Aplikacje do komponowania muzyki pliki do pobrania oprogramowania

Mixcraft 3_b18
Mixcraft? jest doskonałym rejestrator audio multi-track, który pozwala nagrywać swój zespół, stworzyć podcast, tworzyć mash-up lub remiks utworu. Funkcje Mixcraft jako dwóch programów w jednym! Użyj go jako program do nagrywania lub jako loop remix
 
250

Do darmowego wypróbowania
MixMeister Studio 7.4.3
 MixMeister Studio to potężny sekwencer DJ, który zapewnia większą zdolność do rozwijania kreatywności i produkcji miksów poza tradycyjne miksowanie i mieszanie.
 
141

Demo
Dance eJay 7
Remix i komponować utwory w stylu dance z ponad 5000 unikalnych próbek dźwiękowych.
 
114

Do darmowego wypróbowania
ReValver Mk II 2.0
Druga generacja tube amp modelarz w VST druga generacja tube amp modelarz w VST Mk ReValver II aplikacji jest druga generacja tube amp modelarz w VST.
 
109

Demo
Dirk`s Instrument Tuner 1.3
Tuner ten instrument może być stosowany do strojenia szeroki wachlarz instrumentów, takich jak gitara, fortepian, akordeon, organy, flety i skrzypce.
 
105

Do darmowego wypróbowania
MixMeister Fusion 7.4.3
 MixMeister Fusion jest wyjątkowy i potężne narzędzie, które ustawić standard łączenia występów na żywo DJ z zegarmistrzowską precyzją z najlepszych programów produkcji muzyki.
 
104

Demo
Pro Tools HD 8.0 CS3
 Pro Tools HD jest muzyka i rdzeń systemu post-produkcji, która umożliwia tworzenie złożonych profesjonalnych, wysokiej jakości produkcji audio, wykorzystując w pełni możliwości oprogramowania Pro Tools HD w tańszych solution.
 
103

Do darmowego wypróbowania
Capriccio 1.1.51
Bezpłatny edytor wynik Capriccio - profesjonalny program dla wszystkich Capriccio to darmowy edytor wynik.
 
98

Oprogramowanie typu Freeware
Wav Sample Rate Converter 1.0.0.0
Sample Wav Converter Rate może konwertować WAV / wave formatu łatwo. To może zmienić parametry WAV, takich jak próby na sekundę (44100Hz, 22050Hz, 11025Hz, 8000Hz, lub niestandardowych zdefiniować), kanały (stereo lub mono), bitów na sekundę (16
 
94

Do darmowego wypróbowania
MediaVigor Audio Editor 1.2
Audio Editor to potężne, ale proste w użyciu edytor audio, który pozwoli każdemu na łatwe edytowanie, nagrywania i miksowania plików audio, zastosować efekty dźwiękowe, konwersja audio do różnych formatów.
 
89

Do darmowego wypróbowania
Dirk`s Accordion Tuner 2.22
Ekskluzywne oprogramowanie Accordion Tuner Dirk jest w stanie nie tylko pomiaru pojedynczych stroików, ale również zdolne do jednoczesnego pomiaru wielu stroików i częstotliwości bicie między nimi.
 
89

Do darmowego wypróbowania
SunVox 1.3b
SunVox jest prosty, szybki i potężny sekwencer muzyki z syntezatorów modułowych.
 
87

Do darmowego wypróbowania
Sibelius 7.1.2 Build 46
 Sibelius to program do notacji muzycznej, state-of-the-art, zawierające więcej niż wystarczająco dużo funkcji do własnych profesjonalnych kompozytorów, aranżerów i wydawców.
 
86

Demo
MJ Studio 1.09
 MJ Studio to koncepcja oparta na idei mieszania plików mp3 zaczęło się nadchodząca z plików MP3 w 1997 roku.
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
Blue 2.5.3
 Niebieski to zintegrowane środowisko programistyczne dla języka programowania Java. Niebieski został opracowany w celu wspierania uczenia się i nauczania programowania obiektowego, a jego konstrukcja różni się od innych środowisk programistycznych w
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
MrRay VST Electric Piano 2.2
MrRay VST Piano Electric produkowane przez ludzi SoundFonts.it jest narzędziem emulacji odtworzyć fortepianie elektrycznym s brzmi od klasycznych pianin z lat siedemdziesiątych. Wystarczy wymienić tylko kilka, możemy zawierać Fender Rhodes,
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
Pizzicato Light 3.6
Wprowadzenie do oprogramowania muzycznego. Światło Pizzicato pomaga uczyć się muzyki i zacząć korzystać z oprogramowania muzycznego. Jest to idealny towarzysz do formalnego kursu muzycznego w szkole muzycznej lub na uczelni (to pomoże Ci zapoznać
 
76

Do darmowego wypróbowania
A73 Piano Station 1.3
Zamień swój komputer w zaawansowane, ale łatwy do gry, wirtualny fortepian, syntezator, a nawet zespołu.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
AutoGam 1.2.0.16
Musical skład jest mentalne tworzenie, instrument jest pośrednikiem i musical teoria wybrana jedna reprezentacja metoda między innymi.
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
Ambient Worlds 2 : Soundscape 1
Odgłosy chłodzenie obce środowisko, rozwija formy życia, imprez i widmowe nawiedza spokojny podkładki łączą w najnowszym ataku dźwięku z nawiedzonego domu Records.
 
71

Do darmowego wypróbowania