Blokowanie Reklam pliki do pobrania oprogramowania

SpywareBlaster SP
SpywareBlaster nie skanowania i czyszczenia spyware - to zapobiega zainstalowany jest na pierwszym miejscu.
 
203

Do darmowego wypróbowania
Ad Muncher 4.93
Ad Muncher jest potężnym ogłoszenie i okienko System blokowania dla wszystkich przeglądarek i ogłoszenie-wyświetlanie programów, takich jak ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, Paltalk, iMesh, BearShare, LimeWire, itp.
 
86

Do darmowego wypróbowania
El Toolbar Killer 1.02
Teraz możesz chronić swój system przed spyware Elite Toolbar przy użyciu oprogramowania El Toolbar Killer.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
Super Ad Blocker 1.0
Super Ad Blocker służy do blokowania głównych aplikacji spyware i wszelkich form reklamy, w tym Flash, Rich Media, Fly-In, reklamy Messenger, itp.
 
76

Do darmowego wypróbowania
Advanced System Protector 2.1.1.81
Advanced System Protector chroni narzędzie do bezpiecznego systemu. Możesz mieć na sprawdzenie się na programach, które można znaleźć podejrzanym stanie. Są bardzo szkodliwe programy, które mogą przerywać ważnych danych lub programów pracy w
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Hitman Pro 3.7.5 Build 197
Hitman Pro to drugi skaner opinii, mające na celu ratowanie komputera przed paskudnymi wirusami, spyware, trojanami, rootkitami i innymi zagrożeniami, które zostały zainfekowane komputera pomimo wszystkich środków bezpieczeństwa zostały podjęte.
 
71

Do darmowego wypróbowania
Ad-Aware SE Personal 1
 Można chronić system przed końmi trojańskimi, robakami, programami szpiegującymi i innymi złośliwymi programami z poręcznej aplikacji przez Ad-Aware.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
SUPERAntiSpyware 5.1.1002
 Możesz utrzymać system wolny od wirusów, spyware, adware, malware, keyloggery, itp. za pomocą inclusive wykrywania i spyware usuwanie użyteczność SUPERAntiSpyware. Jego główne cechy to jest bardzo łatwe w użyciu narzędzie, które obsługuje dwa tryby
 
68

Oprogramowanie typu Freeware
Adblock Plus for Google Chrome 1.0.26
Najpopularniejszy dodatek w świecie wreszcie dostępne dla Google Chrome: Adblock Plus blokuje banery irytujące, wszystkie pop-upy, śledzenie i wideo-reklamy na Facebook, Google, YouTube i innych stronach internetowych.
 
65

Oprogramowanie typu Freeware
STOPzilla! The ULTIMATE Popup Killer! 5.0.0.0
STOPzilla skutecznie skanuje, usuwa i blokuje spyware, adware, wyskakującymi reklamami, phishingiem, porywacze, rootkity, trojany, boty, drive-by download, nieuczciwych programów, reklamy Messenger Service, keyloggery, złośliwe BHO, dialery i wiele.
 
62

Demo
PopUp Buster+ 2.03
Nie dopuścić wszystkie te denerwujące pop-upy doprowadza cię do szaleństwa. Zmniejszyć stres poprzez zainstalowanie PopUp + Buster . Nie tylko zabić pop-up i pop-under, może usunąć banery co przyspiesza przeglądanie. Będzie można zobaczyć
 
62

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft Windows Defender 1.1.1593.0
Wzmocniona ochrona zwiększa bezpieczeństwo przeglądania Internetu, pomagając chronić miejsca, w których programy szpiegujące mogą przedostać się do komputera.
 
61

Oprogramowanie typu Freeware
Surf Anonymous 1.0.1.0
SurfAnonymous to narzędzie internetowe do ukrywa adres IP podczas przeglądania stron internetowych, rozmowy na MSN, mIRC .
 
61

Do darmowego wypróbowania
Blue Ridge AppGuard 3.0.13
Co 10 minut cyberprzestępcy zmieniać ich kod ataku, wirusy, robaki, trojany i inne zero-day malware, powodując typowe oprogramowanie anti-virus/spyware (oparte na sygnaturach) tylko zatrzymanie 29% dzisiaj ataków s średnio.
 
59

Do darmowego wypróbowania
Ad-aware 6 Build 181
 Ad-Aware jest proste wykrywania i usuwania narzędzie, które kompleksowo skanowania komputera w poszukiwaniu znanych eksploracji danych, agresywnej reklamy, pasożyty, Scum-Ware, klucz-rejestratory, wybranych tradycyjnych trojany, dialery, malware,.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Free Spam Fix 2.1.0.0
Najlepsze rozwiązanie do usuwania i blokowania spamu e-maile. Bezpłatne Fix Spam to doskonałe rozwiązanie do usuwania i blokowania spamu e-mail, wirusy, zanim dotrą do komputera. Łatwo zgłosić spamu, wirusów i fałszywych wiadomości e-mail.
 
59

Do darmowego wypróbowania
AdsNoMore 4.0
AdsNoMore to pop-up korek i blokowania banerów reklamowych na celu wyeliminowanie wszystkich reklam, które zakłócają korzystania z Internetu.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Agnitum Spam Terrier 2.0
Bezpłatny antyspam dla popularnych aplikacji e-mail. Spam Terrier przynosi kompleksową ochronę antyspamową dla użytkowników o różnym stopniu umiejętności obsługi komputera. To jest za darmo i nie podkreślić nawet low-end komputera. Bez wysiłku
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Popup Ad Shield 2.1
Zabij irytujące wyskakujące reklamy STOP tych denerwujących internetowe wyskakujące reklamy z wyświetlania w przeglądarce Internet Explorer.
 
58

Demo
The Web Blocker 2.7
Prosty i łatwy w użyciu bloker stronie. Prosty i łatwy w użyciu bloker stronie. Blocker Web jest łatwe w obsłudze, wydajne Internetu oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej program.Want blokować Myspace Potrzebujesz zablokować Facebooka
 
58

Oprogramowanie typu Freeware