Strategiczne gry czasu rzeczywistego pliki do pobrania oprogramowania

Warcraft III: The Frozen Throne 1.0
  Teraz możesz grać w zaawansowanej wersji, która jest Warcraft III The Frozen Throne.
 
238

Oprogramowanie typu Freeware
Theocracy 1.0
 Bardzo ciekawa gra Teokracja trzyma zajęty przez długi czas w różnych misjach. Właściwie głównym zadaniem jest oprzeć hiszpańskich konkwistadorów, ale do tego trzeba osiągnąć pewne cele. Można ustalić nie tylko szlaki handlowe, ale także rozwoju
 
231

Oprogramowanie typu Freeware
Submarine Titans 1.0
 Bardzo ciekawa gra Submarine Titans obsługuje tryb online, wielowarstwowej z maksymalnie 24 graczy.
 
213

Oprogramowanie typu Freeware
Age of Empires 2: Age of King 1.0
 Kolejna część gry Age of Empires strategii został zwolniony ze wszystkich funkcji Age of Empires z modernizacją oraz wiele innych nowych ciekawych funkcji, aby gra play trudniejsze, nazwa gry jest Age of Empires II: Age of King.
 
172

Komercyjny
Empire Earth 1 1.0
  Będzie naprawdę cieszyć historii-strategiczna gra czasu rzeczywistego Empire Earth 1, ponieważ teraz jest za pomocą grafiki 3D, zamiast ikonek. Obsługuje on wiele nowych funkcji, takich jak system bohatera i systemu morale, itp.
 
156

Demo
Empire Earth II 1.0
  Gra strategiczna Thereal czas Empire Earth II daje pełną kontrolę nad teraźniejszością, a także przeszłość i przyszłość.
 
153

Demo
Age of Empires III: The WarChiefs 1.0
  Możesz sprawdzić swoje strategiczne zapał, grając w Age of Empires III: The WarChiefs grę. Twoim zadaniem jest zrobić walkę o sukces, a także będzie budować nowy zespół, a zbierze się nowe karty, itp.
 
141

Demo
Medieval: Total War 1.0
 Medieval Total War jest tylko budynek średniowiecznego królestwa walki i gra, w której będziesz musiał walczyć z wrogami zarządzających rozbudować monarchię zdobyć tron .
 
131

Demo
Sudden Strike 3: Arms for Victory 1.0
 Sudden Strike 3: Arms for Victory jest wyzwaniem gra wojskowa w której można zwalczać na marynarki, sił powietrznych lub innego rozległego obszaru ziemi.
 
117

Demo
Dungeon Keeper 1.0
 W Dungeon Keeper gry, Twoim zadaniem jest komenda więzienia i jego piekielne zwolenników.
 
115

Demo
Heroes of Annihilated Empires 1.0
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, gdzie legendy, sagi i postacie, takie jak elfy, gnomy, smoki i magów - ras i stworzeń mamy zazwyczaj z jak fikcyjnych archetypów fantasy - pochodzi Nie ma dymu bez ognia, mówimy.
 
110

Demo
Metal Fatigue 1.0
 Zmęczenie materiału to futurystyczny science-fiction, strategii czasu rzeczywistego gry komputerowe, które przedstawia historię trzech braci.
 
109

Oprogramowanie typu Freeware
Fate of the Dragon 1.0
  Fate Of The Dragon gry jest oparty na powieści historycznej Romance of the Three Kingdoms. To było bardzo znane gry i został uznany jako gry z wyróżnieniem.
 
104

Demo
Blitzkrieg: Mission Kursk 1.0
 Blitzkrieg: Mission Kursk to gra walki w oparciu o czasach II wojny światowej. Ta gra oferuje do 15 misji, które mogą być realizowane przez brutalnych zbiorników, do 42 nowych jednostek, 25 nowych struktur, dodatkowych efektów dźwiękowych i
 
103

Demo
Emperor: Rise of the Middle Kingdom 1.0
  Działanie opiera się gra Cesarz: Narodziny Państwa Środka obsługuje teraz Multiplayers z maksymalnie 8 graczy.
 
98

Demo
Tzar: Burden of the Crown 1.0
  W misji oparty gry Tzar: Ciężar Korony, twoim celem jest, aby zapisać pokojowego królestwa przed wrogami.
 
95

Oprogramowanie typu Freeware
StarCraft 2 1.0
  Pełne gry action StarCraft II: Wings of Liberty daje wiele godzin rozrywki. Misja ta opiera się gra obsługuje tylko tryb dla pojedynczego gracza, dlatego można wykonać trzy misje sam. Można grać w trybie potyczki, w której będziesz walczyć
 
94

Demo
Desperados: Wanted Dead or Alive 1.0
 Desperados: Wanted Dead Or Alive, jak sama nazwa wskazuje jest trudne w czasie rzeczywistym-strategia-przygoda-na bazie, że drużyna gra ma być odtwarzane na Dzikim Zachodzie.
 
93

Demo
Star Wars: Galactic Battlegrounds 1.0
  Zaczniesz się Star Wars: Galactic Battlegrounds grę z centrum dowodzenia, jak i zwiadowcę i trzech robotników.
 
93

Demo
Warhammer 40K: Dawn of War 1.0
W niesamowite science fiction gra strategiczna czasu rzeczywistego Warhammer 40K: Dawn of War, to celem jest, aby całkowicie zniszczyć przeciwnika.
 
91

Demo