Serwery grup dyskusyjnych pliki do pobrania oprogramowania

EDB Explorer 10.10.01
EDB Explorer jest łatwe w użyciu narzędzie, aby pomóc ci w dostępie do plików EDB.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
OPSEC Covert Comm 2.42
OPSEC jest profesjonalnym zaufanych wysyłając rozwiązanie przeznaczone do wysłania wysoce zaszyfrowanych wiadomości i załączników bez dotykania serwera SMTP.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Collax Platform Server 5.0.14
Server Platform Collax (CPS) jest niezawodny i skalowalny fundament dla ca ej dzia alno ci z funkcji, kt re mo na okre li .
 
50

Do darmowego wypróbowania
AmoK xml2sql 1.0
Java napisane Amok Xml2sql służy do konwersji z powrotem PhpMyAdmin wykonane XML Zrzuca to SQL.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
AmoK pop2rss 1.0
AmoK Pop2rss kontrole w krótkich odstępach jedno lub więcej kont POP3 i wyświetla przychodzące wiadomości jako czytnika RSS.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Dynamic Mail Validator 3.01
Dynamic mail Validator jest prosty, ale bardzo potężne narzędzie dla każdego, aby sprawdzić adres e-mail z listy mailingowej i określić, czy wiadomości e-mail są poprawne, czy nie.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Recover Exchange 10.10.01
Przywracanie Exchange oprogramowanie jest potężnym narzędziem integracji z możliwością wykonywania bezbłędne odzyskiwania wymiany bez utraty nawet jednego bitu danych.
 
35

Do darmowego wypróbowania
SmarterMail Free Edition 8.1.4170
SmarterMail jest front-biegacz w pocztowym rynku serwerów z systemem Windows. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji interfejsu i najlepsze w swojej klasie realizacji pracy grupowej, to nic dziwnego, dlaczego tak wielu ludzi robią rozsądną decyzję.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
SendExpress Pro 1.5
Zarządzanie dyskusyjna prosty i szybki, wyślij e-mail z łączenia funkcji, import i eksport kontaktów, podzielić listę kontaktów i wysyłać je z pewnym opóźnieniem, poczty z załącznikami, poczty w html lub tekst, filtrować i zatwierdź kontakty i wiele.
 
24

Do darmowego wypróbowania
SMTP Preprocessor 1.10
  Zaawansowane narzędzie dla administratorów poczty jest SMTP Preprocessor, który jest używany do zwiększenia funkcjonalności serwera poczty korporacyjnej.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
MPNews 5
Łączenie się z klientami za pośrednictwem forów internetowych, czytników, RSS, blogi i wiele więcej z MessagePixels MPNews .
 
17

Do darmowego wypróbowania
Secure SMTP Server 1.0
Bezpieczny serwer SMTP ma silne bezpieczeństwo i prywatność, lokalizacja-niezależnego dostępu do usługi poczty SMTP, kompleksowych raportów i powiadomień,, obsługa elastyczne planuje już od 4,95 $ USA, łatwy w użyciu interfejs WWW.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Kerio MailServer 6.6.0
Dla małych i średnich organizacji, które potrzebują e-mail i współpracy, KMS stanowi kompleksowe rozwiązanie, które ma najbogatszy wieloplatformową współpracę funkcje i najprostszy serwer do zarządzania na rynku.
 
14

Komercyjny
AfterLogic XMail Server Windows Edition 2.5
AfterLogic xmail Server jest darmowy, open source serwera e-mail dostępne dla platform Windows i Linux.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware