Symulator pliki do pobrania oprogramowania

F-22 Raptor 1.0
 F-22 Raptor to symulator lotu komputer do gier wideo walki, w którym będziesz musiał loty w F-22 Raptor ukradkiem.
 
315

Oprogramowanie typu Freeware
Trainz 1.0
 Trainz to seria pociągów 3D symulator gry PC w której będziesz prawdziwy inżynier kolejowy, a będziesz w stanie kontrolować wszystkie aspekty kolei roboczej.
 
179

Demo
X-Plane for Windows 1.0
 Włącznie i potężne gry symulator lotu dla komputerów osobistych jest X-Plane, które oferuje najbardziej realistyczny model lotu.
 
136

Demo
ClearView RC Flight Simulator 1.0
 Symulator lotu RC jest bardzo dokładny program, a to pozwala nauczyć się latać bez awarii prawdziwego helikoptera.
 
129

Do darmowego wypróbowania
F22 Lightning 3 1.0
 Niesamowita gra F22 Błyskawica 3 daje wiele godzin rozrywki. W tej grze możesz albo latać to sam, jak również mogą korzystać następujące opcje-Auto: Auto-podesty, Auto-taxi, auto-start, lista Auto-shoot, automatyczne tworzenie i Auto-tankowania w
 
124

Demo
Farming Simulator 2011 1.0
Najnowsza wersja bestsellerowej Farming Simulator zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń: Teraz można hodować bydło wypełniając różne zadania, takie jak karmienie krów lub rozłożenie obornika i gnojowicy na pola.
 
121

Demo
F-16 Multirole Fighter 1.0
  Z misji oparty narzędzie F-16 myśliwiec wielozadaniowy, można nie tylko tworzyć scenariusze pragnienie, ale może również dzielić się nimi z przyjaciółmi, jego główne cechy to obsługuje najnowsze technologie tj.
 
116

Demo
SimTractor 1.0
 W pełnym emocji gry simtractor, zrobisz to gospodarstwo i mange prawidłowo. Można zmierzyć różne lądowe i pogoda problemy i będzie staramy się jak najlepiej do wykonywania swoje gospodarstwa najlepiej. Gry rolnicze silnika zawiera najbardziej
 
110

Do darmowego wypróbowania
German Truck Simulator 1.01 1.0
W niemiecki Truck Simulator 1.01, twoim celem jest stać się dobry człowiek biznesu. Faktycznie robisz biznes dostarczania towarów i do tego będzie nie tylko doskonałe zatrudnić kierowców, ale także dostarczyć ładunków na czas. Można zatrudnić
 
110

Demo
European Air War 1.0
 European Air War to symulator lotu walki. Ta gra składa się z kilku trybach, takich jak; opcji Quick Start, która umożliwia natychmiastowe niezdefiniowanej play; jedną opcję Mission, która pozwala Wybór typu samolotu i misji, oraz tryb kampanii o
 
108

Oprogramowanie typu Freeware
Freight Train Simulator 1.0
3D gra symulacyjna pociąg. Przejmij kontrolę kilku pociągów towarowych i kierowania ich do punktów docelowych w czasie! 10 poziomów, 10 pociągi.
 
100

Oprogramowanie typu Freeware
Jutland 1.0
 Jutlandia jest jednym z najbardziej wymagających gier walki, w których w miarę postępu bitwa, cienie będą poruszać się w słońce i położenie Słońca wpłynie wypalania dokładności.
 
92

Do darmowego wypróbowania
Trainz Railroad Simulator 2006 Hawes Junction 1.0
 Trainz Railroad Simulator 2006 to symulator przeznaczony do ustawiania nowych wartości zanurzenia i realizmu w prowadzenie wirtualnego drogę.
 
88

Demo
X-Plane 9 for Mac 1.0
X-Plane to najbardziej uniwersalny symulator lotu grałem, podając graczom nieskończoną różnorodność samolotów i sytuacji, w których na bieżąco.
 
82

Demo
Dangerous Waters 1.0
 Dangerous Waters jest 2005 Naval Warfare gra symulacyjna, która oferuje wiele jednostki sterowane przez graczy wdrożonych w siłach zbrojnych 18 różnych krajach.
 
81

Demo
Rig Racer 2 1.0
 Rig Racer 2 to zręcznościowa gra wyścigowa wyposażone samochody. Gracze wyścig na kursach w Europie. Efekty pogodowe obejmują słońca i światła do opadami. Gracze mogą zbierać pieniądze podczas wyścigu i wygrywać wyścigi. Wszelkie uszkodzenia
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
X: Beyond The Frontier 1.0
 W X: Beyond The Frontier gry, musisz wypełnić kilka misji pomyślnie. Jesteś na misję znalezienia drogi do domu, a przy tym można również stara się chronić świat przed Xenon. W tej grze, będziesz robić interesy za pomocą 50 różnych rodzajów towarów i
 
73

Demo
X??: REUNION 1.0
 X: Reunion to miejsce handlu dla jednego gracza i gra walki, który zawiera otwartego gry sandbox gry.
 
72

Demo
Test Drive 5 1.0
 Włącznie gra wyścigowa Test Drive 5 obsługuje następujące tryby gry: tryb pojedynczego wyścigu oraz Drag Race i trybie Cop Chase.
 
71

Demo
Apache demo 1.0
Ta symulacja śmigłowca na komputerze posiada grafikę 3D, arsenał broni i wybuchy. Multiplayer, unikalne misje i elastyczne interfejs użytkownika sprawiają, że symulacja niebezpiecznie wciągająca.
 
71

Oprogramowanie typu Freeware