Pagery pliki do pobrania oprogramowania

Mobile Messenger 1.1.5
Teraz możesz sterować komputerem za pomocą telefonu komórkowego z poręcznym Mobile Messenger.
 
89

Do darmowego wypróbowania
Excel SMS 6.1.3.21
Excel - SMS umożliwia wysyłanie dużej liczby wiadomości SMS z programu Microsoft Excel, jeśli w załączeniu telefon do komputera z telefonu do komputera kablem danych.
 
89

Do darmowego wypróbowania
SMS Anywhere 1.41
 SMS Anywhere pozwala na komunikowanie się z innymi SMS Anywhere użytkowników za pośrednictwem wolnego od opłat, jak również wysyłać wiadomości SMS na całym świecie z ostatecznym niskich cenach przez platformy CS Networks SMS.
 
85

Do darmowego wypróbowania
Windows Desktop SMS with IE Toolbar 1.0
Windows Desktop SMS Z paska narzędzi IE z CardBoardFish to kompletne rozwiązanie do przesyłania wiadomości tekst na pulpicie.
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
Yakoon 2.0.0.213
Firmy, przedsiębiorstwa i osoby prywatne, które chcą wysyłać spersonalizowane wiadomości SMS do współpracowników, klientów i przyjaciół bezpośrednio z ich komputerów.
 
70

Oprogramowanie typu Freeware
Jelly SMS for Windows 4.4.3
Czy wiesz, jeśli mieszkasz w Irlandii i ma telefon komórkowy, automatycznie uzyskać co najmniej 250 darmowe webtexts każdego miesiąca od operatora (np.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Tween 0.9.5
Tween jest aplikacją klient Twitter. Tween daje możliwość utworzenia wielu kart, na podstawie zestawień, wyszukiwania lub przefiltrowanych wyników przychodzących. Możesz ustawić skomplikowane przepisy w oparciu o autorze wiadomości i jego
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
Freesms.net 1.4.1.1
Teraz możesz wysyłać wiadomości SMS do wszystkich telefonów komórkowych bezpłatnie, za pomocą poręcznej aplikację Freesms.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
Tally Plugins eTally 1.0
Teraz możesz łatwo wygenerować e-mail lub SMS alerty dla przypomnienia płatności lub innych warunków za pomocą wygodnego Tally dodatek oprogramowanie Tally Plug-in eTally.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Best MessageStorer 1.01
Best MessageStorer pozwala łatwo i wygodnie zapisać wiadomości SMS, MMS, e-maile, w pliku tekstowym lub CSV.
 
62

Do darmowego wypróbowania
EasySMS NetShell x86 2.3 M2
Obsługa sieci GSM NetShell mobile, który jest używany do wysyłania i odbierania wiadomości SMS (usługa Sort) GSM sieci komórkowej do telefonu klienta (GSM użytkownicy sieci komórkowej).
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Bulk SMS Advertiesment System 1.00
Z tego oprogramowania można wysłać SMS luzem ilości poprzez obecnie na całym world.Just Podłącz swój telefon z komputerem PC oraz wysyłać wiadomości SMS za pośrednictwem komputera.
 
59

Demo
DRPU Bulk SMS 7.0.1.3
Darmowa aplikacja SMS luzem pozwalają nabywcy wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych, krykiet aktualizacje wiadomości, zaproszenia na birthday party przez SMS do transmisji osobistej lub grupy numerów telefonów, nie wydając dużo ilość lub.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Air Messenger Pro 8.2.0
Air Messenger Pro jest w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem alfanumeryczny stronicowania z kranikiem, SNPP, ETAP, WCTP i wsparcie e-mail, która pozwala na wysyłanie stron do pagerów i cyfrowych telefonów komórkowych.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Nokia Mobile Phone Bulk SMS Software 6.0.1.4
 Nokia Mobile Phone Software Luzem SMS jest poręczna aplikacja, która pozwala na wysyłanie wiadomości SMS do pojedynczego lub grupy osób z komputera lub stacjonarnego komputera PC z telefonem komórkowym GSM oparty na każdy inny telefon komórkowy na.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Corporate Text Messaging Software 2.0.1.5
Luzem narzędziem promocji sms wysyła masowych wiadomości tekstowych do grupy lub osoby z Twojego komputera PC do telefonu komórkowego.
 
57

Do darmowego wypróbowania
SendMsg 2.1
Darmowe narzędzie do przesyłania lub wysyłania wiadomości do okien w systemie operacyjnym Windows.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Call Xentra 2.0.0
Jest to specjalnie spreparowane oprogramowanie dla call center. Program jest przeznaczony do obsługi połączeń przychodzących, obecnie dzieje połączeń, wyświetlanie nazwy rozmówcy i zdjęć na ekranie, rejestracji wszystkich połączeń w historii
 
56

Demo
Air Messenger LAN Server 11.0.5
Air Messenger LAN Server jest alfanumeryczny Network Server stronicowania i świetna inwestycja dla firm, które działają duże siły sprzedaży lub wysyłkowych.
 
55

Demo
Data Doctor Bulk SMS 4.0.1.6
Luzem SMS Software pozwala na tworzenie i masowego wysyłania wiadomości tekstowych do listy kontaktów, książki telefonicznej lub osób na całym świecie z komputera dla każdego użytkownika s telefon komórkowy przy użyciu wszelkich urządzeń opartych na.
 
55

Demo