Strategie SLG pliki do pobrania oprogramowania

Corsairs Gold 1.0
  Misja strategiczna gra Korsarze Złoto ma znakomite efekty dźwiękowe i graficzne.
 
203

Oprogramowanie typu Freeware
Commandos: Behind Enemy Lines 1.0
 Commandos: Behind Enemy Lines jest w zasadzie strategia czasu rzeczywistego lub możesz powiedzieć gra logiczna, który został ustawiony w czasie II wojny światowej, ta gra daje Ci dowództwem petite drużynie 6 członków i będzie prowadzić je do.
 
169

Demo
TOTAL ANNIHILATION 1.0
  Total Annihilation to gra strategiczna czasu rzeczywistego. Historia za gry jest to, że w okresie wcześniejszym galaktyka wiedziała pokoju jak to było wykluczyć ze strony nauki, ale nagle upadek ich Raju zaczął. Zaczęła się wojna i zniszczył
 
125

Demo
Black & White 2 1.0
 Black & White 2 to druga gra z serii Black & White, a sequel pierwszej gry z serii o nazwie Black & White.
 
117

Oprogramowanie typu Freeware
Commandos 3: Destination Berlin 1.0
 Misja gry oparte Commandos 3: Destination Berlin jest o realizacji Twojego celu. W tej grze będzie można kontrolować grupę 6 komandosów o zakończeniu danego zadania. Widać, że każdy ma inne umiejętności komandos, które są bardzo pomocne w
 
114

Demo
Hogs of War 1.0
 Hogs of War to taktyka turowa wideo, w którym trzeba będzie kontrolować indywidualnego członka zespołu w walce poprzez zmianę strategicznie.
 
98

Oprogramowanie typu Freeware
The Settlers - RISE OF AN EMPIRE 1.0
  W misji podstawowej gry The Settlers - Rise of an Empire, to celem jest rozszerzenie swoje królestwo i będzie rozszerzyć poprzez budowanie miast.
 
92

Demo
Civil War Generals 2 1.0
 Civil War Generals 2, jak sama nazwa wskazuje jest walka gra wideo, w którym nie będzie walczyć z wojskami.
 
90

Oprogramowanie typu Freeware
Archon: Evolution 1.0
Archon: Evolution to darmowy remake klasycznej 8-bitowej gry Archon , z bezpłatnym Associates upadku.
 
87

Oprogramowanie typu Freeware
Heroes Chronicles: Conquest of the Underworld 1.0
 Heroes Chronicles: Podbój Podziemi jest jednym z pięciu Heroes Chronicles gry, które rozszerzają horyzonty, historia, postacie i światy, które zaczęły z Heroes of Might and serii Magic.
 
87

Oprogramowanie typu Freeware
Harvest: Massive Encounter 1.0
Możesz bawić się grając w najnowszą Massive Encounter zbiorów grę. W tej grze musisz zniszczyć wszystkich tych cudzoziemców, które idą do uszkodzenia przedsiębiorczości. Można osiągnąć swój cel poprzez planowanie skutecznie i przy użyciu dyplomacji.
 
86

Do darmowego wypróbowania
Spartan 1.0
 Spartan to strategiczna gra komputerowa, w której gracz wykorzystuje swoje siły za linią startu, zwykle z korzyścią dla niektórych informacji na temat rozmieszczenia wroga.
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
Risk 1.0
 Możesz grać ryzyko grę z maksymalnie sześciu graczy. W tej grze Twoim zadaniem jest chronić ziemię przed najeźdźcami. Fr powodzeniem wypełniając swoją misję, będziesz korzystać z broni do zabijania swoich wrogów i ochrony gruntów.
 
77

Do darmowego wypróbowania
Asterix: The Gallic War 1.0
 Asterix: Wojny galijskiej to gra oparta na fakcie, że przywódcy chcą Państwo uzyskać więcej i więcej ziemi przez uzyskanie do sytuacji wojny.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Combat Mission Shock Force 1.0
 Combat Mission: Shock Force to gra wideo, komputer z serii Combat Mission gry ukazujący fikcyjnych bitew, które w 2008 roku między armii syryjskiej i USA Stryker Pożarnych.
 
76

Demo
American History Lux for Mac 1.0
American History Lux to gra strategiczna, komputer, który prowadzi przez wojny, które ukształtowały amerykański History.
 
73

Do darmowego wypróbowania
Gary Grigsby's World At War 1.0
World at War: Podzielony świat jest dynamiczny, turowa strategia z II wojny światowej, które stawia się w roli jednych z najbardziej legendarnych przywódców historii.
 
73

Demo
Strategic Command 2: Blitzkrieg 1.0
 Strategic Command 2: Blitzkrieg to strategia turowa ustawić w II wojnie światowej. Gracz kontroluje wszystkie albo państw Osi lub aliantów. Najważniejszą część gry jest dowódca jednostki wojskowej, ale gracz steruje również badania technologii i
 
72

Demo
Almonaster 1.0
Turowa multi-player gra wojenna, który działa w sieci za pomocą formularz zgłoszenia jako wejście użytkownika.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware
Lux Delux 5.72 1.0
Lux Delux to gra strategia i dominacji zainspirowany ryzyka planszy. Kontroluj swoje armie na podbój krajów i przytrzymaj strategicznych na mapie. Celem gry jest prosty: Weźmy na całym świecie! Dołączenie do gry online multiplayer jest tak proste jak
 
71

Do darmowego wypróbowania