Aplikacje do zgrywania plików & Konwertery pliki do pobrania oprogramowania

Virtual Audio Cable 4.10
V jest przeznaczony do łączenia kilku aplikacji audio ze sobą w czasie rzeczywistym.
 
203

Do darmowego wypróbowania
Toesoft Full Video Converter 9.0
Pełna Video Converter ma możliwości na konwersję wszystkich popularnych formatów wideo z HD do HD, HD do SD i SD do SD, transformacji pomiędzy formatami audio, wyodrębnić audio i zdjęć z filmów i tworzenia wideo ze zdjęć.
 
150

Do darmowego wypróbowania
FormatFactory 3.9.0.1
  FormatFactory Jest ambitny program, który jest zdolny do konwersji obrazów, filmów i plików audio pomiędzy liczb o różnych formatach.
 
128

Oprogramowanie typu Freeware
SmartMovie 4.15
 Główne cechy SmartMovie, która jest faktycznie odtwarzacz wideo dla telefonów komórkowych są następujące: ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w obsłudze dla każdego, to jest w zasadzie wykorzystywane do odtwarzania MP4V,.
 
119

Demo
DDVideo DVD to QuickTime Converter Suite 4.4
DDVideo DVD do iRiver Converter jest all-in-one iRiver narzędzie Converter, łączy się z DDVideo DVD do iRiver Converter Zysk i DDVideo iRiver wideo wzmocnienia konwertera.
 
112

Do darmowego wypróbowania
Free Video Downloader And Converter
Free Video Downloader i konwerter jest darmowym pobierać filmy z YouTube.com, Google Video, Metacafe, Photobucket, Dailymotion i jeszcze kilka miejsc. Teraz Obsługiwane strony: YouTube.com, metacafe.com, Google Video, wideo Photobucket, Yahoo!
 
98

Oprogramowanie typu Freeware
AVI Movie Player 5.2
 Przydatny program AVI Movie Player jest zdolny do odtwarzania wszystkich typów plików multimedialnych.
 
93

Oprogramowanie typu Freeware
Free FLV to MP4 Converter 4.2.20
Możesz użyć bogate FLV do MP4 Converter do konwersji wideo FLV i SWF do MP4 wideo dla następujących urządzeń przenośnych: iPod, iPhone, PSP, Nokia, Gphone, Sony Xperia i więcej.
 
92

Oprogramowanie typu Freeware
Mobile Ringtone Converter,mp3,amr,mmf,.. 2.3.348
Telefon komórkowy Ringtone Converter można konwertować / zapis / mix audio Moblie Ringtone jak MP3, OGG, AMR, MMF, AMRWB, WAV.
 
90

Do darmowego wypróbowania
Power Audio Cutter 3.1.13
 Power Audio Cutter pozwala wyciąć część pliku i konwertować pliki audio z jednego formatu na inny. Obsługuje WAV, MP3, M4A, AMR, WMA, RM, MPA, APE i AC3 formatów.
 
85

Do darmowego wypróbowania
Ses2Sesx 1.4
Z Cool Edit Pro 1.2 aż do Audition 3.0 Ses2Sesx przeliczy te sesje starszych do najnowszej sesji Adobe Audition CS5.5 (sesx) format.The ses Format zmienił się znacząco na przestrzeni lat i rozwija tę aplikację podjęła miesiącach intensywnych
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
LA Network Manager 1.2.0.102
Ta nowa i wyjątkowa funkcja pozwala poznać rezerwę mocy dla każdego kanału wyjściowego w zależności od zysku, ustawienia tablicy Narzędzia morfingu i sekcji EQ.
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
Xilisoft AVCHD Converter 6.5.1.0120
Xilisoft AVCHD Converter może pomóc w konwersji wideo AVCHD w formatach MTS, M2TS, MOD i HDV do najpopularniejszych filmów i klipów wideo.
 
83

Do darmowego wypróbowania
Free M4V to Iriver E100 Converter Lite 1.2.8.5485
M4V Darmowe Iriver E100 Converter Lite jest wolna i może być użyty do konwersji M4V do Iriver E100.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
RipCast 1.3.2
RipCast jest aplikacją, która pozwala na nagrywanie strumienia audio z Internetu. Jest bardzo łatwy w użyciu i zabawy. Jego interfejs jest jak przeglądarki z czterech zakładek: 1. RipCast Home: gdzie można znaleźć informacje na temat program.2.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
Kingconvert DVD To Nokia X6 Video Converter 5.3
Konwersja DVD do Nokia X6 i umieścić wszystkie popularne filmy na Nokia X6 z profesjonalnym DVD Kingconvert do Nokia X6 Suite.
 
83

Do darmowego wypróbowania
Style Old Format Converter 1.12
Ten program konwertuje SFF1 formacie style nowszych / większy klawiatur pracować na starszych / mniejsza keyboards.
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
CDA to MP3 Converter 3.2.1159
CDA to MP3 Converter zamienia CDA do MP3 szybko. Konwerter obsługuje również płyty CD audio DTS. Oprogramowanie jest ALL-IN-ONE konwerter audio, który konwertuje ponad 90 formatów audio i wideo do formatu AAC, AIFF, ALAC, FLAC, M4A, M4B, MP3, MP4,
 
80

Do darmowego wypróbowania
Plato DVD Ripper + DVD Copy Package 10.08.01
  Przydatny program Plato DVD Ripper pozwala oglądać swoje ulubione klipy wideo na iPod, PSP, telefon komórkowy, laptop, palmtop, ponieważ konwertuje DVD do DivX, XviD, AVI, iPod, PSP, 3GP, Pocket PC, VCD, SVCD.
 
80

Do darmowego wypróbowania
Free Nokia Video Converter Factory 6.1
Free Nokia Video Converter Fabryka 3.0 jest profesjonalnym narzędziem do Nokia.It konwersji obsługuje prawie wszystkie popularne formaty wideo, takie jak AVI, MPEG, WMV.MOV, RM i VOB do formatu widoczne na ponad 150 Nokie komórkowych. To również
 
79

Oprogramowanie typu Freeware