Narzędzia prezentacji pliki do pobrania oprogramowania

e!Sankey 4.0
E Sankey! - Narzędzie do łatwego tworzenia diagramów Sankey. Schemat Sankey'a jest kierunkowe schemat, gdzie wielkość strzałki jest proporcjonalna do ilości przepływu. Schematy Sankey są przydatne wizualizacji przepływu materiałów, wydajność
 
456

Do darmowego wypróbowania
Adobe Flash Player 11.0.1.129 RC 1
Adobe ? Flash ? Player jest cross-platform przeglądarki oparte aplikacji środowiska wykonawczego, który zapewnia bezkompromisową wyświetlanie wyrazistych aplikacji, zawartości i wideo na całym ekranie i przeglądarek. Flash Player 10.1 jest
 
260

Oprogramowanie typu Freeware
Free Screen Recorder 2.9
 Możesz użyć funkcji dyktafonu bogaty program do przechwytywania ekranu w całości lub w swoich określonych czynności z ekranu.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
SesamTV Media Center 2.2
SesamTV Media Center to odtwarzacz multimedialny przyjazne oprogramowanie, które pomogą Ci stworzyć swój własny cyfrowy dom.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
Sho-Q Presenter 1.0
Oprogramowanie dostępne jest w 3 częściach: prezenter pozwala na prowadzenie prezentacji z łatwością, planner pozwala skonfigurować kilka prezentacji przed spotkaniami z dowolnego komputera, a pre-procesor pozwala każdemu prowadzić punkt zasilania na.
 
78

Do darmowego wypróbowania
RapidDrawing 1.0
RapidDrawing to program, szkic konspektu, które umożliwia tworzenie kształt krzywej chcesz bardziej precyzyjnie niż istniejące metody (np.
 
77

Do darmowego wypróbowania
Photo SlideShow Maker 1.0
 Photo Slideshow Maker pozwala włączyć cyfrowe zdjęcia do własnego pokazu slajdów z towarzyszy muzyka i różne efekty przejścia.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
VTC AIR Player 2.0
VTC AIR Player zapewniają dostęp do VTC Online University z komputera z systemem Windows, Macintosh lub Linux.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
PPTmovie 3.0
PPTmovie jest ładne i proste rozwiązanie do konwersji prezentacji PowerPoint do wideo.
 
72

Do darmowego wypróbowania
Microsoft Producer for Microsoft Office PowerPoint 3.0.3012
  Microsoft Producer for PowerPoint jest narzędziem, które pozwala użytkownikowi synchronizować swoje slajdy, audio, wideo i obrazów w celu stworzenia wciągających prezentacji multimedialnych.
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
Powerpoint Backgrounds 1
 Profesjonalnie zaprojektowane i wstępnie sformatowane Darmowe szablony PowerPoint pozwalają na szybkie tworzenie prezentacji.
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
Ashampoo Presentations 2008 1.00
Ashampoo Prezentacje 2008 to nowy program graficzny prezentacji Ashampoo. Ashampoo Prezentacje 2008 pozwala na tworzenie wszelkiego rodzaju prezentacji, od prostych do złożonych projektów szkolnych prezentacji biznesowych. Pokaż prezentacji jako
 
69

Do darmowego wypróbowania
3D Virtual Figure Drawing Studio 1.01
Sprawia, że nauka zabawa Rysunek Rysunek, łatwe i przystępne. Opracowany przez artystów dla artists.Leonardo da Vinci, Michealangelo, Donatello, żeby wymienić tylko kilka. Wszystkie z nich zaczęło się najpierw opanować podstawy podstawowych w
 
69

Do darmowego wypróbowania
Flash Movie Player 1.5
Movie Player Flash jest darmowy samodzielny odtwarzacz Shockwave Flash (SWF), animacje, oparte na Macromedia Flash Player plug-in.
 
68

Oprogramowanie typu Freeware
Xara Xtreme Pro 4.0
Xara Xtreme Pro jest po prostu najlepsze oprogramowanie graficzne dla wszystkich rysunku i codzienne potrzeby zdjęć, idealny zarówno dla druku i internetu.
 
66

Demo
Wondershare PPT2DVD Lite 6.1.5
Wondershare PPT2DVD Lite jest PowerPoint konwerter, który pozwala użytkownikom nagrywać jeden prezentacji PowerPoint na DVD i konwersji slajdów programu PowerPoint do popularnych formatów wideo w przypadku udostępniania na iTunes, blogów czy.
 
66

Do darmowego wypróbowania
FDesk e-Publisher 4.2
FDesk E-Wydawnictwo konwertuje statyczne pliku PDF na odwrotną stronę e-publikacji w ciągu kilku minut.
 
65

Do darmowego wypróbowania
FxPro xTrader 1.0.162.5278
XTrader FxPro to innowacyjny elektroniczny komunikat Network (ECN) platforma, zaprojektowana specjalnie dla transakcji walutowych.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
IHDP Page Flip Software Digital Pblshing 3.4.1
Online Klapki / Flash Software License Publishing - Page IHDP Klapki oprogramowanie.
 
64

Demo
Bluetooth Promoter 24x7 1.25.0
Jest to oprogramowanie do reklamy zbliżeniowych za pośrednictwem Bluetooth (Bluetooth Marketing).
 
63

Demo