Komparatystyka pliki do pobrania oprogramowania

RivaTuner 2.09
 RivaTuner jest szczypanie narzędzie dla NVIDIA oraz kart graficznych ATI pod Windows.
 
244

Oprogramowanie typu Freeware
TuneUp Utilities 2010 1.00
 Teraz możesz zrobić swój system szybko, jak dostosować i zabezpieczyć za pomocą TuneUp Utilities 2010.
 
219

Do darmowego wypróbowania
SpeedTest 2.0
 Teraz można łatwo zmierzyć prędkość transferu sieci między komputerem a dowolnym komputerze podłączonym do sieci internetowej lub przy użyciu wygodnego i integracyjnego programu speedtest.
 
219

Oprogramowanie typu Freeware
Fraps 3.4.6 B 13748
Fraps aplikacji systemu Windows mogą być używane z gry, ponieważ jest to za pomocą technologii DirectX lub OpenGL graficzne.
 
217

Do darmowego wypróbowania
TuneUp Utilities 2009 1.00
 Obsługiwane funkcje TuneUp Utilities 2009 są następujące: jego użycie pozwala indywidualnie optymalizacji systemu Windows, ma proste rozwiązanie dla każdego pc podobne problemy, to poprawia ci wydajność systemu, ma nową stronę startową i TuneUp.
 
184

Do darmowego wypróbowania
ClockGen 1.0.5.3
 ClockGen to wspaniały zestaw Przetaktowywanie oprogramowania, które zawiera pakiet Przetaktowywanie programów, z wielu wersji dedykowanych do jednego lub kilku głównych deski.
 
180

Oprogramowanie typu Freeware
ASUS Splendid Video Enhancement Technology 1.02.0028
ASUS Splendid Technologia poprawy sygnału wideo 1.02.0028 oferuje użytkownikom skuteczny, ale i korzystne narzędzie, którego celem jest poprawa wyświetlania obrazu na komputerach PC, aby zaspokoić wysokie wymagania wizualne. Splendid ma możliwości
 
130

Oprogramowanie typu Freeware
Gamma Panel 1.0.0.20
     Mały i przydatny program gamma panel pozwala zmienić kontrast, jasność i gamma ustawień w czasie rzeczywistym.
 
130

Oprogramowanie typu Freeware
Cpu-Z 1.60.1
 CPU-Z jest obszerny program przeznaczony do monitorowania systemu Windows, który pozwala na pobieranie informacji na temat głównych urządzeń z komputerem.
 
113

Oprogramowanie typu Adware
PC Health Check 1.0
Uzyskaj szybki ocenę optymalizacji laptopa lub wydajności komputera i ocenić jego bezpieczeństwo.
 
87

Do darmowego wypróbowania
ASUS Cool & Quiet 2.18.01
ASUS Cool & Quiet 2.18.01gives Ci wiele wygody przydatnych whichenables z tego programu CPU monitorowanie obciążenia systemu i samoczynnie dostroić napięcie procesora i częstotliwości, co skutkuje niższym temperature.Speed z wentylatorem jest
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
1-abc.net Settings Organizer 2.00
Windows XP + Vista oferują ogromne możliwości, które mają być dostosowane. Niestety, większość z tych funkcji nie są dostępne za pośrednictwem panelu sterowania i może być konfigurowane tylko przez modyfikację rejestru systemu Windows. 1-abc.net
 
76

Do darmowego wypróbowania
ASUS GPU Tweak 2.0.3
ASUS GPU Tweak 2.0.3is opracowany jest podstawowym programem, który pozwala na monitorowanie i optymalizację ustawień dla maksymalnej wydajności na wszystkich kartach graficznych! Oczywiście, kart graficznych ASUS przyjdzie z bardziej ekskluzywnych
 
76

Oprogramowanie typu Freeware
Uniscan 3
Uniwersalny skaner sprzętu i oprogramowania systemu Uniscan 3 jest przeznaczony do diagnostyki elektronicznych systemów sterowania (ECS) zainstalowanych w samochodach sprzedawanych na rynku europejskim do 2005 r.
 
69

Demo
ASUS GPU NOS Utility 1.00.06
ASUS GPU NOS Utility 1.00.06proves się być korzystne, jak również interestingapplication, który został zaprojektowany, aby zapewnić Państwu prosty sposób na zwiększenie narzędzie performance.This System dedykowany jest do procesora karty graficznej
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
MCS CPU Benchmark 0.7
MCS CPU Benchmark V5, najnowsza wersja programu benchmarku wydajności procesora od MCS Studios.
 
68

Do darmowego wypróbowania
OpenGL Geometry Benchmark 1.0
 OpenGL Geometry Benchmark jest stosowanie testów, który pozwala na przetestowanie wpływu geometrii kart graficznych.
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
CAS BACnet Explorer 2.01aH
CAS BACnet Explorer jest idealnym narzędziem do odkrywania, testowania i debugowania sieci BACnet i urządzeń * Exploring -.
 
66

Do darmowego wypróbowania
RightMark Memory Analyzer 3.8
 Możesz optymalizacji systemu z RightMark Memory Analyzer, który jest specjalnie zaprojektowany do precyzyjnych pomiarów cech niskiego poziomu podsystemu CPU / chipset / RAM.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Stream KernelAnalyzer 1.9
AMD APP KernelAnalyzer jest narzędzie do analizy statycznej do kompilacji, analizy i demontować kernel OpenCL, Brook lub IL dla procesorów graficznych AMD Radeon.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware