Gry na automat pliki do pobrania oprogramowania

Jonathan.s Breakout 1.0
Wariacja na klasyczny. Breakout. gra. Celem jest zniszczyć wszystkie bloki na ekranie, trafiając go w piłkę odbijając, aby przejść do następnego poziomu. Istnieje wiele poziomów, każdy z własnym pliku midi i tła.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Arcade Balls 1.22
 Ta gra jest o kolorowe kulki gra logiczna, która posiada interfejs pokładzie rozmiarze 12x12.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Teddy Adventures 3D 2.0.1
Zapraszamy do wspaniałego świata Teddy Adventures 3D . Ciesz Real 3D sceny i profesjonalnie animowane postacie w tej grze arcade puzzle. Poprowadź swoją niedźwiedzia przez labirynt i zebrać kryształy miodu. Ale, uwaga! Bad przeciwnicy będą starali
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Master of the Balls 3D 1.0
Doskonały 3D Arkanoid z super cool grafikę i rozgrywkę wielkim ... Jeśli lubisz tego typu gry będziesz kochać tego klejnotu. Utrzymać piłkę w grze jak najdłużej, podczas usuwania bloków i zbieranie super cool nagrody bonusowe, w tym pistoletów
 
23

Demo
Pong 1.0
Jest to remake klasycznego Pong gry wideo. Pong została wynaleziona w 1958 roku przez Will Higinbotham w Brookhaven National Laboratory. Pong zdobył uwagę tysięcy i nadal jest dość popularne dziś.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Abracadabra 1.1
Abracadabra to zręcznościowa szalony, gry trip hop, gdzie i kreator złamać lub cegły, znaleźć złoto, kupować uprawnienia i pozbyć się stworzeń.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Dr. Lunatic Supreme With Cheese 7.2
Nigdy nie znajdziesz większego gry niż to! Ponad 1200 poziomów zapakowane po brzegi ponad 200 potworów, 20 broni specjalnych, puzzle nieograniczone, a mózg i świece trzeba zbierać. Na każdym poziomie będziesz musiał odeprzeć hordy potworów podczas
 
23

Demo
Symbols&Runes 2.0
Zestaw do gry symboli i Runes zawiera następujące gry: Master Misja, strategia i Mistrz Mistrz Memory.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Cartoon Xonix 1.0
Ciesz się klasyczną Xonix gry w nowy sposób, grając w Cartoon Xonix. Otrzymasz możliwość jazdy mały i ciekawy pociąg na polu gry. Niektórzy bohaterowie są uwięzieni za magiczną ścianę, i trzeba pokazać swoje umiejętności, jak pomóc im się uwolnić.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Dog Bone 1.00
Bone Dog to gra, w której musisz pomóc Rover znaleźć swoje brakujące zakopane kości w jego podwórku.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Pacman 2005 1.2
Pacman 2005 jest bezpłatna remake słynnej gry z 1980 roku: mały żółty człowiek musi pożreć wszystkie kropki z poziomu, unikając wrogów, duchy.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Stake Hunt Screengamer 1.0
Screengamer jest wygaszacz ekranu i gry połączone w jeden. Przejmij kontrolę nad nietoperza wampira i używać stawkę przebić się ghoulish stworzenia na pulpicie w ikona krwi. Zbierz wszystkie krwi krople rosną większe i przejść do następnego poziomu.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Kingthon Arcade Collection 1.30
Kingthon Arcade Collection to zbiór gier arcade. Obejmuje ona 180 wysokiej jakości gier arcade, takich jak klasyczny Pacman, wąż, James Bomb, Final Fortress, Atack Heli, Linear Assault Mr Pingwin, Drakojan Skies Acolytes, Squash wiewiórki, itp.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Bog Glutton 3.1
Żaby są mało wymagające stworzenia. Jednak nawet oni chcą jeść czasem! Przejmij kontrolę nad jednym żarłoczny żaby. Na każdym poziomie będzie przejadać różne przysmaki, takie jak komary, ważki i inne owady. W przypadku pominięcia posiłku, żaba umrze
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Spider Hunting 2.1
Podczas polowania Spider może złapać jak najwięcej motyli i much, jak jego siła i zręczność pozwalają mu.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
A-maze-ing Treasures 3D 1.0
Celem jest, aby szybko poznać labirynt każdym poziomie, aby znaleźć klucz i brama wyjścia podczas podnoszenia jak najwięcej skarbów, jak to tylko możliwe.
 
23

Demo
Granny's Garden 1.0
Chwyć za broń i udać się do ogrodu, aby pomóc Granny walczyć przeciwko armii żab spada z nieba. Uważaj, aby nie dotykać tych oślizgłe stwory, albo będą musieli ją wołając I `ve spadł i mogę` t get up!
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Fruit Harvest 1.0
Wybierz wszystkie rodzaje owoców w różnych miejscach, takich jak pokryte śniegiem wioski, wyspy jezior, cmentarz .
 
23

Do darmowego wypróbowania
Age Of Robots 1.0
Age Of Robots to gra akcji, w roku 2015, w której kontrola modułowego robota. Twoim celem jest zniszczyć zło myślących robotów, którzy przejęli kontrolę nad światem. Jak przejść przez misjach trudniejszych, robota zamienia się w skomplikowanej
 
23

Do darmowego wypróbowania
roadblock 1.0
Celem gry jest zdobycie jak najwięcej punktów jak to możliwe. Twoim celem jest, aby nie pozostawić miejsca na komputerze przeciwnika rosnąć, zanim trafisz do zajętej komórki. Użyj strzałek, aby zmienić kierunek swojego robaka i upewnij się, że nie
 
23

Do darmowego wypróbowania