Różne pliki do pobrania oprogramowania

PHP 5.5.4
 PHP Edytor jest bardzo szybkie PHP redaktor z debuggera i wsparcie UTF-8. Funkcje pozwalają tworzyć i edytować nie tylko php, ale także HTML, XHTML, CSS i kodu JavaScript, a zintegrowane narzędzia pozwalają potwierdzić, ponowne użycie, nawigacja i
 
205

Oprogramowanie typu Freeware
SymblCro 7.12
Po raz pierwszy SymblCro otwiera, ma dwa puste pionowe okienka. Gdy użytkownik otworzy wzór SymblCro stawia wykres w lewym okienku, a użytkownik wprowadzi tekst w right.The użytkownik może dodać wiersze i ściegów do okienka wykresu z kliknięć
 
183

Do darmowego wypróbowania
StarUML 5.02
 Teraz można łatwo zrobić platformę UML / MDA, które byłyby kompatybilne z platformą Win32 za pomocą open source projektu StarUML .
 
173

Oprogramowanie typu Freeware
Portable Adobe Reader Lite 9.0.0
Przenośna wersja Adobe Reader Lite Jest to przenośna wersja programu Adobe Reader LiteThe nadąć-darmowa wersja popularnej przeglądarki PDF, Adobe Reader, okazało przenośne.
 
141

Oprogramowanie typu Freeware
ColorPro 2.2
 ColorPro ma wiele wspaniałych możliwości manipulacji kolor. Jedna z najlepszych części o projektowaniu strony internetowej jest wybór schematów kolorów, które docierają i naprawdę chwycić uwagę odbiorców. W przeszłości, projektant stron
 
132

Demo
CarBrain 15.68
CARBRAIN to program, który pozwala na zdiagnozowanie car.Features: - Chipset: ATMEL Chip-System operacyjny: Windows-Dimension of COMBOX: 12 * 8 * 2.5CM-wymiary pola RF: 6 * 5 * 2.5CM- Testowanie port 1: Bluetooth-Testing port 2: diagnostyka
 
100

Oprogramowanie typu Freeware
NetBeans IDE 5.0
 NetBeans IDE zapewnia najwyższej klasy kompleksowe wsparcie dla najnowszych technologii Java i najnowszych ulepszeń Java przed innymi IDE.
 
98

Oprogramowanie typu Freeware
BioSig for Octave and Matlab 2.52
 BioSig jest biblioteka open source do przetwarzania sygnałów biomedycznych. Jego głównym celem jest wspieranie badań w przetwarzaniu sygnałów biomedycznych poprzez dostarczanie narzędzi open source dla wielu różnych zastosowań. Jego najważniejsze
 
94

Oprogramowanie typu Freeware
Wassup 2 5
 Wassup jest WordPress wtyczki do śledzenia odwiedzających w czasie rzeczywistym. Posiada bardzo czytelny i fantazyjne konsoli administratora, aby śledzić użytkowników, który daje szczegółowy wgląd prawie wszystko użytkownicy robią na swojej stronie.
 
92

Oprogramowanie typu Freeware
PDQ Deploy Pro 1.4.4.0
PDQ Deploy zapewnia podstawowy poziom wdrożenia oprogramowania. PDQ Deploy Pro zaczyna się wszystkie możliwości PDQ Deploy i dodaje zaawansowane features.Features:-Jednoczesne i Real Time-Wdrażanie oprogramowania na wielu komputerach w prawdziwym
 
92

Do darmowego wypróbowania
RTP - Resource Translate Program 1.0.1
Program Tłumacz zasobów to program opracowany, aby pomóc przetłumaczyć win32 standardowych plików, takich jak EXE, DLL, DRV, OCX .
 
91

Do darmowego wypróbowania
DrRacket 5.1.3
DrRacket to interaktywna, zintegrowane, graficzne środowisko programowania dla programu, MzScheme i MrEd języków programowania.
 
91

Oprogramowanie typu Freeware
CooCox CoSmart 1.0
CooCox CoSmart jest inteligentny konfiguracja pin i narzędzie do generowania kodu. Zapewnia pin multipleksowanie konfigurację ustawień, PIN wykrywanie konfliktów ustawień, efektywne generowanie kodu i charakterystyki I / O komórek specyfikacji.
 
91

Oprogramowanie typu Freeware
Android SDK 1.1 rc1 /1.0
Możesz użyć bogate Android SDK do łatwego tworzenia aplikacji mobilnych dla platformy.
 
89

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Phone 7 Marketplace for Windows PC 2.0.0
Phone7Market (wcześniej Windows Phone 7 Marketplace) dla Windows PC to zestaw aplikacji.
 
88

Oprogramowanie typu Freeware
JoomSolo Joomla Standalone Server 2.10a
 JoomSolo to aplikacja, która została zaprojektowana do łatwego rozwoju rozszerzeń i szablonów z szybkiej nawigacji po menu.
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
Unitronics U90 Ladder 6.1.11
Unitronics U90 Ladder jest HMI Zastosowanie PLC Środowisko programowania dla serii Jazz & M90/M91 kontrolerów.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
BitLevelGPS Demo 1.0
Ten program jest demo aplikacji do biblioteki BitLevelGPS oprogramowania, który zapewnia oparty na komputerze PC aplikacji użytkownika z dostępem do NMEA-183 zgodny z odbiornika GPS poprzez szeregowy port komunikacyjny.
 
81

Demo
Pathfinder Download Manager 1.41
Pathfinder jest zaprojektowany, aby pomóc programistom, menedżerów partnerskie, recenzentów i innych osób, zapisując przepustowości, podczas gdy w tym samym czasie, cross-promocji swoich produktów.
 
81

Do darmowego wypróbowania
XN Resource Editor Portable 3.0.0.1 B7600
Możesz używać Edytora zasobów przenośny XN modyfikacji zasobów oraz do odzyskiwania ikon, zmiana DLL i ikony, itp.
 
81

Oprogramowanie typu Freeware