Zarzšdzanie & Dystrybucja pliki do pobrania oprogramowania

NI LabVIEW 11.0.1
LabVIEW to doskonała platforma idealna do tworzenia aplikacji celnego, który integruje się doskonale z prawdziwych sygnałów życiowych i danych.
 
197

Do darmowego wypróbowania
JaWE 4.4.1
Enhydra JaWE (Java Workflow Editor) jest pierwszym open source edytor graficzny workflow Java proces w pełni zgodnym z przeznaczeniem WfMC wspierających XPDL jako natywny format plików.
 
72

Demo
Download and upload sites 1.0
download, upload, shareware, freeware, list, witryn pobierania, wysyłania, shareware, freeware, lista, strony, demo, sprzedawca, filie
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Daolnwod Software Submitter 1.10
Dodał Software Daolnwod jest wolne, małe i inteligentne oprogramowanie, które może pomóc programistom łatwe przedstawią swoje programy do miejsc dystrybucji oprogramowania za pośrednictwem Internetu.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Serial Key Maker 4.0.0.1
Serial Maker Key umożliwia. NET łatwo włączyć ochronę klucza szeregowego do ich oprogramowania. Deweloperzy mogą spędzić czas pracy na podstawowych funkcji ich stosowania, nie martwiąc się o szczegóły jej ochrony. Pozwala to oprogramowanie jest
 
60

Demo
Microsoft DirectX SDK 9.29.1962
Pobierz kompletny DirectX SDK, który zawiera DirectX Runtime i całe oprogramowanie DirectX wymagane do tworzenia zgodny applications.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Alvendi-CM: Control de bodegas 1.4.4
Oprogramowanie do zarządzania produktu Oprogramowanie to jest system kontroli artykułów, produktów lub materiałów, w warehouse.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Sarasoft Integrated Imaging System 5.5.0553
Sarasoft Integrated Imaging System (SIIS) jest obrazowanie dokumentów systemu zarządzania i oznacza Zintegrowanego Sarasoft Imaging System .
 
59

Do darmowego wypróbowania
GSA Regnow Statistics Expert 1.4.4
GSA Regnow Expert Statistics to oprogramowanie specjalnie opracowane i przetestowane przez użytkowników Regnów.
 
57

Do darmowego wypróbowania
IntelliProtector 2.24
IntelliProtector jest aktywacja oprogramowania oraz zarządzanie oferując bezpieczną dystrybucję oprogramowania przez Internet, na CD-ROM i DVD-ROM.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Transaction 1.7
Transakcja jest łatwy w obsłudze, w pełni funkcjonalny i uniwersalny interaktywnej analizy danych i raportowania ma pomóc kontrolować sprzedaż online.
 
56

Do darmowego wypróbowania
PAD Generator 1.3
Opisy produktów, oprogramowania i specyfikacji są do źródeł online przez Handy Software Generator PAD, który jest w rzeczywistości plikiem XML. Nie ma potrzeby, aby zainstalować go w systemie za pomocą.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
pcpmSqlGen 1.0
PcpmSqlGen generuje PŁYTKI SQL z SELECT PcpmSqlGen generuje SQL INSERT z SELECT. Użyj go do tworzenia danych testowych z istniejących danych, zapisać dane przed testem, a następnie przywrócić je po, rozpowszechnianie tabel kolorów do zdalnych baz
 
56

Demo
ICP Storage Manager 5.30.00
Storage Manager ICP jest aplikacją, która pomaga zbudować przestrzeń pamięci za pomocą ICP kontrolerów RAID, dyski i obudowy (JBODs).
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Deskzilla 1.7.1
Deskzilla jest pulpit klient Bugzilla (tm) systemu śledzenia błędów. Zapewnia funkcje dla lepszej wydajności i poprawę środowiska pracy dla użytkowników Bugzilla. Deskzilla informacje bug pliki do pobrania z Bugzilla i przechowuje je w lokalnej
 
55

Do darmowego wypróbowania
KeyedAccess for Microsoft Access 4.2
KeyedAccess jest dodatkowy moduł dla programu Microsoft Access, który obsługuje klucz produktu / walidacji kodu odblokowującego, co daje możliwość tworzenia bezpiecznych trial / shareware wersje aplikacji Access albo wykonania miesięcznych, 3-mo,.
 
55

Demo
EDI Site Manager 4.0.0.7
Ten nieaktywny Pakiet aplikacji składa się z dwóch składników: - Offline Kierownik budowy-Test systemu dostarczania (Offline Browser) Instalacja i aktualizacje muszą być przeprowadzone na LAN do Internetu connection.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
XpoLog Log Management and Analysis 3.7
Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, pierwszy w swoim rodzaju, Zaloguj zarządu do raportu za Testowanie aplikacji w celu optymalizacji jakości i sukcesu wzrost produkcji.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Project-xl 1.0a
Project-xl jest łatwy w użyciu szablonu Excel przeznaczony dla tych, którzy potrzebują do planowania i monitorowania małych projektów (do 100 zadań), ale którzy nie chcą wydawać fortuny na oprogramowanie.
 
54

Do darmowego wypróbowania
Tarma QuickInstall (v2, site license) 2
Wojowniczka QuickInstall tworzy szybki, kompaktowy, w pełni funkcjonalny system Windows z wymogami instalatory oprogramowania dla platformy Microsoft Windows, o niewielkiej dystrybucji, prosty i przejrzysty interfejs użytkownika oraz inteligentne.
 
54

Do darmowego wypróbowania