Kodery/Dekodery Audio pliki do pobrania oprogramowania

FreeRIP 4.2.0
 Możesz użyć bogate FreeRIP czyli CD to MP3 Converter do konwersji audio z płyty CD do formatu MP3, OGG, FLAC, WAV i WMA, jak również do konwersji plików MP3 do WAV, OGG, MP3, WMA, MP3, WAV do FLAC itp.
 
233

Oprogramowanie typu Freeware
Mp3 Knife 3.2
 Teraz możesz od razu wyodrębnić pliki MP3 z plików MP3 za pomocą wygodnego programu Mp3 Knife. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu. Można zapisać wyodrębnione pliki tylko w formacie MP3.
 
223

Oprogramowanie typu Freeware
Video2mp3 1.0.0
 Teraz możesz użyć dowolnego odtwarzacza MP3 do słuchania ulubionych utworów, bo, bardzo użyteczne oprogramowanie Video2mp3 przekonwertować plik wideo do pliku MP3 z AVI, FLV, MP4 i rozszerzenia.
 
115

Oprogramowanie typu Freeware
AAMS Auto Audio Mastering System 1
Witamy AAMS, wprowadzenie do automatycznego audio masteringu! Jako muzyk lub technika pracy na materiale dobrej muzyki, trzeba najlepszy dźwięk możliwe, gdy materiał jest uwalniany w kierunku public.How wiesz, kiedy materiał audio jest wyrównywane
 
108

Do darmowego wypróbowania
mkv2vob 2.4.9
Przydatny program Mkv2vob służy do remuxing mkv z x264 wideo i dźwiękiem AC3 do podejmowania vob, że jest grywalna na ps3 sony.
 
98

Oprogramowanie typu Freeware
EzyTuner 1.32
Szybki, dokładny przyrząd / guitar tuner i metronom. Korzystanie mikrofon automatycznie wykrywa nastrojenie instrumentu i oblicza pamiętać, więc nie ma potrzeby, aby dostroić ze słuchu.
 
96

Do darmowego wypróbowania
Recording Converter for Microsoft Office Live Meeting 2007 1.0
Converter nagrywania dla Microsoft Live Meeting Office 2007 jest narzędziem Office Live Meeting 2007 klientów do konwersji nagranych spotkań w najwyższej Prezentacja Fidelity (HFP) formatu do pojedynczych plików filmowych.
 
93

Oprogramowanie typu Freeware
TunesUp for Skype 1.0
Serenade Your Lover - rock z przyjaciółmi - Connecting People with Music - ponad SkypeThe kombinacji TunesUp i Skype jest najbardziej skutecznym sposobem na akcje zabawy i emocji, łącząc ludzi z muzyką będą kochać Chociaż Skyping ze znajomymi,.
 
88

Do darmowego wypróbowania
SDP Downloader 2.3.0
Teraz możesz pobrać nawet wszystkie te pliki multimedialne, które są chronione przez następujące protokoły z integracyjnego oprogramowania SDP Downloader: mms protokoły oraz HTTP v1.
 
88

Oprogramowanie typu Freeware
DSSF3 Full system Version 5.2.x.x
Różne pomiaru dźwięku może być wykonywane przy użyciu różnych funkcji w czasie rzeczywistym do analizatora.
 
85

Do darmowego wypróbowania
Free Audio Converter 2009 3.4.3
Free Audio Converter - Całkowicie darmowy konwerter audio do pliku dźwiękowego konwerter systemu Windows dla systemu Windows.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
AMR to MP3 Converter 1.4
 Można uzyskać pod ręką AMR to MP3 Converter bezpłatnie z www.amrtomp3converter.com. Jest on używany do konwersji AMR audio do plików MP3 i MP3 audio do plików audio AMR. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, a także duża szybkość konwersji.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
MO3 Encoder 2.4
MO3 to format pliku, obejmujący cechy kilku mod formatach (IT, XM, S3M, MTM, MOD), ale z jedną wielką różnicą, MP3 i OGG próbek sprężonego.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
Pb Vocoder 1.0
Pb Vocoder to aplikacja, która może uczynić człowieka dźwięk głos jak syntezator śpiewu, robot, demon, i wszystko pomiędzy.
 
78

Do darmowego wypróbowania
CUE Tools 1.9.1
Konwersja między różnymi stylami dźwiękowych arkusza CUE. Obejmuje to dane audio, co oznacza, można go podzielić, połączyć, dodać ciszę, aby wypełnić luki, lub usunąć luki w razie potrzeby. WAV, FLAC i WavPack obsługiwane są na wejściu i wyjściu.
 
78

Oprogramowanie typu Freeware
Xilisoft Audio Converter 6.3.0.0805
Ostatecznym wideo konwersja narzędzia. Xilisoft Audio Converter jest all-in-one konwerter audio i wyciąg, co pozwala zarówno konwersji pomiędzy różnymi plikami formatu audio i wyodrębnić audio z plików wideo do różnych formatów. Xilisoft Audio
 
76

Do darmowego wypróbowania
Hewbo Free Audio Converter 2.00
Hewbo Darmowe Audio Converter może pomóc konwertować pliki wideo i audio do formatu MP3, MP2, OGG, WMA, WAV, AAC, AC3, AU, MMF, M4A za darmo.
 
74

Oprogramowanie typu Freeware
Power MP3 WAV Converter 1.14
Power MP3 WAV Converter jest super i łatwość w obsłudze narzędzie, które bezpośrednio konwertuje audio w formacie MP3, WAV, WMA, OGG z jednego formatu na inny.
 
73

Do darmowego wypróbowania
Bigasoft Audio Converter 5.0.9.5854
 To bardzo prosty program, który umożliwia konwertowanie plików muzycznych we wszystkich formatach, w tym MP3 i WAV.
 
73

Do darmowego wypróbowania
MP3Quiz 3.2
Używanie własnych plików MP3 MP3Quiz losowo odgrywa ci część każdego utworu, a następnie musisz zgadywać poprawną wykonawcę i tytuł za pomocą wielokrotnego wyboru.
 
70

Demo