Narzędzia Anty-spamowe pliki do pobrania oprogramowania

KillAD 1.00
KillAD zabija wszystkich wyskakujących okien reklamowych! Teraz. A wiele witrynie niemal używać reklamy w celu poprawy ich korzyść. Więc wyskakujące okienka reklamowe przeszkadzać zabytków i zajmują zasoby systemowe. KillAD pomoże Ci
 
63

Do darmowego wypróbowania
Microsoft Junk Email Filter for Outlook 2003 v1 (S
 Junk E-mail Filter jest najbardziej przydatna, ale aktualizacja opcjonalna, która zapewnia bardziej aktualny definicje wiadomości e-mail należy traktować śmieci.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
xTerminator 5.0
Narzędzie, które pomaga chronić swoją skrzynkę Xterminator pozwoli użytkownikom na blokowanie spamu i większość robaków, zanim dotrą do mailbox.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
OMEGA - PopUp Killer 1.00
[Omega] - Popup Killer inteligentny pop-up-blokujące blokuje technologii praktycznie wszystkie pop-upy i Flash ads.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Microsoft Junk Email Filter for Outlook 2007 July 2008
Dostarcza wiadomości-śmieci w programie Outlook 2007 filtr z definicje, których e-maile należy uznać junk e-mailThis aktualizacja zapewnia Junk E-mail Filter w programie Microsoft Office Outlook 2007 z bardziej aktualnej definicji, które e-mail.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
Popup preventer 1.20
Popup Preventer - inteligentny anty-popup oprogramowanie, które może zabić irytujące wyskakujące okienka bez interwencji człowieka.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
SpartacusFilter for Lotus Notes 1.1.8
SpartacusFilter Dla Lotus Notes 1.1.8 jest prosty w użyciu, ale wyrafinowany samo uczenie SPAM-filtr plugin zintegrowany z interfejsem użytkownika z klienta Lotus Notes. Wykrywalność jest prawie 100% w zależności od ilości maili zostało
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Vnd antivirus 2009 4.0.0
Co nowego-Updater 4.1-Firewall 1.0-Url Scanner wiedzieć więcej adresów-skaner php
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
DigiSign COM component 1.0
DigiSign jest komponentem COM, który daje programistom sposób tworzenia sum kontrolnych danych, cyfrowe podpisy, certyfikaty, a także wiele innych aplikacji, które wymagają jakiegoś jednokierunkowego szyfrowania.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Ad-Aware Personal Security 11.2.5952.0
Ad-Aware Personal Security to profesjonalna aplikacja, który łączy kilka modułów ochrony przed kradzieżą i ataków szkodliwego oprogramowania.
 
51

Komercyjny
Startup Agent 2.1
Adware jest agent produktu Windows 98/ME/XP/2000 do monitorowania i ochrony komputera z tych irytujących spyware / adware / robak typu programów uruchamianych na komputerze bez wiedzy użytkownika.
 
51

Demo
Popup Manager 1.0.1.5
Popup Manager skutecznie pozbywa się pop-upów. To może wykonać następujące czynności: Przeglądanie stron internetowych jak zwykle. Gdy okienko jest zablokowane widget zmieni kolor na czerwony. Widget pokazuje informacje o zablokowanych
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
SafariBlock 2.2 RC1
World Wide Web może być denerwujące miejsce - reklamy migać i gwizdać i spróbować wszystkiego, aby zapisać swoją uwagę.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Safe Links 2.0
Safe Links filtruje niechciane strony internetowe dla Ciebie.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Jvw filter email 1.0
Email filtr spamu z poniższych cech: -.. Wiadomości Bounce od znanych spamerów, - Zgodne z programem Outlook i Outlook Express, innych klientów, - funkcja kreatora konta, - Funkcja importu z programu Outlook, Outlook Express, - Ukryj w zasobniku,
 
49

Do darmowego wypróbowania
SpamFilter for Eudora 1.4
Pobierz e-mail, który chcesz i nic więcej! SpamFilter szybko i łatwo pozwala zatrzymać spam od zanieczyszczających swoje wiadomości z szybkim Trace Route powrotem do spamerów sieci S i isp.Fight plecami spamerów z tym anty Eudora spam plugin filtr:
 
48

Do darmowego wypróbowania
Ad-Sweeper 1.2.01
Ad-Sweeper może zapobiega denerwujące wyskakujące okna reklam przed jego generation.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Virtual Spam Prevention 2.1.4.4
Virtual Spam Prevention 2.1.2 jest bardzo przydatne i profesjonalny program, aby spełnić wszystkie wymagania. Teraz zatrzymać spam, a nie poczty. Poznaj nowy gatunek w walce ze spamem serwerów pocztowych, które uważają, że zachowanie epidemią niż
 
47

Demo
Spam Guard 1.0.4
Outlook add-in Spam Straży filtrów poczty e-mail, który przybywa w skrzynce odbiorczej.
 
47

Do darmowego wypróbowania
URL Spy beta 83
Jeśli chcesz być pierwszy wiedzieć o nowych wersjach oprogramowania, aktualizacji sterowników lub zmiany dokonane na stronie internetowej, a następnie Spy URL jest dla Ciebie.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware