła i skryptów komend
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
SolarWinds Engineers Toolset 10.4
Jesteśmy inżynierów sieciowych takich jak Ty, więc wiemy, co twarz codziennie: nowe problemy z siecią, które pojawiają się znikąd i nie wystarczająco dużo czasu, aby rozwiązać.
 
71

Demo
Bluetooth File Sender 4.9
Bluetooth File Sender - aplikacja do wysyłania plików do urządzeń przenośnych. Opis: Nie wymaga uwierzytelnienia, można wysłać więcej niż jeden plik w tym samym czasie; freandly interfejs, nie wymaga instalacji, można wysyłać plików przez Bluetooth
 
70

Do darmowego wypróbowania
Net-Send command 1.1.351
Małe narzędzie konsoli, które mogą być wykorzystywane do wysyłania wiadomości z wiersza poleceń, jak net send polecenia w Windows NT, Windows 2000, Windows XP oraz Windows 2003 Server.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Scrutinizer NetFlow & sFlow Analyzer 9.0.0
NetFlow Scrutinizer & Analyzer sFlow to bezpłatna aplikacja, która zapewnia bardzo szczegółowe informacje wykorzystania sieci dla hostów i aplikacji wykorzystujących najwięcej pasma.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Paragon Hard Disk Manager 2009
Uniwersalny zestaw narzędzi do pracy z dysku twardego, co pozwala na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności do zarządzania dyskami twardymi.
 
68

Do darmowego wypróbowania