Perl pliki do pobrania oprogramowania

CGI:IRC 0.5.9
CGI: IRC jest Perl / CGI program, który pozwala na dostęp do IRC z poziomu przeglądarki internetowej, to ma być elastyczny i ma wiele zastosowań, takich jak bramki IRC dla sieci IRC, Chat-room na stronie internetowej lub dostęp do IRC, gdy.
 
312

Oprogramowanie typu Freeware
BS Guestbook -
BS Księga gości jest Script Księga napisana w Perl.It pozwala odwiedzającym dodać swoje uwagi dla wszystkich. Cechy: - wpisy przechowywane w płaskiej tekstowej bazy danych - użytkownik może dodać swoje nazwisko - e-mail - URL - lokalizacja -
 
110

Oprogramowanie typu Freeware
ActiveBoard 2.1
Zapraszamy do ActiveBoard Strona! ActiveBoard jest potężnym, wielowątkowy, łatwy w użyciu, łatwy w obsłudze, w pełni konfigurowalny układ forum. Zapewni to Państwu najbardziej elastycznym, selectible i niezawodnego obszarze dyskusji za rozsądną
 
80

Komercyjny
Dada Mail 4.0.2
Dada Mail Współczesna Menedżer liście mailowej. Poczta Dada może pomóc w zarządzaniu listę mailingową, wysłać masowych wysyłek, prowadzi archiwum wiadomości i pozwalają dzielić wiadomości na wiele sposobów. Dada Mail działa na hosting konta i
 
76

Oprogramowanie typu Freeware
Project Tracking System 2.0a3
Jest to program oparty na web perla być stosowane do projektu Management.It śledzi: godziny pracowników, godzin projektów i dokumentacji projektów.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
BBMatic -
Skrypt ten uruchamia system BBS. Użytkownicy pytania post i komentarze i odpowiedzi Nawiązanie można dołączyć.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Anti SPAM Form to Email -
A wejścia gości dane za pomocą formularza na stronie internetowej, kliknij wysyłają i dane są przesyłane do skryptu, skrypt następnie używa sendmaila do wysłania e-maila i zapisać dane do dziennika.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
info2html 2.0
Info są pliki tekstowe z wbudowanymi dyrektyw linków. Zazwyczaj korzysta się Emacs lub specjalnego przeznaczenia (np. przeglądarki informacji lub xinfo) do czytania plików informacyjnych. Ponieważ narzędzia GNU są szeroko udokumentowane w
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Simple Mozilla-Firefox Bookmarks Checker 0.2
Ten niewielki i prosty Perl Program pozwala uzyskać pewne informacje na temat Mozilla Firefox zakładek.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
SoftNet Super Slots 3.0
To program przeznaczony do internetu, będzie służyć do odwiedzin w pełni funkcjonalny gry na automatach, które nie wymaga plug-in S lub pliki do pobrania.
 
62

Do darmowego wypróbowania
PRO-Search 0.18.3
PRO-Search jest robot z serwerami FTP, SMB, HTTP, sieci DC z potężnym wyszukiwarki internetowej i interfejsu nawigacji.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
YaWPS 0.7.1
YaWPS (Jeszcze inny system Portal Web) jest hybrydą pomiędzy systemem zarządzania treścią i portal dla średnich lub małych przedsiębiorstw internetowych-lub Intranetsites.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Simple Comments 0.960
Na tej stronie to zbiór informacji odnoszących się do Simple Komentarze WebRef za skrypt Perla, który pozwala realizować podstawowe komentarz systemu księgowania na statycznych stronach witryny.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Pop Chat 2.0
Dodano opcje dla tła i czcionki kolory, Bad filtr słowa, opcja zalogowania się złych przestępców słowo, lub wymienić badwords z * BW * Uwaga, dwa (2) dodatkowe czaty, nowe grafiki, tło, pomoc pop-upów, regulowana wielkość ekranu i dodał więcej.
 
61

Komercyjny
SandSurfer 1.8.4
SandSurfer jest czas utrzymywania aplikacji internetowych z następujących funkcji: Pracownik * blacha * czas wejścia Clock Clock Auto W i Auto Out * Gross obliczeń wynagrodzenia dla każdego pracownika w danym okresie czasu * Eksport danych do pliku.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
MHonArc 2.6.16
MHonArc jest Perl mail-to-HTML Converter. MHonArc zapewnia archiwizację z poczty HTML indeks wątku Email łączenia, etc, a także inne funkcje, w tym wsparcie dla MIME i potężne możliwości dostosowywania użytkowników.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
OLE-Storage 0.386
OLE-Storage Moduł umożliwia dostęp do surowych strumieni danych o dokumentach, które są wykonywane przez np.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Java-JCR 0.08
JSR 170 specyfikacja opisuje Java API opartego dostępu hierarchicznych baz danych. To jest ogólnie określane skrótem JCR, co jest skrótem API repozytorium treści dla technologii Java Specification.Currently ta biblioteka pozwala Perl programistów do
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Open WebMail -
Otwórz WebMail to system webmail oparty na wersji Neomail 1,14 od Ernie Miller. Otwórz WebMail służy do zarządzania bardzo dużych plików folderów poczty w pamięci sposób skuteczny. Ponadto oferuje szereg funkcji, aby pomóc użytkownikom migrację
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
y-notes 0.7.1
Y-notes to zestaw lekkich apletów i skryptów, które enablewebmasters określić punkty, gdzie użytkownicy serwisu mogą opuścić stickynotes być wykorzystywane jako pomoc w nawigacji, wspólne i retrievedlater.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware