Sieć pliki do pobrania oprogramowania

Adobe Dreamweaver CS 3
 Możesz użyć kodu i wizualne na poziomie możliwości Adobe Dreamweaver CS do tworzenia stron internetowych i projektów opartych na standardach na pulpit, a także smartfonów, tabletów i innych urządzeń.
 
236

Do darmowego wypróbowania
FVP - FLV Video Player 1.0
FVP FLV Player służy do odtwarzania plików wideo Flash. Flv. Doesnot wymaga instalacji, wystarczy pobrać go za pomocą. To pozwala otworzyć wideo FLV z dysku twardego lub z sieci przy użyciu adresu URL http. Możesz otworzyć menu programu, po prostu
 
144

Oprogramowanie typu Freeware
Orator 2.1 Beta
Aplikacja jest bardzo prosta i wykorzystuje tylko jedno okno. Wpisz, wklej lub przeciągnij tekst do okna, wybrać głos i zapisać tekst do pliku. Orator można również przeczytać tekst na głos. Co zrobić z Orator 's Files Tworzenie własnych
 
107

Oprogramowanie typu Freeware
Advanced Keywords Conveyor 1.0
Zaawansowane Przenośnik Słowa kluczowe silniki wyszukiwarka pozycjonowanie to silniki META tags generator szukaj HTML META tag zautomatyzowanej kluczowych stworzenia.
 
97

Do darmowego wypróbowania
Pilot Group Affiliate Program 1.9.58
Najbardziej skuteczne narzędzie marketingowe do zarabiania pieniędzy on-line. Proste i łatwe w konfiguracji programu. Projekt można łatwo zmienić do potrzeb klienta. Tysiące produktów, partnerów i reklam. Pełna oferta usług sieci reklamowych.
 
82

Komercyjny
Hot Potatoes 6.2.5.4
 Funkcjonalny program Hot Potatoes sprawia, że ??trudne zadanie umieszczanie materiałów edukacyjnych w internecie bardzo łatwo, dlatego najlepiej dla wychowawców, nauczycieli i materiałów-pisarzy. Można go używać bez znajomości HTML lub JavaScript.
 
82

Do darmowego wypróbowania
XFlows (for Windows/java VM) 3.01
XFlows jest XML i XSLT zintegrowane rozwiązanie to pozwala na tworzenie złożonych scenariuszy, przekształcając zestaw plików z XSLT, publikując swój wynik do zdalnego serwera, eksportowanie i importowanie danych z bazy danych za pomocą plików XML,.
 
77

Do darmowego wypróbowania
Flash Info Board 1.5
Info Flash Board rozszerzenie jest stworzony, aby dodać wiadomość dla dowolnej strony internetowej.
 
73

Do darmowego wypróbowania
eZy Contact Form Wizard 3.0
Teraz konfiguracja plik PHP do łatwego tworzenia formularzy kontaktowych dla różnych stron internetowych i szybko użytkownik może również dodać najwyższe funkcje do swoich formularzy kontaktowych.
 
72

Oprogramowanie typu Adware
Map Maker for Google Maps 1.2.0.0
Kreator map w Google Maps Mapy produkt dla Ciebie strona internetowa z Kreatora map w Google Maps produkt dla Ciebie stronę internetową z Kreatora map w Google Maps .
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
Balsamiq Mockups 2.2.11
Makiety do pulpitu pozwala pracować na interfejsie użytkownika, gdziekolwiek jesteś, niezależnie od połączenia internetowego.
 
71

Demo
NodeJS Stack 0.6.18.0
Node.js to platforma oparta na starcie JavaScript Chrome na łatwe budowanie szybkich, skalowalnych aplikacji sieciowych. Node.js używa zdarzeniami, bez blokowania I / O modelu, który sprawia, że jest lekki i wydajny, idealny do intensywnego danych
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
PG Real Estate Solution Open AUT.2010
PG Nieruchomości - ready-to-go skrypt do tworzenia portal handlu. Można go łatwo ustawić, aby spełniać swoje wymagania: z jednej strony może to być miejsce dla odrębnej nieruchomości lub agencji nieruchomości, z drugiej strony - jest gotowy portal
 
69

Do darmowego wypróbowania
pageQ 2.0
 PageQ jest najbardziej wydajny i najnowszy odtwarzacz multimedialny przeznaczony dla stron internetowych, które pozwala zrobić pokaz slajdów z stron internetowych, a następnie transmitowane za pośrednictwem sieci lub jej e-mail i mogą grać, nawet.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Recovery MySql Free 1.0
Jeżeli szukasz łatwego odzyskiwania rozwiązania MySQL to nie patrzeć dalej niż odzyskiwania MySQL Wolny , wiodący do wykrywania błędów i odzyskiwania plików dostępne tylko z naszej bezpiecznej witryny download.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Affiliate Program Software 1.9.42
Ready Software Program partnerski . Projekt można łatwo dostosować. Nieograniczone produkty, nieograniczona reklamy, nieograniczony filii. Potężny obszar zarządzania partnerski. Specjalna strefa dla oddziałów, aby sprawdzić swoje statystyki i
 
69

Komercyjny
Graphic text generator 1.50d
Graphic Generator Tekst pozwala pisać wysokie pozycje witryn oddziaływania lub zdania używając wyszukanych czcionek graficznych tekst zamiast ograniczonym zakresie zainstalowanych czcionek.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
WebGrid - The plug and play grid 3.3.1
WebGrid ma 12 kolumn, typy, 40 wydarzeń i mieć więcej niż 100 nieruchomości dla Ciebie do zabawy.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Flash-here Flash News Ticker 1.0
Nasza Flash News Ticker może wyświetlać linki tekstowe określone w pliku konfiguracyjnym XML.
 
68

Demo
JSiteMap 0.9.4 Beta / 0.
Z JSiteMap można łatwo wygenerować mapę strony dla początku website.Quick: w tym kursie będzie można zobaczyć JSiteMap aplet w akcji, a zobaczysz, jak łatwo wykorzystać to. Aby dowiedzieć się więcej: na JSiteMap .
 
68

Oprogramowanie typu Freeware