Debugowanie pliki do pobrania oprogramowania

C-Decompiler 1.0
Możesz użyć C-Decompiler do dekompilacji C i języka C + +. Czyni to poprzez odczyt pliku PE, i daje odpowiedni kod C / C + + jako wyjście.
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
PE Explorer 1.99 R6
PE Explorer jest najbardziej bogato wyposażone narzędzie do kontroli wewnętrznych działania plików PE (EXE, DLL, kontrolek ActiveX, i kilka innych formatów wykonywalne systemu Windows).
 
80

Do darmowego wypróbowania
mmd logger 2.0
Mmd Logger z narzędziem GDI jest okna konsoli jak program przeznaczony do logowania, zapisywać i analizować komunikaty debugowania.
 
78

Do darmowego wypróbowania
COM Port Data Emulator 2.7.3.630
Jeśli jesteś programistą lub inżynier sprzętu, można często spotkać się z sytuacją, gdy potrzebujesz informacji na temat możliwości portów komunikacyjnych na typowego użytkownika końcowego systemu do obsługi dużych przepływów danych.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft System Center Service Manager SP1 7.0.6555.128
Microsoft System Center Service Manager 2010 SP1 jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
Entomologist 0.7
Celem entomolog jest stworzenie wieloplatformowego, otwartego źródła klienta bug tracker, który działa z wielu trackerów błędów (Bugzilla, LaunchPad, itp.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Debugging Tools for Windows 6.11.1.404
Możesz użyć Debugging Tools for Windows do debugowania sterowniki, aplikacje i usługi, na komputerach z systemem Windows NT 4.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Bug Shooting 2.15.3.796
Przechwytywanie ekranu. Edytuj Screenshot. Dodaj strzały, tekstem i nie tylko z rysunkiem. Wyślij Screenshot do śledzenia błędów lub Systemu Zarządzania Emisji. Albo wysłać zrzut ekranu przez Skype lub e-mail. Można również tworzyć własne wyjścia za
 
64

Do darmowego wypróbowania
gDEBugger for Linux 5.3
Oszczędź cenny czas debugowania i zwiększenie gDEBugger wydajność aplikacji robi to, co ma innego narzędzia OpenGL może - pozwala na śledzenie aktywności aplikacji na szczycie API OpenGL, aby zobaczyć, co dzieje się w ramach wdrożenia systemu.
 
64

Do darmowego wypróbowania
CowSpy 1.0
CowSpy pomysł: Wielu programistów nie był w sytuacji, w której widzą innego okna programu i myślą, że jak to, że GUI budować.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
DirectX 9.0c Redistributable November 2008
Microsoft DirectX to grupa technologii, dzięki którym komputery z systemem Windows stanowią idealną platformę do pracy z aplikacjami zawierającymi różnorodne elementy multimedialne, takimi jak kolorowa grafika, video, animacja 3D i dźwięk.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual Serial Port Kit CE 5.0
Virtual Serial Port Kit tworzy par wirtualnych portów szeregowych w systemie, które są praktycznie połączone ze sobą.
 
63

Do darmowego wypróbowania
COM Port Stress Test 1.4.4.630
Podczas tworzenia aplikacji, które aktywnie komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi poprzez COM lub portów RS232, programista musi upewnić się, że porty będą w stanie obsłużyć dowolny przepływ danych bez wytwarzania błędy i blokowania się systemu.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Programmers Billboard 1.0b
Darmowy pakiet, który może być używany przez programistów do debugowania programu i problemów z przepływem logiki w swoich programach, bez konieczności przerwania przepływu swojego programu za pomocą wiadomości (), stop () lub innych okien.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Hoo WinTail 4.2.0.976
Hoo WinTail jest w czasie rzeczywistym monitorować log log i przeglądarka dla Windows, jak tail-f UNIX użyteczności.
 
60

Do darmowego wypróbowania
VisualGDB 3.1
VisualGDB jest rozszerzeniem Visual Studio, który umożliwia budowanie osadzone i Linux aplikacji za pomocą GCC i debugowania ich za pomocą GDB.
 
60

Do darmowego wypróbowania
VBReFormer Professional Edition 5.4
Odzysk Projekt: VBReFormer jest rozwiązanie do odzyskiwania projekt każdej postaci i kontroli, z wszystkich nieruchomości, wartości, wszelkie odniesienia do kontroli zewnętrznych (ActiveX biblioteki ), I wszystkie zdjęcia.
 
59

Komercyjny
RSTools 6.2
Automatyczne dodawanie kodu do istniejącej Visual Basic kodu źródłowego. Możesz dodać kod na początku lub na końcu każdego wybranego sub / funkcji (pre kod lub kod pocztowy) lub można dodać oba. Dodaj te na uwagi do wszystkich kodu na jakość usług w
 
59

Do darmowego wypróbowania
Isssue Tracking Anywhere 3.3.6
Śledzenie problemów Dynamsoft Anywhere jest internetową problem tracking system przeznaczony dla wydania / śledzenia elementu pracy, śledzenia błędów, obsługa klienta i śledzenie management.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
SimpleTerm SE - RS232 Monitor / RS232 Te 3.0
Opis - Kolor kodowane ASCII / szesnastkowy / Mixed View Data mode -. Prędkość 110 do 115200 -. Obsługuje COM1 do COM4 -. Importuj lub eksportuj SimpleTerm Profile -. Streaming wprowadzanie danych -. Dla Windows 9x, NT, 2000, 2003, XP i Vista -.
 
59

Do darmowego wypróbowania