Narzędzia serwerów Proxy pliki do pobrania oprogramowania

JAP / JonDo 00.18.001
 Jondo jest łatwy w obsłudze, ale bardzo skuteczne narzędzie, które pozwala, aby ukryć swoją tożsamość podczas surfowania w internecie.
 
78

Oprogramowanie typu Freeware
Check Proxy Professional HTTP 4.20
 Proxy kontroli oprogramowania jest wyłączne stosowanie sprawdzanie proxy. Jego najważniejsze cechy to: Zarządzanie list proxy HTTP / sprawdzenie, druku lista proxy, wykrywanie poziomu anonimowości proxy; Typ Określa serwera proxy; Określa szybkość
 
71

Do darmowego wypróbowania
Bandwidth Splitter for Microsoft ISA Server 1.0
 Bandwidth Splitter jest rozległe rozszerzenie oprogramowania dla Microsoft ISA Server, który uzupełnia ją o nowe funkcje, aby umożliwić bardziej racjonalną wymianę istniejącej przepustowości połączenia internetowego i dystrybucji wśród wszystkich.
 
62

Do darmowego wypróbowania
ProxyNinja (formerly ProxyMouse) 0.1 Beta
Proste i lekkie narzędzie proxy. Prosty i lekki tool.ProxyMouse proxy został opracowany jako lekkie, łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika instrument.ProxyMouse proxy to narzędzie, które może pomóc sprawdzić proxy, które chcesz, a także może
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Sygate Personal Firewall Free 5.6.2808
 Z Personal Firewall Sygate będzie można zapobiec system przed wszelkiego rodzaju złośliwymi atakami hakerów.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Firewall Tuneup 1.5
 Możesz sprawić, że proces udostępniania plików lub danych za pomocą bezpiecznego ręką Firewall Tuneup aplikacji.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
IE Proxy Changer 1.1.4322.2407
IE Proxy Changer oferuje szybki sposób zmienić ustawienia serwera proxy w programie Internet Explorer , czyli Proxy Changer pomoże Ci włączyć lub wyłączyć serwer proxy, lub ustawić go do ustawień domyślnych lub zastępca setting.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Emsisoft Mamutu 3.0.0.20
Na żywo monitorowanie wszystkich aktywnych programów na żywo monitorowanie wszystkich aktywnych programów dla niebezpiecznych aplikacji Mamutu behaviorThe zapewni bieżącą kontrolę wszystkich aktywnych programów do blokowania niebezpiecznych zachowań.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Hide My IP for Mac 5.0.2.1623
Ukryć tożsamość użytkownika w sieci poprzez ukrywanie swojego adresu IP na stronach internetowych i programów.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Jana Server 2.4.8.51
JanaServer 2 to poręczne narzędzie, przeznaczone dla członków sieci LAN, aby pomóc im uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem łącza DSL, modemu lub ISDN.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
SecureSOCKS5 3.0
SecureSOCKS5 to rozszerzenie dla programu Microsoft ISA Server, który umożliwia obsługę SOCKS5 w nim.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Charon 0.6
Wszechstronny program proxy Charon ma możliwości wyszukiwania Google o publicznie pisał list proxy, jak również to również obejmować sprawdzanie środowiska w celu sprawdzenia ich anonimowości / funkcjonalność.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Proxy Finder 1.0.11
Easy Finder Proxy zapewnia tys świeżego i wolne listy serwerów proxy. Easy Finder Proxy zapewnia tys świeżego i wolne listy serwerów proxy z portu, kraju, prędkość, czas połączenia, proxy funkcje typu. Korzystanie z tych serwerów można surfować
 
43

Demo
Proxy Changer 1.0
Program Windows Changer Proxy pozwala szybko przełączać się między serwerami proxy lub ustawień proxy.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
NetCruiser Proxy 0.1
Proxy NetCruiser jest łatwy w użyciu, ale potężne proxy HTTP. Może być używany do udostępniania połączenia internetowego innym osobom na przeglądanie stron internetowych. Można go wykonać żądania lokalnie lub za pośrednictwem innego HTTP Proxy,
 
41

Do darmowego wypróbowania
Proxy List Windows Tool 1.0
T Lista Narzędzie systemu Windows Proxy to przydatna aplikacja, która dostarcza codziennie aktualizowaną listę do korzystania z serwerów proxy, które mogą chronić Pobieranie privacy.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Doors Firewall 1.0
Lekki osobisty firewall. Lekki osobisty firewall. Drzwi Firewall jest mała zapora, która pomoże Ci filtrować, co się dzieje, a co nie wchodzi do komputera, ze względów bezpieczeństwa.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Vilongu HTTP SOCKS tunneler 1.0.0.1
 Przejrzyste dla klienta serwerów proxy jest Vilongu HTTP SKARPETY tunelowym 1.0.0.1. Możesz używać i skonfigurować go bardzo łatwo.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
SoxGate 1.0
SoxGate może przekierować TCP / IP thru proxy Socks Jeśli nie możesz przeczytać pocztę lub skorzystać z innych usług internetowych ze względu na ograniczenia zapory, to jest prawo app pomóc.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
MultiProxy 1.2
 MultiProxy to wielofunkcyjny i elastyczny serwer proxy osobowe będą chronić swoją prywatność, podczas gdy w Internecie, jak również przyspiesza pobrań, zwłaszcza jeśli staramy się kilka plików z zagranicy lub w inny sposób raczej powolnym serwerze.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware