Programy użytkowe pliki do pobrania oprogramowania

HOLUX ezTour for Logger 2.01
HOLUX ezTour jest wyłącznym i skuteczna aplikacja, która pozwala użytkownikom na geo-tag zdjęć i dzieli swoją działalność także na zewnątrz, jak można załadować GPSport 245 / M-241 zapisany plik utworu.
 
289

Oprogramowanie typu Freeware
Net Speed Booster 4.5.0.3
 Główne cechy i zwyczaje Net Speed Booster są następujące: to pomaga w wykrywaniu uszkodzonych sektorów i OS, tak aby wskazać najlepsze ustawienia twojego systemu; może on być również używany do ustawiania MTU i MSS; obsługuje ADSL, Cable, DSL oraz.
 
238

Oprogramowanie typu Freeware
FreeZ Online TV 1.43
Program FreeZ Online TV, który można odbierać ponad 500 + darmowych kanałów online dziennych i transmisje na żywo z całego świata.
 
236

Oprogramowanie typu Freeware
Macromedia Flash Player 10.0.45.2
Macromedia Flash odgrywa mały, szybki multimedialnych przycisków, a także interaktywne animacje, logo pływające i grafik stworzonych w Macromedia Flash.
 
236

Oprogramowanie typu Freeware
OSS Internet Speed Booster 3.0.0.0
 OSS Internet Speed ??Booster zwiększa prędkość połączenia internetowego optymalizacji sposobu wysyłania i odbierania plików przez wybranie typu połączenia, konfiguracji Maximum Transmission Unit i maksymalny rozmiar segmentu w czasie rzeczywistym,
 
233

Oprogramowanie typu Freeware
WinHostsManager 1.0.0.0 Beta
 Teraz możesz skutecznie mange i edytować pliki HOSTS za pomocą bogatych funkcji oprogramowania WinHostsManager.
 
207

Oprogramowanie typu Freeware
Bluetooth 1.0.2
  Przydatny program Bluetooth działa jako interfejs panelu sterowania i pozwala na łatwą konfigurację wszystkich urządzeń. Będziesz korzystać z myszy, ponieważ nie obsługuje klawiatury.
 
180

Oprogramowanie typu Freeware
Internet Cell Boost 1.2
To nie ma znaczenia, jeśli połączenie jest szybko czy wolno, Zwiększ komórkowy Internet zwiększy swoją prędkość.
 
177

Demo
MAC Change 1.3
 MAC Change jest podstawowym rozwiązaniem systemu Windows program przeznaczony do zmiany adresu MAC karty sieciowej jakiegokolwiek zainstalowanego na komputerze.
 
177

Do darmowego wypróbowania
FxEdit 3.8
Mały program, plik, który pozwala na przeglądanie i modyfikowanie files.You binarny można sprawdzić określony system szesnastkowy i ASCIIstrings. Najczęściej używane polecenia menu są dostępne na pasku narzędzi aplikacji taśmy. File Editor może być
 
175

Do darmowego wypróbowania
SociometryPro 2.3.0.2
Socjometrii program komputerowy, który zapewnia obliczanie wyników socjometrycznych testów i pomaga w prezentacji danych w odpowiednich poglądów.
 
170

Demo
Wifi Protector 2.5
Czy sieci WiFi zabezpieczyć Skanowanie i ochrony systemu. 100% za darmo! Większość sieci Wi-Fi wykorzystać słabe zabezpieczenia, które opuszcza Cię narażone na naruszenia prywatności i kradzieży tożsamości. Wifi Protector skanuje wszystkie
 
168

Oprogramowanie typu Freeware
Efficasoft Mobile Express 2.1.1
Efficasoft Mobile Express jest menedżer Freedesktop tekstu wiadomości, kontaktów, GPS narzędzia i programu SmartWallet.
 
142

Oprogramowanie typu Freeware
Free Download Accelerator v2
Przyspiesz pobieranie plików w obu protokołów FTP i HTTP. Obsługuje wszystkie rodzaje połączeń z Internetem (dial-up, DSL / ADSL, kabel, satelita itp.) Może również odzyskać utracone połączenia, zamknięcia komputera. 4 jednoczesnych połączeń (można
 
136

Oprogramowanie typu Freeware
SiS163U WLAN Driver 1.09d
  Teraz możesz zachować swoje sterowniki systemowe zaktualizowane przy użyciu SiS163U WLAN Driver. Obsługuje Windows XP, jak i 2000, ME, 98 SE i Windows 98.
 
116

Oprogramowanie typu Freeware
GetGo Download Manager 4.8.5.1687
GetGo Download Manager jest podstawowym narzędziem do Internetu Prędkość pobierania dla Zwiększenie, wznawianie, harmonogram i organizowanie pobrania.
 
115

Oprogramowanie typu Freeware
TweetDeck 3.1.3
 Z TweetDeck, można cieszyć się Twitter osi czasu w wyjątkowo nowy sposób. Jest to aplikacja, której wersja beta jest w rynku tych dni. W następnych wersjach, będzie musiał istniejące kanały Twitter i będzie nią zarządzać w bardziej efektywny sposób.
 
112

Oprogramowanie typu Freeware
Fresh Download 8.71
Fresh Download jest łatwy w użyciu i bardzo szybki menedżer pobierania oprogramowania, które turbo opłat pobieranie plików z Internetu, np.
 
111

Oprogramowanie typu Freeware
Agfa FotoLook 3.60
Agfa Fotolook ma ładny i prosty w obsłudze interfejs, który pozwoli użytkownikowi na wprowadzenie jakichkolwiek zmian do graficznego poziomu.
 
109

Oprogramowanie typu Freeware
Charles 1.0
Charles jest proxy HTTP / HTTP monitora / reverse proxy, który pozwala programiście, aby wyświetlić wszystkie HTTP ruchu między ich maszyny i Internetu.
 
105

Do darmowego wypróbowania