Stopery & Synchronizowanie czasu pliki do pobrania oprogramowania

Digital Clock 1.0.0
 Możesz użyć wygodne narzędzie do oprogramowania Zegar cyfrowy na czas synchronizacji z wybranego Atomic Clock zsynchronizowane z serwerem NTP. Jest kompatybilny z systemem Windows 95/98/NT/2000/XP/2003 stacji roboczej lub serwera.
 
89

Oprogramowanie typu Freeware
Chronos Atomic Clock Synchronizer 5.3.0
Chronos Atomic Clock Synchronizer to narzędzie dla osób, które potrzebują ich komputerów do korzystania dokładny czas.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
SP TimeSync CE 2.3
SP TimeSync to program, z wielojęzyczny interfejs, który pozwala zsynchronizować zegar komputera z dowolnym Internet zegara atomowego (serwer czasu).
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Cyber Internet Cafe Software 5.6
Internet Cafe Antamedia oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę rozliczeń i dochodów, blokuje nieużywanych komputerów, generuje szczegółowe raporty i statystyki i wspiera chronionych hasłem kont pracowników.
 
63

Do darmowego wypróbowania
FG Time Sync 1.0.0.4
Time FG Sync narzędzie może pomóc zachować wszystkie komputery z dokładnym czasie obecnym.
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
1Click Time Synchronizer 1.1.2
1Click Time Synchronizer to narzędzie, które pomaga utrzymać system czasu zawsze dokładne, synchronizując go z najwyższą precyzją serwerów zegar atomowy w Internecie za pomocą Network Time Protocol. Pobierz teraz!
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
PresenTense Time Client XP/2000/2003/7 4.2
 Klient PresnetTense Czas synchronizacji zegara systemowego komputera na lokalny serwer czasu GPS lub sieci.
 
55

Demo
NTP Server Tool 2.0
Jest to narzędzie, test, który działa jako klient do serwera NTP. Opisuje on odpowiedzi, które otrzymuje. Możesz określić, ile żąda, aby wysłać i jak duży czas pomiędzy żądaniami. To jest po prostu do testowania serwerów NTP.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
NetTimer 2000 1.5
Program, który śledzi czas spędzony online. To pozwala na przeglądanie historii połączeń, zarówno w postaci listy andgraphically stosując bardzo wyrafinowane, a zarazem proste, systemu filtrowania. Jeśli chcesz ograniczyć online razem funkcja alarm
 
52

Do darmowego wypróbowania
AutoTimeSync 1.5
AutoTimeSync jest kolejnym programem Internet zegar synchronizacja - ale taki, który jest przeznaczony do uruchamiania automatycznie, bez interwencji użytkownika w ogóle.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Antamedia HotSpot Software 2.8.7
Billing Software HotSpot Antamedia PC oprogramowanie Windows jest brama, która umożliwia kontrolę i pobierania opłat za dostęp do Internetu za pomocą technologii niewoli portalu.
 
51

Do darmowego wypróbowania
WebTime 2000 3.8
Webtime to mały program narzędziowy, który będzie zsynchronizować wewnętrzny zegar komputera z jednym z kilku zegarów atomowych prowadzonych przez Stany Zjednoczone Narodowego Instytutu Standardów i Technologii.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
TIMER(pulses in seconds) 4.0.0
Timer to idealne oprogramowanie czas kontrolować hydroponice, przekaźników elektromagnetycznych lub światła z drukarki komputery portu.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Web Alarm App 0.1.1.0
App Alarm Web jest napisane AutoIt skrypt i ma GUI, który ułatwia aby ustawić alarm dla wszelkich online strumienia mediów, takich jak Pandora Radio lub ulubionej stacji radiowej.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Network Time System (Client) 1.8
Program ten przewiduje rozwiązanie problemów czasowych system utrzymania. Network Time System jest w pełni funkcjonalny sieci ClientServer czasu system synchronizacji, który umożliwia synchronizację wszystkich komputerów na zegarów sieciowych z
 
49

Do darmowego wypróbowania
AtomTime Pro 3.1.4
AtomTime Pro jest aplikacją Windows, który będzie łączył się z serwerem czasu atomowego zegara przez internet i pobrać aktualną wartość atomowy zegar czasu.
 
49

Demo
offSync 1.00
OffSync to narzędzie do synchronizacji czasu, że daje możliwość synchronizacji między internetowym serwerem NTP lub serwera lokalnego w sieci.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
tSync 1.2
Proste narzędzie do synchronizacji czasu systemowego przez Internet lub w sieci. Cechy szczególne: (1) Pobyty niewidoczne dla użytkownika, praktycznie nie biorąc żadnych zasobów systemowych i przepustowość sieci do działania, (2) Czy synchronizacja
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
TWSyncAtomTime 1.0
Syncronised czas systemu Windows z NTP Server i VERIFED Lista serwerów NTP.
 
42

Demo
SP TimeSync 2.4
 SP TimeSync umożliwia synchronizację zegara komputera z dowolnym Internet zegara atomowego.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware