Podstawowe, VB, VB DotNet pliki do pobrania oprogramowania

AR Progress Bar Control 1.02
To jest bardzo konfigurowalny kontroli bar, który pokaże zwykły pasek koloru lub bar gradientu między dwoma kolorami.
 
106

Oprogramowanie typu Freeware
Visual Basic 2008 Express Edition -
  Do kluczowych cech Visual Basic 2008 Express Edition są takie: to ma wbudowany projektant, jak i zdolny do tworzenia aplikacji z obsługą transmisji danych za pomocą SQL Server Compact lekki, zawiera C4F Developer Toolkit Facebook Developer Toolkit,.
 
95

Oprogramowanie typu Freeware
FTX Directoy Tree-View Control 1.5
Potężny (a także bardzo tanie kontroli, biorąc pod uwagę to, co może zrobić) drzewo katalogów kontrola View, który wyświetla wszystkie katalogi na dysk, dyskietki, płyty CD lub dyski wymienne.
 
76

Do darmowego wypróbowania
Visual C# 2008 Express Edition -
 Kluczowe cechy Express Edition Visual C # 2008 są następujące: to jest bardzo łatwy w obsłudze i dowiedzieć się, jak dobrze, że jest zgodny z systemem Windows Vista z 2,4 GHz i 768 MB pamięci RAM wymaga minimum procesor 1,6 GHz oraz 192 MB pamięci.
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
DotNet Graphic Toolbox 1.0.6
DotNet Graphic Toolbox jest najlepszym wyborem dla łatwo i tanio, zmiana rozmiaru obrazów do wysokiej jakości mniejszej wielkości, które mogą mieścić się w określonej przestrzeni, lub obracać zdjęcia.
 
62

Do darmowego wypróbowania
Barcode 128 Module 1.0
Barcode 128 Module generator / DLL, Wsparcie Code, Code B i Kod C średnia. Stwórz doskonały obraz kodów kreskowych we własnych aplikacjach Windows i dystrybucji Royalty Free!
 
61

Demo
SFTP NET Managed 5.2.4
Rozwój produktu komunikacji w. NET Brakuje programistów z głęboką znajomością komunikacji i bezpieczeństwa Dodaj SFTP SSH to.NET i projektów pomocy technicznej w ciągu kilku minut! No przeszłości SSH, SFTP lub doświadczenie bezpieczeństwa wymagane!
 
60

Do darmowego wypróbowania
DF_DBWrapper 7.3
Wszystko, czego potrzebujesz do podłączenia do bazy danych za pośrednictwem sieci z wielu użytecznych funkcji
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
Slice and Dice for Visual Basic 1.8.243
Advanced code generator / wzorzec Replicator dla VB, który jest na bazie szablonu: generator kodu, Bibliotekarz Code, Creator Form, modyfikator sterowania, kodowanie zadań Automator, kodowanie języka makro, twórcy bazy danych i bazy danych do kodu /.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Priore SmartCard for VS.NET 1.2
Składnik ten jest w stanie czytać i pisać numeryczne i alfanumeryczne dane z karty inteligentne z poleceń ADPU.
 
58

Do darmowego wypróbowania
VisioForge Media Player SDK .Net 3.7
Zmęczony te trudne, wybredna, nie-ma-what's-potrzebne 3rd odtwarzaczy multimedialnych innych - Tworzenie własnej płyty DVD i odtwarzacz multimedialny z tym jako zestaw Net rozwoju.
 
58

Do darmowego wypróbowania
HTML Help COM Assistant 1.01
COM Assistant to aplikacja, która będzie generować profesjonalną dokumentację techniczną Pomocy HTML dla COM / komponentów ActiveX.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Live Labels 1.0
Pozwala na tworzenie animowanych etykiety w Visual Basic lub Delphi. Obejmuje on dwa regulatory dla numerycznych andtextual danych. Gdy wartość etykiety jest to animowany w celu odzwierciedlenia zmian. Można określić dźwięków (WAV), które będą grać
 
58

Do darmowego wypróbowania
Scientific Calculator VB -
Scientific Calculator VB jest przydatna do nauki realizację funkcji matematycznych w języku Visual Basic.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
ASCII Converter 1.2
Program przydatny program ASCII Converter służy do szybkiego konwertowania tekstu do kodu ASCII. Można go używać w swoich programach, zamiast przy użyciu zwykłego tekstu, ponieważ, nikt nie może następnie edytować tekst.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
OpenPGPBlackbox .NET 8.0
OpenPGPBlackbox. NET Edition jest obszernym zbiorem zarządzanych. Elementów sieci, które dodają obsługę PGP do swojej. NET Framework. Z OpenPGPBlackbox można * Szyfrowanie i deszyfrowanie plików za pomocą hasła lub klucze OpenPGP * Zapisz i
 
57

Do darmowego wypróbowania
THBRegistry 2.0
Jeśli tworzysz aplikację wkrótce mają jakieś dane do przechowywania między sesjami.
 
57

Demo
.NET Barcode Font Encoder Assembly 6.07
IDAutomation. NET Encoder Font & Font DLL jest narzędzie, które służy do formatowania napisów czcionek kodów kreskowych IDAutomation w Microsoft. NET Framework. Ten produkt obsługuje wszystkie standardowe czcionki IDAutomation kodów kreskowych, a
 
56

Do darmowego wypróbowania
SILOGIC QueryBuilder 2.0
SILOGIC QueryBuilder jest komponentem ActiveX, który generuje polecenia SQL w taki sam sposób, jak Microsoft Access i SQL Server.
 
56

Demo
HTML View Source from Winsock -
Pokaż źródło HTML Od Winsock może dostanie kod źródłowy stron internetowych
 
55

Oprogramowanie typu Freeware