Zarzšdzanie audio pliki do pobrania oprogramowania

Guitar Pro 5.2
 Możesz użyć funkcjonalny Guitar Pro nie tylko do pisania, ale również za słuchanie, drukowanie, eksportowanie, importowanie i zmieniających tabulatury. Zawiera kompletny system schemat akordów podczas 6 języków są również obsługiwane.
 
192

Komercyjny
Song Mixer 1.1.8
 Możesz użyć funkcji bogaty Pieśń Mixer dla następujących celów: do zgrywania i kodowania muzyki, może również do organizacji muzyki i przygotowuje muzykę do nagrania na discor mieszanki tylko do słuchania, ale suppprtes najnowsze opcje losowego, gdy.
 
101

Do darmowego wypróbowania
MP3Toys 2.5.4
Wyjątkowy odtwarzacz muzyki i muzyki management MP3Toys to wyjątkowy odtwarzacz muzyki i muzyki zarządzania aplikacjami MP3Toys jest użyteczne i niepowtarzalne odtwarzacz muzyki i narzędzie do zarządzania muzyką, która pojawi się w handy.
 
78

Do darmowego wypróbowania
Music Archive 1.01
 Muzyka Archiwum służy do nawigacji i sterowania Muzyka Archiwum s. Niezależnie od CD, komputer może zapisać więcej danych, a dane mogą zostać łatwo i szybko, ale czasami trudno jest znaleźć konkretną piosenkę, ale z zainstalowanym Muzyka Archiwum
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Tagrunner ID3, Lyrics, Cover editor 2.0.0.16
 Można użyć poręcznej i integracyjnego Automatycznie wszystkie oprogramowanie MP3 ID3 tagi do automatycznego znalezienia teksty jak również okładki albumów i znaczników ID3 z plików MP3, WMA lub pliki muzyczne OGG.
 
70

Komercyjny
Teklora Duplicate MP3 Remover 6.89
Teklora Duplicate MP3 Remover 6,89 stanowi potężne narzędzie dla wszystkich użytkowników.
 
67

Do darmowego wypróbowania
Easy Video Recorder for Mac 1.5
Ekran Record do wideo QuickTime w systemie Mac OS Easy Video Recorder For Mac jest przechwytywanie wideo narzędzie do nagrywania swoje działania na ekranie w formacie wideo QuickTime w prawdziwym time.
 
66

Demo
Hulu Grabber 4.15 Build 651
Darmowe narzędzie do pobierania filmów Hulu do komputera PC Hulu Grabber jest darmową aplikacją, która pliki do pobrania klipy Hulu, pokazy, filmy do swoich desktop.
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
FoxArc Music Desk V 1.2.4
FoxArc Muzyka Desk V 1.2.4 oferują ciekawy program do tworzenia własnej muzyki i zdjęć z atrakcyjnymi interfejs okna 3D. Z biurkiem Foxarc Muzycznej, można zebrać wszystkie ulubionej muzyki w cyfrowym albumie easily.You będą czuć się jak przy
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Apple iTunes 9.0
Apple iTunes 9.0 przynosi bezpłatny i dobrej jakości aplikacji dla komputerów Mac i PC. Odtwarza wszystkie utwory muzyczne i wideo. Synchronizuje zawartość iPoda, iPhone i Apple TV. I to jest supermarket z rozrywką, które pozostaje otwarte funkcje
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Doremisoft Flip Video Converter 4.0.1
Doremisoft Flip Converter Video , Przerzuć narzędzia Doremisoft Flip Converter Video Doremisoft Flip Converter jest idealnym Flip Video Converter do konwersji Flip Video do AVI, 3GP, 3G2, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPG, FLV, SWF, wmv, DV , mov, m4v, mkv.
 
62

Do darmowego wypróbowania
IMDBScanner 2.0
Możesz użyć tego oprogramowania do tworzenia IDM tagi, które są oparte na IMDB do plików filmowych.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Lansonic Remote Control 1.0
Lansonic Remote Control jest darmowe narzędzie do wykorzystania w sterowanie Lansonic serwer dźwięku cyfrowego (DAS, DAS-750, itp.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Stamp Free ID3 Tag Editor 2.35
MP3 ID3 Tag Edycja oprogramowania. Stamp ID3 Tag Editor pozwala dodać lub zmienić informacje wewnętrzne plików powiązany z MP3 lub WAV plików audio. Aplikacje takie jak edytor WavePad i przenośnych urządzeń audio, takich jak iPod muzyki czytać i
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Best Duplicate MP3 Finder 7.54
Best Duplicate MP3 Finder - to oprogramowanie Znajdź zduplikowane MP3. Best Duplicate MP3 Finder będzie odnaleźć duplikaty plików MP3 w kolekcji muzyki. To Duplicate MP3 Program finder jest Best Duplicate MP3 Finder , aby znaleźć duplikaty
 
60

Do darmowego wypróbowania
AdaptAir LITE - Mobile Java Producer 1.2.0.7
Tworzenie Java Midlety ME bez programowania AdaptAir LITE jest PC / Windows oprogramowanie dla telefonów publikacji.
 
60

Do darmowego wypróbowania
Sounds 4
Sounds to bardzo mały program, który pozwoli Ci na tworzenie muzyki na dowolnym komputerze (nie ma karty dźwiękowej lub głośniki wymagane!). To jest możliwe, aby nagrać i odtworzyć muzykę, którą stworzył.
 
60

Oprogramowanie typu Freeware
PodTrans Pro 1.0
iPod Menedżer kopii zapasowych i odzyskiwania iPoda do komputera i biblioteki iTunes One-click kopiować muzykę do iPoda do biblioteki iTunes i komputera.
 
59

Do darmowego wypróbowania
OneTrack 2.002
Ten program dodaje kilka plików MP3 do pojemnika, który zachowuje się jak jeden utwór MP3 z pauza równa grania dodanej pojedynczych tytułów.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Advanced Icon Editor 3.0.0.7
Darmowy program do edycji i tworzenia ikon Zaawansowany edytor ikona Tworzenie i edycja ikon w zarówno standardowych i niestandardowych rozmiarach, w głębi kolorów do 16 milionów kolorów.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware