Przesyłanie strumieniowe audio pliki do pobrania oprogramowania

Free Video Catcher 1.4
Pobierz filmy online, muzyki z Internetu Free Video Catcher jest potężnym narzędziem, które mogą przechwytywać pliki multimedialne podczas oglądania lub słuchania z przeglądarki internetowej.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Onde iTunes Converter 1.30.3
Ondesoft iTunes Converter można konwertować zabezpieczone DRM iTunes lub różne pliki muzyczne, książki audio do niezabezpieczonych plików MP3 lub AAC w partii z tagów ID3 zachowanych.
 
61

Do darmowego wypróbowania
Onde AudioBook Converter for Mac 1.30.3
Ondesoft AudioBook Converter jest AA konwerter, który może konwertować partii zakupionych książek audio lub AA latają z iTunes lub słyszalny na Mac OS X do formatu MP3 lub AAC.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ESFSoft Radio Downloader 1.1
Free ESFSoft Radio Downloader jest w stanie szybko pobrać online w czasie rzeczywistym strumień radiowy shoutcast, Icecast i innych serwisów radiowych.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Drewbuzz Radio 1.0
Drewbuzz Radio to program dla Ciebie, aby dostroić do malezyjskich najlepszych stacji radiowych. Relaks i odświeżyć swój umysł z Hitz, Era, THR i kanałów wiele więcej. Trochę jakość muzyki z Radio Drewbuzz .
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
MyFreeiTV - Free Internet TV and Radio 1.0
 MyFreeiTV - Free Internet TV i Radio można odbierać ponad 1000 darmowych kanałów online dziennych i transmisje na żywo z całego świata, obejmującego 100 krajów.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
AV Voice Changer Software (fr) 5.5
Kluczowe funkcje AV Voice Changer Software: - wysoka jakość dźwięku Voice komparatora wyjście-2-Dimensional głos zmieniających-Audio i przechwytywania strumienia wideo Internet kompatybilne z programów opartych na częstotliwości i formantów.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Jazz Internet Radio 4.5
Ten darmowy odtwarzacz radia pozwala na dostęp do Internetu tylko stacje muzyki jazzowej radiowe, stacje radiowe FM gruntów.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Pitane XP Messenger PE
Pitane XP oprogramowanie wykorzystuje tekstu do mowy technologii czytać Pitane wiadomości z kanałów informacyjnych, osobistych kanałów RSS lub kanałach publicznych rozmów.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MP3 Audio Recorder
MP3 Audio Recorder to potężny dźwięk nagrywania i odtwarzania programu. Dzięki niemu można nagrywać dźwięk z mikrofonu, line-in, streaming audio z Internetu, lub muzyki granej przez Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, odtwarzacz
 
28

Do darmowego wypróbowania
HiFi OGG Recorder Joiner
HIFI OGG Recorder Joiner buduje OGG rejestrator, OGG stolarskie (połączenie OGG) i ID3 Editor w jednym, możesz sprawia, że wysokiej jakości nagrań bezpośrednio z karty dźwiękowej i zapisać nagrania bezpośrednio do plików OGG.
 
25

Do darmowego wypróbowania
WebPod Studio - Professional Edition 1.25
WebPod Studio to oprogramowanie do produkcji podcasty audio i wideo. Program ten ma na celu pomóc zarówno nowe, jak i doświadczonych użytkowników komputera do tworzenia, gromadzenia treści i produkcji jakość dźwięku i transmisji wideo na listę
 
22

Do darmowego wypróbowania
Leemsoft MP3 Downloader 1.0.8
Leemsoft MP3 Downloader for Mac jest wystarczająco silne, aby pobrać cokolwiek muzyki chcesz.
 
5

Do darmowego wypróbowania