Bezpieczeństwo & Szyfrowanie pliki do pobrania oprogramowania

Hotspot Shield Free VPN 3.17
Upgrade do Hotspot AI Tarczy% -100 większą prędkością i bez reklam. Zmień to teraz z takim atrakcyjnej cenie: $ 0.50/day, $ 4.99/month, $ 29.95/year.
 
371

Oprogramowanie typu Freeware
Hide My Disk 1.5
Jeśli chcesz ukryć dysk twardy oprogramowanie to może Ci pomóc! Bardzo łatwy w użyciu i całkowicie bezpieczny Hide My dysku można ukryć na dysku twardym (lub partycji dysku twardego), kliknięcie przycisku! Możesz zabezpieczyć dostęp do programu
 
291

Oprogramowanie typu Freeware
Keyboard Spy Logger v. 2.1
Everthing Records, który został wpisany na danej klawiaturze komputera. Pozwala sprawdzić, jak dzieci (mis) korzysta z komputera. Łatwy w instalacji i obsłudze. Uruchom w tle i jest niewidoczny dla zwykłych użytkowników. Plik rejestrowanie klawiatury
 
266

Do darmowego wypróbowania
pSX Emulator 1.13
PSX emuluje Sony Playstation 1 Emulator PSX to darmowy program przeznaczony do pełni emulować Sony PlayStation1 i Aix + DLLrpSing, co pozwala na uruchamianie większości, jeśli nie wszystkie PS gry płynnie na komputerze.
 
265

Oprogramowanie typu Freeware
Ashampoo WinOptimizer 9 14.00.02
 Ashampoo WinOptimizer Free to program zaprojektowany, aby pomóc Ci poprawić poziom wydajności komputera, poprzez zapewnienie Państwu kilka podstawowych narzędzi.
 
247

Do darmowego wypróbowania
Kaspersky Anti-Virus Mobile for Symbian -
  Kaspersky Mobile Security oferuje nasze najnowsze technologie ochrony zoptymalizowane dla smartfonów z systemem Android, aby chronić swoje prywatne dane, nawet jeśli telefon zostanie zgubiony lub skradziony.
 
244

Do darmowego wypróbowania
Reimage 1.6.1.8
Automatyczna naprawa oprogramowania PC, przechowuje dane użytkownika i aplikacje. Automatyczna naprawa oprogramowania PC, przechowuje dane użytkownika i apps.With chirurgiczną precyzją Reimage diagnozuje problemy systemu operacyjnego i zastępuje
 
239

Demo
Windows Installer CleanUp Utility 2.5.0.1
Teraz można łatwo usunąć informacje o konfiguracji Instalatora Windows z programu za pomocą wygodnego Windows Installer CleanUp Utility.
 
220

Oprogramowanie typu Freeware
NetQin Anti-virus for S60 3rd 4.0
 NetQin Antivirus jest wolny od wirusów i skaner narzędzi bezpieczeństwa specjalnie przeznaczony dla telefonu komórkowego.
 
215

Oprogramowanie typu Freeware
Ashampoo WinOptimizer FREE 1.00
 Ashampoo WinOptimizer darmo to program zaprojektowany, aby pomóc poprawić poziom wydajności komputera, poprzez zapewnienie Państwu kilka podstawowych narzędzi.
 
205

Oprogramowanie typu Freeware
Hotspot Shield 0.940
 - Zapewnia ochronę komputera podczas połączenia z punktami dostępowymi Wi-Fi, w tym automatycznego szyfrowania ruchu przychodzącego i wychodzącego.
 
196

Oprogramowanie typu Freeware
My Spy Free PC v3.0
Jeśli kłamiesz spać w nocy fretting o prywatności i komputera, za to: największym zagrożeniem może być rząd lub operator witryny sieci Web odwiedzanych późno w nocy, ale twój partner w interesach, twój szef, a nawet małżonka .
 
180

Do darmowego wypróbowania
Windows XP Service Pack 3 Build 5512 FINA
 Dodatek Service Pack Microsoft okresowo łączy aktualizacje, poprawki i inne ulepszenia w jednym pakiecie.
 
174

Oprogramowanie typu Freeware
BitCrypt Free 4.1
BitCrypt to wyrafinowana aplikacja szyfrowania pozwala na przechowywanie tekstu w obrazie jest ona przeznaczona dla osób, które chcą przechowywać i przekazywać informacje w sposób niewidzialny Główną zaletą programu jest możliwość ukrywania.
 
151

Do darmowego wypróbowania
WinMacro 1.2.1
Proste makro rejestrator / odtwarzacz dla Windows WinMacro jest prosty rejestrator Macro / player dla Windows, który działa we wszystkich aplikacjach.
 
142

Oprogramowanie typu Freeware
AxCrypt2Go Portable 1.7.2867.0
AxCrypt2Go.exe jest install-free prosty program pozwala na szyfrowanie i deszyfrowanie w drodze. Pełna wersja jest nadal zalecany dla dnia na dzień pracy.
 
140

Oprogramowanie typu Freeware
TULP2G 1.4.0.4
TULP2G jest. NET framework oparty kryminalistycznych oprogramowania do wydobywania i dekodowanie danych przechowywanych w urządzeniach elektronicznych.
 
139

Oprogramowanie typu Freeware
Hide IP Platinum 5.0
Należy wziąć swoją prywatność bardzo poważnie, gdy działają w trybie online. Jedną z metod, które można użyć w ten sposób jest ukrywanie swojego adresu IP. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Hide IP Platinum. Po uruchomieniu aplikacji,
 
133

Do darmowego wypróbowania
UniFlash 1.40
 UniFlash to program flash, który jest używany do pisania na nowy BIOS Flash ROM Chip.
 
130

Oprogramowanie typu Freeware
OpenOffice Calc Password Recovery 1.4
Calc Password Recovery umożliwia odzyskanie utraconych haseł i usunąć zabezpieczenie z arkuszy kalkulacyjnych utworzonych w OpenOffice Calc.
 
113

Do darmowego wypróbowania