Kopie zapasowe & Przywracanie pliki do pobrania oprogramowania

Samsung Recovery Solution 5.0.1.5
 Samsung Recovery Solution jest narzędziem, które przywraca dysk twardy, gdy występuje surowiczy problem w systemie lub kopiuje zawartość dysku twardego.
 
541

Oprogramowanie typu Freeware
Retrieve Text Message 4.4.1.2
Elegancka karta sim pamięci programu przywracania przywraca utracone rekordy, nawet po kilka wystąpień jak przypadkowo usuniętych danych, sformatowanych / sformatowaniu karty sim, uszkodzony sektor w kartach SIM nieprawidłowym użytkowaniem.
 
501

Do darmowego wypróbowania
Samsung New PC Studio 1.5.1
 Samsung PC Studio jest oparte na systemie Windows PC pakiet program, który pozwala w łatwy sposób zarządzać danymi osobistymi i plików multimedialnych poprzez podłączenie telefonu Samsung do komputera.
 
261

Oprogramowanie typu Freeware
Norton Ghost 15.0
 Norton Ghost 15,0 chroni aplikacje systemowe, ustawienia, foldery i pliki z zaawansowanych kopii zapasowych i odzyskiwania.
 
253

Do darmowego wypróbowania
Recover Files 3.29
 Recover Files jest darmowy, mocny, elastyczny i łatwy w obsłudze narzędzie, które ma informacyjny i intuicyjny interfejs.
 
244

Oprogramowanie typu Freeware
Image for Windows 2.88
 Poręczne narzędzie oprogramowania Obraz jest używany do utworzenia migawki całej partycji lub woluminu do zestawu plików lub bezpośrednio do większości + RW + RW RR-RW lub CD-R / DVD.
 
235

Do darmowego wypróbowania
FastCopy 2.08
FastCopy jest skuteczny i najszybszy Kopiuj / Usuń oprogramowanie przeznaczone dla systemu Windows, który pozwala skopiować / usunąć Unicode plików określająca ścieżkę i nad MAX_PATH cię.
 
235

Oprogramowanie typu Freeware
Opera BackupX 0.4
 Możesz użyć funkcji bogaty program Opera BackupX dla następujących celów: jest w stanie tworzenia kopii zapasowych i przywracanie notatek oraz zakładek, kontaktów, preferencji, ciągi wyszukiwania, ciasteczka, historię pobierania, konfiguracji paska.
 
198

Oprogramowanie typu Freeware
Free ISO Creator 2.8
 Poręczne oprogramowanie Wolny ISO Creator sprawia, że ??trudne zadanie tworzenia obrazu ISO bardzo proste. Jej główne cechy są następujące: ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu, jest zdolny do tworzenia obrazów
 
189

Oprogramowanie typu Freeware
R-Drive Image 4.7 build 4738
 R-Drive Image jest silnym narzędzie zapewnienia tworzenia plików obrazu dysku na potrzeby kopii zapasowej lub powielania.
 
170

Do darmowego wypróbowania
Clone Genius 2008
Tworzenie kopii zapasowych całego systemu, w tym systemu Windows, programów, plików i ustawień osobistych, tak aby można je przywrócić w razie awarii systemu lub problemów z dyskiem twardym.
 
158

Komercyjny
Repair MDF File Free 1.0.0.0
Z tego programu można naprawić otwierania pliku uszkodzonych MDF pliki bazy danych zdalnie z serwera bazy danych bezpośrednio.
 
146

Oprogramowanie typu Freeware
Lenovo OneKey Recovery 7.0.0.1230
OneKey Recovery tej wersji obsługuje tylko powrotem do obrazu mniej niż 100G (w tym 100 g). Ponad 100G, backup będzie nie. Prosimy sprawdzić swoją objętość obrazu kopii zapasowej, a następnie zrobić następny krok.
 
145

Oprogramowanie typu Freeware
KeepSafe 1.1
KeepSafe oferuje bezproblemową sposób ochrony wszystkich plików najważniejsze podczas pracy na nich w czasie rzeczywistym.
 
127

Do darmowego wypróbowania
USB Pen Drive Unformat 3.0.1.5
Memory Stick usunięte narzędzie do odzyskiwania plików jest w pełni zautomatyzowany i niezawodny do odzyskiwania utraconych danych.
 
127

Do darmowego wypróbowania
Recover My Files Data Recovery Software 5.1.0.1872
Istnieje bardzo dużo typów oprogramowania w dzisiejszych czasach są stosowane w odzyskiwania utraconych plików.
 
126

Do darmowego wypróbowania
iCare Card Recovery Pro 2.0
Było wiele razy, kiedy żałowałem usuwanie plików z mojej pamięci USB, jak później się okazało, aby nadal być przydatne.
 
109

Do darmowego wypróbowania
Eee Storage 2.0.24.452
SEE Storage służy do konsystencji i dostępności danych, ponieważ zapobiega utracie danych i szkodliwe.
 
103

Demo
HP Recovery Manager 5.5.2124
Pakiet ten zapewnia HP Recovery Manager aplikacji i narzędzi dla obsługiwanych notebooka / modeli i systemów operacyjnych.
 
97

Oprogramowanie typu Freeware
SanDisk sD Memory Card Data Recovery 3.0.1.5
Gry w karty pamięci odzyskiwania ratownicze oprogramowania skasowane lub usunięte zdjęcia, inne typy plików z uszkodzonych kijów PRO Duo z aparatu cyfrowego.
 
96

Do darmowego wypróbowania