Narzędzia powłoki systemowej pliki do pobrania oprogramowania

Little Registry Cleaner 1.5.1
Będzie to naprawić komputer pierwsze narzędzie do czyszczenia rejestru, który jest dostępny jako open sourceIt będzie naprawić komputer, skanując istotne obszary rejestru.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
HashCheck Shell Extension (x86-32) 2.1.11.1
Jest to sprytne narzędzie do sprawdzania integralności plików - rozszerzenie powłoki Windows, który umożliwia Państwa do sprawdzania integralności plików za pomocą odpowiedniego pliku SFV.
 
72

Demo
PS Tray Factory 3.2
Fabryka tacy PS jest potężnym i poręczne narzędzie przeznaczone do elastycznie kontrolować wszystkie inne ikony w zasobniku systemowym na pasku zadań.
 
70

Do darmowego wypróbowania
Tidy Start Menu 4.3
Czy jesteś zmęczony szukają programów w długi Menu Start liście Jeśli tak, to ten program jest dla Ciebie.
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
! $ Error Scan and Fix 3.0.5
Skanuje, czyści i naprawia błędy pc szybko. Error Scan and Fix 3.0.1 jest zaawansowanym czyszczenia rejestru systemu Windows, które pozwala na bezpieczne skanowanie, czyste i naprawy rejestru problemy za pomocą kilku kliknięć myszką. Problemy z
 
66

Do darmowego wypróbowania
Ultimate PDF Unlocker 3.1
Ten ostateczny narzędzie PDF Unlock daje możliwość odblokowania szyfrowanie plików PDF w 100% z pełnym zaufaniem.
 
66

Do darmowego wypróbowania
AudioShell 2.3.6
AudioShell jest darmowy MS Windows Explorer wtyczki rozszerzenie powłoki, które pozwala na przeglądanie i edycję tagów plików muzycznych bezpośrednio w Eksploratorze Windows.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Multi Desk Assist 1.0.0.2
Multi biuro Assist jest niepełna Windows Virtual Desktop Software do tworzenia wielu pulpit i wirtualnego pulpitu na głównym systemie operacyjnym Windows.
 
64

Do darmowego wypróbowania
GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.1.0.24
GiMeSpace pulpitu Extender 3D zapewnia lepszy sposób wykorzystać swój pulpit. Jest to mały i bardzo prosty program dla Windows, który pozwoli Ci rozwinąć swój pulpit bez limits.When przesuwanie myszy do krawędzi ekranu można zauważyć, że pulpit
 
63

Do darmowego wypróbowania
Tabin 5.3
Przekształca spacji aby kartach Wykorzystanie ASCII pliku tekstowego: . Tabin exe mojplik.txt Zakłada tabulatory są 8 kolumn od siebie. Nie należy stosować go na pliki edytora tekstu. C źródło włączone. Prawami autorskimi przez kanadyjskich Mind
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Registry Corrector 1.4
Można użyć oprogramowania integracyjnego Registry Corrector przydatnych dla następujących celów: do usuwania historii MediaPlayer jak Far, IE i Winrar; do skanowania i korygowanie błędów w następujących lokalizacjach oprogramowania: COM / ActiveX.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Automatically Run Or Close Programs At Certain Times Software 7.0
 Ta aplikacja siedzi w zasobniku systemowym w prawym dolnym rogu ekranu komputera i automatycznie zakończyć i uruchomić programy dla Ciebie na żądanej określonego czasu, dnia, tygodnia lub jak określić.
 
62

Do darmowego wypróbowania
System Information View 2.1
 Zobacz informacje narzędzie System pozwala wyświetlać informacje o procesorze, a także informacje na pamięć, dysk twardy, informacje systemowe, instalacji oprogramowania drukarki, adres IP, nazwę komputera i okna Up Time.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Magic Registry 1.2
Rejestr Magia to specjalne narzędzie Podkręcanie. Rejestr Magia to specjalne narzędzie Podkręcanie przeznaczony do optymalizacji i personalizacji systemu Windows Me/9X (95/98/98 SE) wygląda, czuje się i wydajność. Magia Registry sprawia, że
 
62

Do darmowego wypróbowania
Camtech Context Tools 1.0
Przydatne narzędzia do Eksploratora Windows Narzędzia Camtech kontekstowym Context to zbiór przydatnych narzędzi dodane do menu kontekstowego Eksploratora Windows używany przez Camtech na codzień.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Programmator For Panasonic KX-TD1232/816/308
Panasonic Programming Software KX-TD1232/KX-TD816/KX-TD308 dla Windows. Łatwy zrozumiały interfejs, pełna kompatybilność z każdą wersją PBX firmware, wbudowana pomoc instalatora
 
61

Do darmowego wypróbowania
XP Context Tools 1.1.1
Dodaj przydatnych narzędzi do Mój komputer i Explorer Context Menu Narzędzia XP kontekście to zbiór przydatnych narzędzi dodać do menu kontekstowego Eksploratora Windows używany przez Camtech na codzień.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
OpenWithView 1.11
OpenWithView to małe narzędzie, które wyświetla listę wszystkich dostępnych aplikacji w Otwórz za pomocą Dialog-polu Windows i pozwala w łatwy sposób włączyć / wyłączyć aplikacje na liście.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Tango Patcher 2600 8.06
 Z Tango Patcher 2600 można łatwo zmienić pulpit XP i pozwala na wykonanie tango zestaw ikon, ikony przemysłowy zestaw ikon tematu, GNOME i zestaw ikon Tangerine.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
TopSelecText 4.4
Zaznacz tekst, z 5-kierunkowy nawigator .... Ten produkt został stworzony dla Treo 600, Treo 650, Treo 680 i Treo 700p i 755p Treo tylko. To nie będzie działać na innych urządzeniach niż Treo 600, Treo 650, Treo 680 i Treo 700p lub Treo
 
58

Do darmowego wypróbowania