Gry TPS pliki do pobrania oprogramowania

Resident Evil 3: Nemesis 1.0
 Capcom wydana trzecia część serii Resident Evil o nazwie Resident Evil 3: Nemesis, który jest w zasadzie survival horror gra wideo, która jest znana jako Biohazard 3: Ostatnia ucieczka w Japonii.
 
145

Demo
Conflict: Desert Storm 1.0
 W pełnej walki gry Conflict: Desert Storm, będzie można kontrolować grupę żołnierzy sił specjalnych.
 
138

Demo
Special Force Brazil 1.0
 W tej grze możesz walczyć z wysoko wykwalifikowanych wojowników. Gra oferuje ponad 70 różnych broni, a jednostki wojskowe świata są również zawarte.
 
119

Oprogramowanie typu Freeware
Evolva 1.0
 Evolva to gra akcji trzeciej osoby, w której gracz prowadzi zespół 4 GenoHunters badających planetę, każdy z GenoHunters może rozwijać nowe umiejętności poprzez włączenie i zmiany DNA oni wchłaniany z istot zabili.
 
111

Oprogramowanie typu Freeware
MDK 1.0
 MDK to strzelec trzeciej osoby gra, która opowiada o jego ludzkiej bohatera, Kurta zgiełku, a jego próby ratowania Ziemi przed inwazją kosmitów gigantycznych górniczych pasek miast pojazdów wymienionych Minecrawlers, które są nie tylko usunięcie.
 
91

Demo
Star Trek Bridge Commander 1.0
Mieszczący się w uniwersum Star Trek Next Generation to symulacja przestrzeni stawia graczy w wierszu własnego statku Gwiezdnej Floty i załogi podczas bada tajemniczą eksplozję gwiazdy w kącie galaktyki zwanej Maelstrom.
 
90

Demo
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas 1.0
Die Hard Trilogy 2: Viva Las Vegas gry wideo różni się od Die Hard Trilogy, ponieważ posiada jedną oryginalną fabułę, podczas gdy Die Hard Trilogy oferuje trzy odrębne historie.
 
89

Demo
Operation Tiger Hunt 1.0
 Pełna akcji i strzelania gra oparta Operation Tiger Hunt trzyma zajęty przez kilka godzin w różnych misjach.
 
88

Do darmowego wypróbowania
Metal Gear Solid: Peace Walker for PSP 1.0
Metal Gear Solid: Peace Walker gra jest rozwijany tylko dla PlayStation. Jest wykonana przez Kojima Productions i jest wydany w 2010 roku.
 
85

Demo
KUMA\WAR 1.0
 Kuma War gry przynosi bohaterskie historie naszych żołnierzy do życia. Gra zawiera 100 misji i w zasadzie jest to seria grywalnych rekonstrukcje prawdziwych wydarzeń w wojnie z terrorem.
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
Total Overdose 1.0
  Akcja i przygoda na gry Total Overdose trzyma zajęty przez kilka godzin. W tej grze, będzie odgrywać rolę Ramiro'' Ram'' Cruz, który jest agentem szalony przestępca zagrał Drug Enforcement. On jest na misji zdejmując największy kartel narkotykowy w
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
Dino Crisis 1.0
 Dino Crisis jest w zasadzie 3 osoba przygodowe akcja gry wideo, w których będziesz musiał kontrolować dwóch głównych bohaterów, które są Regina i Dylan, ale nie w czasie, to znaczy, można przełączyć się na inną postać w razie potrzeby w zależności.
 
79

Demo
Counter Strike 2D 1.0
Zaktualizowana wersja Counter Strike gry jest Counter Strike 2D, który obsługuje wiele nowych funkcji, podczas gdy podstawowa rozgrywka jest sam.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
Vyruz 1.0
 Vyruz to gra przygodowa, w której weźmiesz dowództwo najdzikszych pojeździe szturmowym bez kół o nazwie, Vyruz AM-030.
 
78

Oprogramowanie typu Freeware
Max Payne 2: The Fall of Max Payne 1.0
 Max Payne 2: The Fall of Max Payne to przygodowa gra akcji, w której będziesz mógł używać przełomowego wykorzystania zwolnionym tempie i kompulsywnego narracji opartych grę.
 
77

Demo
Deer Avenger 4 1.0
 Deer Avenger to seria gier wideo o jelenia, który poluje na ludzi. Bohaterem gry jest jeleń o imieniu Bambo, kufer z bohatera Rambo i charakteru Disney Bambi. Jest dwunożnych jelenia, który poluje na ludzi w sposób podobny do typowego polowania
 
77

Demo
War Inc. Battle Zone 1.0
 W działania oparte gry War Inc Bitwa strefy, można wybrać jednostkę pragnienie rozpoczęcia gry.
 
76

Oprogramowanie typu Freeware
Hitman Versus Christmas 1.0
Hitman Christmas - Strzelaj do złych elfs i oglądać je wysadzić. Złe Elfs chce zniszczyć Boże Narodzenie, używać broni, aby zniknąć im świętego dnia.
 
74

Oprogramowanie typu Freeware
Resident Evil 5 Benchmark 1.0
  Teraz możesz wykonywać działania grozy na wasz osobisty PC grając Resident Evil 5 Benchmark grę.
 
73

Demo
Alone in the Dark: The New Nightmare 1.0
 Alone in the Dark: The New Nightmare to czwarta rata survival horror serii gier wideo o nazwie Alone in the Dark.
 
69

Demo