CAD pliki do pobrania oprogramowania

CADRaster PRO 13.0
CADRaster PRO oferuje narzędzia do produktywnego wykorzystania skanowanych rysunków i innych obrazów rastrowych w programie AutoCAD i FelixCAD.
 
50332

Oprogramowanie typu Freeware
Bentley MicroStation PowerDraft 8.11.5.17
PowerDraft MicroStation jest profesjonalnym poziomie aplikacji wykorzystywane do produkcji 2D/3D sporządzanie i szczegółowo.
 
568

Oprogramowanie typu Freeware
WSCAD 5.5
WSCAD 5 znajduje się w modułach, można rozpocząć od wersji Basic i uaktualnić, gdy chcesz do wyższej wersji (Compact, Professional i Professional Plus).
 
295

Demo
AutoCAD 2008
AutoCAD jest aplikacja do projektowania i opracowywania wspomaganego komputerowo. Oprogramowanie obsługuje zarówno 2D i 3Dformats. To pozwala na projektowanie i kształtować świat wokół ciebie z potężnymi, elastyczne funkcje znalezione w
 
268

Do darmowego wypróbowania
AxisVM 10.0.3.10
AxisVM to kompleksowy pakiet oprogramowania dla inżynierów. Jest to skuteczne narzędzie dla inżynierów w wielu krajach. Użytkownicy mogą budować strukturalnego modelu 3D przy pomocy zintegrowanego wizualnego modelowania. Intuicyjny graficzny
 
213

Oprogramowanie typu Freeware
Archicad 14
 Możesz zwiększyć wydajność poprzez niepowtarzalne wzory strukturalne, włącznie z aplikacji oprogramowania Archicad.
 
205

Oprogramowanie typu Freeware
EAGLE Light 6.2.0
Potężny projektant PCB. Potężny PCB designer.The EAGLE jest potężne, ale proste w obsłudze edytor Layout stworzony specjalnie do projektowania obwodów drukowanych (PCB). EAGLE to aplikacja, która jest w stanie z łatwością tworzyć własne części z
 
179

Demo
aquatherm Polska OZC 4.0
Aquatherm Polska OZC został zaprojektowany do obsługi obliczeń strat ciepła dla całego budynku i jego indywidualny program parts.
 
175

Oprogramowanie typu Freeware
AUDYTOR C.O. 3.6
Program ten został zaprojektowany w celu wspierania projektowania nowych instalacji centralnego ogrzewania i regulacji już istniejących.
 
171

Demo
Proteus VSM 5.2.04
 Proteus Lite jest łatwy w obsłudze aplikacja do tworzenia obwodów drukowanych układów pokładzie, i jest dobre dla hobbystów i studentów pracujących na małych projektów.
 
154

Do darmowego wypróbowania
DicomWorks 1.3.5
DicomWorks to darmowa przeglądarka Dicom i konwerter dedykowany do radiologów oraz osób pracujących z plikami DICOM.
 
154

Oprogramowanie typu Freeware
OBJ Export for SolidWorks 1.0
Export OBJ dla SolidWorks jest Wavefront Eksport pliku OBJ dodatek dla SolidWorks .
 
133

Komercyjny
ELCAD 7.3.2
System engineering ELCAD daje inclusive rozwiązanie do planowania, budowy, eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych, który jest dlaczego można go używać do projektowania CAD elektrycznych i dokumentacji, jak również do budowy instalacji i.
 
128

Oprogramowanie typu Freeware
Basic CNC Viewer 1.0.21
Basic CNC Viewer jest ciekawy program z wieloma funkcjami. Główne cechy: - Szybkie parsowanie gcode używając wyrażeń regularnych. - Wiele rzutni. 1-4 - Dynamiczne manipulowanie View. - Wybór [Picking]. - Numer narzędzia filtr. - Drukowanie. - Wiele
 
127

Oprogramowanie typu Freeware
CATIA V4 Import for AutoCAD 1.0
CATIA V4 importu dla AutoCAD jest CATIA V4 import plików typu plug-in dla programu AutoCAD.
 
124

Do darmowego wypróbowania
Sprint-Layout-Viewer 5.0
Sprint-Layout-Viewer został stworzony, aby być narzędziem, które może być używane do przeglądania i drukowania Sprint-layout-Files, bez instalacji Sprint-Layout Editor Software.
 
119

Oprogramowanie typu Freeware
Cnc Code Maker V1.0RC1
Code Maker CNC to mały, prosty i bezpłatny 2D oprogramowania CAD / CAM. Jest wykonana w sposób przyjazny dla użytkownika, aby był łatwy w użyciu i zrozumieć. To nie jest tak potężny jak komercyjnych programów CAD / CAM, ale jako narzędzie podczas
 
117

Oprogramowanie typu Freeware
ESOP 5.5
ESOP jest skuteczny i niezwykle elastyczna pakiet aplikacji, który umożliwia komunikację z ROBOT Millennium przy użyciu robota Otwartego Standardu.
 
116

Oprogramowanie typu Freeware
CATIA V5 Import for AutoCAD 1.0
CATIA V5 importu dla AutoCAD jest import plików CATIA V5 plug-in dla programu AutoCAD.
 
115

Do darmowego wypróbowania
GeoRefImg -
Przestawienia georeferencyjnych obrazów rastrowych automatycznie zgodnie z ich świata (VLX plików AutoCAD 2004/2005/2006, 2007/2008/2009 i ADT).
 
114

Oprogramowanie typu Freeware