Kodeki audio pliki do pobrania oprogramowania

Remo Repair MOV 2.0.0.16
Naprawy i naprawić uszkodzony, zniszczony lub uszkodzony QuickTime MOV, MP4 naprawienie plików wideo i naprawić uszkodzony, zniszczony lub uszkodzony QuickTime MOV, MP4 plików wideo.
 
134

Demo
NBGet Internet Download 3.0.28
Free Software Download Internet 1. Internet Download to najlepsze narzędzia Pobierz Internet na realizacje 500% szybciej pobierać żadnych plików z Internetu. 2. Nie martw się o nierzetelnych, powolne połączenia sieci powiesić lub pobrać przerwany.
 
112

Do darmowego wypróbowania
Lagarith Lossless Video Codec 1.3.27
Kompresja plików wideo z Lagarith kodek wideo bezstratnych. Kompresja plików wideo z Codec Lossless Lagarith Video . Lagarith Video Codec Lossless został zaprojektowany do wykorzystania w edycji i archiwizacji. Lagarith oferuje lepszą kompresję
 
102

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Live Movie Maker 2011 15.4.3555.
 Windows Live Movie Maker Aplikacja jest przeznaczona do pozwala, aby Twoje filmy i zdjęcia do filmów, dzięki czemu można udostępniać swoje ulubione wspomnienia cyfrowych z rodziną i przyjaciółmi lub całym światem, jeśli chcesz.
 
97

Oprogramowanie typu Freeware
DreamBox Tools 1.4.0.21
 Teraz możesz ustawić odbiornik Dreambox satelitę bezpośrednio z systemu za pomocą poręcznych i integracyjnych DreamBoxTools aplikacji.
 
89

Oprogramowanie typu Freeware
Nero Multimedia Suite 10.6.11300
Nero Multimedia Suite to kompletny zestaw dla wielu wniosków mediów. Oferuje on wiele funkcji i opcji. Można zrobić wiele rzeczy z wyprzedzeniem, takich jak edycja wideo, odtwarzacz multimedialny i organizatora, oprogramowanie do nagrywania,
 
87

Oprogramowanie typu Adware
Sub2DivX 3.3.2
 Sub2DivX jest jeszcze potężny program przyjazny dla użytkownika i prosty, który pozwala dodać napisy do plików AVI z zastosowaniem do 8.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
Free WMA TO RM Converter 3.00
WMA TO RM Converter obsługuje konwersję między RM, WMA. To konwertuje pliki audio cyfrowo-nie przez kartę dźwiękową, która pozwala na wykonywanie doskonałych kopii originals.The WMA TO RM Converter jest w stanie ASX Konwersja WMV, ASF, RM, RMVB
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
ATi Radeon BIOS Tuner RaBiT 2.2.1
 BIOS Tuner dla kart ATI Radeon jest wspaniałym narzędziem, które umożliwiają użytkownikom dostroić ATI Radeon BIOS.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Advanced Video Editing 3.0.0.9
Edycja wideo jest Powerful & Easy. Zaawansowana edycja wideo - Edycja wideo wymaga układania pojedynczych obrazów lub zdjęć, aby tworzyć kapsułkę, które opowiada historię, jak serial, lub ad-handlowych, lub wideo do utworu. Historia może być
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Nibble Codec 3.5
Zagraj MP4, AVI, MKV, DVD, 3GP, FLV z skubać Codec Paczka Gra mp4, avi, mkv, dvd, 3gp, flv z skubać Codec Pak. Odtwarza prawie każdego kodeka wideo. Najbardziej skutecznym i najsłodsze Codec Pack dostępny!
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
3GP To iPod Converter 1.00
Konwersja plików 3GP do formatu iPoda wideo można użyć 3GP to iPod do konwersji plików 3GP do iPoda z telefonu komórkowego.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Free Studio 6.1.1 430
 Free Studio to pakiet all-in-one oprogramowanie multimedialne zawierające 47 darmowe aplikacje podzielone na 8 różnych sekcjach: YouTube, MP3 i Audio, CD-DVD-BD, DVD & Video, Photo & Images, Mobiles, urządzeń firmy Apple i 3D.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
QuEnc 0.72
Bardzo dobra jakość MPEG-1/MPEG-2 koder wolne, bardzo dobra jakość MPEG-1/MPEG-2 enkoder, na podstawie ffmpeg kodowania biblioteki QuEnc to darmowa, bardzo dobra jakość MPEG-1/MPEG-2 enkodera , w oparciu o ffmpeg biblioteki kodowania QuEnc jest.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
SUB to SSA 2.0
 SUB SSA jest mały, solidny i inteligentny narzędzie przeznaczone do pozwala na konwersję plików z napisami do skryptów Sub-Station Alpha SSA.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Camtasia Studio 8.1.0 Build 128
 Camtasia Studio jest elastyczne oprogramowanie do przechwytywania ekranu wideo, który jest przeznaczony do nagrywania aktywności na ekranie z dowolnej aplikacji.
 
66

Do darmowego wypróbowania
Wondershare vDownloader 1.0.0
Free Video Downloader na YouTube, Hulu i Vevo. 1. Pobierz YouTube Hulu i Vevo VideosDownload zapisać ulubione klipy wideo z YouTube, Hulu i Vevo aby obejrzeć w trybie offline. Nie martw się, jeśli właściciel video usunąć źródła lub internet problemów
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
Any Video Converter Pro. 5.5.6
 Any Video Converter to potężne narzędzie z łatwym w obsłudze graficznego interfejsu użytkownika, dużej szybkości i bardzo wysokiej jakości video.
 
65

Do darmowego wypróbowania
CoCSoft Flv Download 1.0
Przechwytywanie i pobierz FLV i MP4 z serwisu YouTube CoCSoft FLV Download to narzędzie do pobierania FLV (Flash Video) ze wszystkich witryn do udostępniania wideo.
 
65

Do darmowego wypróbowania
GLDirect 5.02
Umożliwia uruchamianie gier opartych na OpenGL Pozwala uruchomić gier opartych na OpenGL i innych aplikacji przy użyciu karty graficznej s DirectX 6.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware