Dostęp użytkownika pliki do pobrania oprogramowania

ID Flow Photo ID Software 4.1
Flow ID Photo ID Software 4.1 jest użytecznym narzędziem, które ma na celu zapewnienie, aby umożliwić szybkie tworzenie bezpiecznych, profesjonalnych kart tożsamości ze zdjęciem. Korzystanie z tej wersji Flow Photo ID ID Software z pewnością
 
60

Demo
Invisible Private Folder 2.1.1.2
 Można chronić ważne pliki i foldery z nielegalnego stosowania z poręcznej aplikacji Invisible Private Folder.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Remove Access Security 1.6.3
Dowiedz się, jak Usuń Access Security z bazy danych Access łatwo Bezpieczeństwa narzędzie dostępu do usuwania.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Hide Secret Files 3 3.0
Ukryj Secret Files to produkt bezpieczeństwa w oparciu o niezrównanym danych ukrywanie metody.
 
41

Do darmowego wypróbowania
AppAdmin v1.1.0
 Teraz możesz zablokować dostęp do dowolnego programu, który jest zainstalowany w systemie, używając oprogramowania integracyjnego AppAdmin.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
CAD Services 1.0
CAD usługi 1.0 jest zaprojektowany jako potężne narzędzie, które może pomóc obliczyć chmod, liczba, która określa uprawnienia do plików internetowych. Uprawnienia do plików z sieci w zasadzie określić, kto może uzyskać dostęp do serwera - w oparciu
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Lockdown Plus PC 4.0.381
Lockdown Plus PC jest doskonałym rozwiązaniem do komputerów osobistych do osobistego lub publicznie dostępnych komputerach z systemem Windows 2000/XP 2003 systemów operacyjnych.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Radl Free Radius server 1.5
Okolica jest częścią serwera Radius w architekturze klient / serwer i jest często przy użyciu przez serwer dostępu zdalnego urządzeń i użytkowników telefonowania.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Sakina Privacy Protector 4.4.0
Sakina Privacy Protector jest łatwe i bezpieczne Program do czyszczenia działalności i ślady historii i bezpiecznie usunąć Internecie utworów Internet przechowywany w przeglądarce i ukryte pliki.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
SoftFuse Password Generator Std 2.6
Teraz można wygenerować hasła, które są bardzo trudne do złamania za pomocą inclusive aplikację SoftFuse Password Generator Std.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Folder Shield Extra Security 2.0
Tarcza Folder jest solidne narzędzie, które jest przeznaczone do ochrony ważnych folderów i dokumentów, w sposób bardzo łatwy w użyciu i innowacyjnych.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Program Access Controller 1.0.0.818
Program Access Controller :. Block, Deny, ograniczać, zabezpieczyć hasłem dostęp do programów i aplikacji Program Access Controller to program dla hasłem ochrony, kontroli, blokowanie i ograniczanie dostępu do programów i aplikacji Program Access
 
29

Do darmowego wypróbowania
AirStop Multiport 2.4.3
W Airstop Sterowania wieloportowe communiations klient adaptery na laptopach. Zapobiega to liczbę potencjalnych ataków, takich jak bezprzewodowe pomostowe i nieautoryzowanym dostępem do urządzenia. Unikalne funkcje obejmują pełną lock-down,
 
28

Do darmowego wypróbowania
Avira DriveNet Professional 2.1
Z Avira DriveNet możliwe jest łatwo zamontować wszystkie dyski twarde w zdalnej sieci LAN / WAN / Internet za pośrednictwem wszelkich połączeń sieciowych nawet bez systemu operacyjnego działającego na komputerze zdalnym.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Hide & Protect any Drives 2.82
Ukryj lub ograniczyć dostęp do wszystkich napędów, takich jak dysk twardy, CD, DVD, dyskietek i flash, i zabronić dostępu do partycji dysków twardych z Hide & Protect napędów .
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
File Safer 1.0
Plik Safer pozwala zabezpieczyć hasłem foldery, pliki. Pozwala można ukryć ci dane lub sprawi, że dane są tylko do odczytu (zabezpieczony przed zapisem i nie może usunąć) łatwo. Oferuje także automatyczne ochrony i Żądanie hasła dostępu do
 
22

Do darmowego wypróbowania
System Gate Block Programs Instantly 5.2.0
Blokuje programy nie chcesz uruchamiać na lub komputerze dziecka (gry blok, blok posłańców czat, internet, lub innych niechcianych programów zainstalowanych na komputerze PC) W przeciwieństwie do Menedżera zadań, pokazuje dodatkowe informacje o.
 
21

Do darmowego wypróbowania
abylon LOGON 9.50.7
Oprogramowanie LOGON Abylon oferuje wygodny sposób chronić komputer przed nielegalnym dostępem.
 
20

Do darmowego wypróbowania
1st Smart Keystroke Recorder Pro 8.6
Smart Recorder klawiszy jest zaawansowanym narzędziem monitorowania. To pozwala na zbadanie wszystkiego, co dzieje się na komputerze. Cechy: zapisywanie sekwencji klawiszy, monitorowania aktywności internetowe, czat online logowanie, wizualny nadzór,
 
19

Do darmowego wypróbowania
Lock Desktop 2009 5.0.3
Blokada pulpitu 2009 skutecznie zawodzi intruzów, chroniąc komputer przed dostępem osób nieuprawnionych.
 
18

Do darmowego wypróbowania