Wyszukiwanie plików pliki do pobrania oprogramowania

Microsoft Office 2010 Filter Packs 1.0 Beta
Microsoft Filter Pack jest wolny punktach dystrybucji pakietu Office interfejsy IFilter. IFilters są komponenty, które umożliwiają usługi wyszukiwania do zawartości indeksu określonych typów plików, co pozwala sprawdzić zawartość w tych plików. Są
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
Ultra File Search Portable 3.6.0.14083
Ultra File Search jest Search Utility, które jest w stanie szybko znaleźć pliki, foldery i treści lokalne, sieci, DVD, CD-ROM, USB dysk lub dyski flash.
 
78

Do darmowego wypróbowania
File Investigator File Find 2.19
Mamy połączyła naszą technologię Investigator pliku z Windows File Użytkownicy, do wyszukiwania plików według typu pliku, zawartość, Platforma systemu operacyjnego, metody zapisu, atrybuty plików, plus więcej.
 
73

Do darmowego wypróbowania
DupeTrasher 2009 Build 908
DupeTrasher to aplikacja, która wyszukuje i usuwa zduplikowane pliki i foldery z komputera.
 
71

Do darmowego wypróbowania
cdXray 2.0
się X-Ray dla Twój colleged cdrom, więc można patrzeć na to w sposób jasny i prosty, aby dowiedzieć się, co chcesz cdrom w stos dysku, można przeglądać obraz wszystkie Twoje proste cdrom i kciukiem pozwalają Ci wiesz co to jest plik, tak jak obraz,.
 
69

Do darmowego wypróbowania
WellCraftedSoftware Word Finder 2.0
Czy masz kilka listów i potrzebują pomocy w znalezieniu słowa Wpisz litery i ustawić minimalną i maksymalną długość słów, które chcesz i wyszukiwarka słów pokaże swoje słowa.
 
69

Demo
Tony Search and Replace 3.128
Wyszukaj i zamień to narzędzie do wyszukiwania, które mogą znaleźć i zastąpić jeden lub więcej ciągów znaków w wielu plikach tekstowych.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Duplicate and Same Files Searcher 1.6.2
Duplikat i same pliki Searcher (Duplikat Searcher) to aplikacja do wyszukiwania duplikatów plików (klony) i NTFS twarde dowiązania do tego samego pliku.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
File identifier for Linux 0.6.2
Oprogramowanie identyfikator pliku jest narzędziem wiersza poleceń, które umożliwia określenie plików, a także uzyskanie informacji o katalogach z ich zawartości (później zwany zasobów), a nie tylko od ich rozszerzeń plików (w przypadku plików).
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
Content Finder 1.0
Spróbuj znaleźć zawartość każdego pliku w folderze. Wsparcie typ pliku teraz: obsługuje ciągi), C, CC, cpp, h. Korzystanie z technologii: C #, Task, Regular Expression, WPF, Open XML.
 
65

Demo
RapidFetch 1
As-you-type wynik wyszukiwania filtrowania, wyszukiwania wielu folderów jednocześnie uruchamiać pliki na całym dysku twardym, w sekundach, wyszukiwania częściowe.
 
64

Oprogramowanie typu Freeware
eSearch Personal 1.3
Uwolnij swoją zawartość, sprawdzić, co chcesz! eSearch jest wysokiej klasy oprogramowanie do wyszukiwania treści przeznaczone dla lokalnego systemu plików, strony internetowe, bazy danych i aplikacje na zamówienie. eSearch oferuje najlepsze w
 
61

Do darmowego wypróbowania
Index Search Assistant 3.0
Indeks wyszukiwania asystent Jak uruchomić własną usługę indeksowania plików zamiast indeksowania wbudowane w XP, nie trać czas do indeksowania.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Allianza Discovery 2.64
Allianza Discovery przechowuje centralne repozytorium metadanych wszystkich skanowanych plików w sieci.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Verbs 1.0
Następujące narzędzia są w poręcznych oprogramowanie Czasowniki, które sprawia, że .
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Soft4Boost Dup File Finder 2.6.4.129
S4B Dup File Finder jest uniwersalny program, który pozwala użytkownikom na wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików, biorąc cenne miejsce na dyskach twardych.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Lockergnome Tips 0209
Compellation Chris Pirillo.s Porady lockergnome w przeszukiwania pliku pomocy.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Fast File Finder 1.0
Prosta aplikacja dla Windows File Finder począwszy XP.
 
59

Demo
Hyper File Searcher 1.0
Co to jest File Searcher Hyper Istnieją dziesiątki tysięcy plików na komputerze, jak znaleźć to, czego potrzebujesz Czy można się nudzić w narzędzia przeszukiwania komputera Nie dostać się z nich czas marnować spożywczych.
 
59

Demo
Duplicate File Killer 1.8.5
Może skanować wszystkie duplikaty plików i zero wielkości plików na twardym driver.It może skanować i odróżnić od nazwy pliku, rozszerzenia i date.It tworzy listy files.You duplikatu i zero-sized można dostać szczegółowe statystyki dotyczące dwóch
 
57

Oprogramowanie typu Freeware