Dodatki do Firefox`a pliki do pobrania oprogramowania

VLC Media Player - Web Plugin 1.0.2
 Teraz możesz odtwarzać pliki audio i wideo z dowolnego formatu z łatwością za pomocą wygodnego VLC Media Player, a jego wtyczka pozwala na odtwarzanie multimediów w ramach programu Firefox.
 
270

Demo
HyperBK 0.5.2
To Dev strona dla HyperBK Mozilla Firefox Extension, który jest alternatywą menedżera zakładek i menadżera Historia dla przeglądarki Mozilla Firefox.
 
168

Oprogramowanie typu Freeware
VKontakte.ru / vk.com Video Downloader 1.12
Plugin do pobierania wideo z VKontakte.ru / vk.com network.Notice społecznej! Wszystkie pliki wideo zapisane w FLV (Flash) formatu, więc może trzeba będzie zainstalować FLV Media Player lub zainstalowanie dodatkowych kodeków multimedialnych.
 
168

Demo
SA Dictionary 0.4
Szybkie Bulgarian-> angielski lub angielski-> Bułgarski słowo wyszukiwania poprzez SA słownik . Wystarczy zaznaczyć słowo, kliknij prawym przyciskiem i wybierz SA słownik ...
 
125

Demo
NetVideoHunter Video Downloader 1.3
Z tego dodatku, można łatwo pobrać filmy i muzykę z dowolnego miejsca do udostępniania wideo.
 
116

Oprogramowanie typu Freeware
Ant.com Video Downloader-Video Player 2.0.1
 Ant Video Downloader for Firefox pozwala na pobranie plików wideo z wielu stron internetowych i zapisać je na komputerze.
 
113

Oprogramowanie typu Freeware
Illimitux 4.0
 llimitux jest najbardziej wydajny i poręczna aplikacja, która pozwala użytkownikom oglądać filmy z kilku platform strumieniowych bez limitu.
 
111

Oprogramowanie typu Freeware
Picnik 2.3
Picnik sprawia, że Twoje zdjęcia wspaniałe, łatwy w obsłudze, a zarazem potężne narzędzia do edycji.
 
104

Oprogramowanie typu Freeware
FireGet 0.6 FF2 edition. 0.6
Ja tego nie napisałem, po prostu aktualizacja informacji o wersji w install.rdf -pliku i tak to działa z Firefox 2.0.0.6.i może nie w 100% powiedzieć, thet to będzie działać. Niedostępne dla Firefoksa 3.6.8.
 
95

Demo
Xinha Here! 0.14
Przenośny edytor WYSIWYG! Bez względu na to, co strony odwiedzasz, możesz uruchomić prawo WYSIWYG w przeglądarce. Xinha Here! jest wrapper dla edytora HTML Xinha który umożliwia edycję w trybie WYSIWYG w dowolnym tekstowym HTML i elementów
 
95

Oprogramowanie typu Freeware
Mozilla Addons toolbar for Firefox 1.0.1.30
Kluczowe funkcje poręcznym Mozilla Add-ons Toolbar dla programu Firefox są następujące: jego użycie pozwala uzyskać najnowsze informacje, zawiera Wybrane linki i Google Search Box zasilany który pomaga w poszukiwaniu sieci łatwo; wyświetla.
 
93

Oprogramowanie typu Freeware
McAfee Secure URL Shortener 1.4
McAfee dołączył grę skracania adresów URL (obok znanych ulubionych, takich jak bit.
 
88

Oprogramowanie typu Freeware
Flash and Video Download for Firefox 0.1
Możesz pobrać każdy plik flash w sieci, zawiera gry flash na Facebooku lub innej stronie internetowej filmów Flash games.Download z Dailymotion, Google Video, Facebook i wszystkich innych popularnych Flash wideo witryn.
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
FoxyProxy Standard 2.22.5
FoxyProxy jest zaawansowanym menedżerem proxy, który całkowicie zastępuje ograniczone możliwości ustawiania proxy Firefoksa.
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
Rutracker.Org Addons 1.2
Dodaj kilka urządzeń do pracy z rutracker.org: Zawiadomienia o statystyki, osobiste wiadomości, nowe torrenty i komentarze. Przeglądanie plików Torrent. Jeśli używasz przeglądarki Firefox 3 i nad i wyłączenie plików cookie z witryn zewnętrznych,
 
85

Demo
Technika 1.5
Technika to platforma skryptowym ogólnego przeznaczenia do Firefoksa. To działa jak standardowe powłoki OS środowiska skryptowego. Można wszystko skrypt z Obecnie sprawdzane stronie, tak jak Greasemonkey, a wszystko w Chrome, podobnie jak wszystkie
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
American Express inSite for Firefox 1.0.4.2
Z insite można cieszyć rabaty, oszczędności lub punkty bonusowe, które pojawiają się jako wyszukiwania lub sklepu internetowego - tylko, kiedy ich potrzebujesz.
 
81

Oprogramowanie typu Freeware
FoxGame 1.5.5
    Zwiększenie umiejętności użytkownika z OGame używając FoxGame. Jego funkcje są bardzo zaawansowane. O ograniczonej galaktyki zobaczyć jej wyniki zmieniły się nazwy col i nagłówków na śmieci są skrócone również. Korzystanie raport szpiegowski i
 
78

Oprogramowanie typu Freeware
Google Shortcuts - All Google Services at a glance 2.1.4
Pokaż wszystkie usługi Google jak przyciski lub jako oszczędność miejsca menu rozwijanego obok paska adresu.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
SEO Stats - Backlinks 1.1
Przegrana w bezmiarze Internetu nie wiesz, na czym stoisz SEO Stats Analiza dla ciebie popularność swojej stronie na web.
 
75

Demo