Platforma działania pliki do pobrania oprogramowania

Minecraft 1.2.5 1.0
  Najsłynniejszym gry Minecraft 1.2.5 pozwala budować swoje pragnienia rzeczy. Właściwie zawiera bloki i pozwala budować co chcesz przez umieszczenie bloków.
 
309

Oprogramowanie typu Freeware
Speedy Eggbert 2 1.0
 Speedy Eggbert 2 to zaktualizowana wersja Dlatego obejmuje nowe misje i poziomy. Istnieją ogółem 60 misje i wszystkie są całkowicie nowe, ale tylko dla jednego gracza. Jesteś zdolny do latania, jak i jazdy, i pływanie, itp. gra obsługuje tryb
 
229

Do darmowego wypróbowania
Disneys Tarzan 1.0
  Niesamowite i atrakcyjne Disneys Tarzan gra jest o zbieraniu mapy i monety itp. w dżungli. W tej grze, będzie odgrywać rolę Tarzana i Twoim zadaniem jest, aby zakończyć kilka poziomów Quest. Na każdym poziomie, będziemy zbierać monety, jak również
 
205

Demo
Santa Claus in trouble ...again! 1.0
 W Santa Claus in Trouble ... znowu! Gry, Twoim celem jest pomóc Santa w wykonywaniu jego zadań, jak Boże Narodzenie jest tuż za rogiem. Będzie zebrać wszystkie prezenty, chroniąc się przed złymi pingwinami i niebezpiecznych kominków. Będziesz grać w
 
133

Demo
Dangerous Dave 1.0
  Pełna emocji Dangerous Dave dame daje godziny zabawy. W tej grze Twoim celem jest zapisać się od wrogów. Można zabezpieczyć się za pomocą broni, a także skoki na gałęziach drzew i wielu innych rzeczy. Dostaniesz punktów, zbierając naboje. Jest
 
121

Oprogramowanie typu Freeware
Glace 1.0
 Bardzo ciekawa gra dla ludzi w każdym wieku jest Glace, które jest wolne od spyware i adware, itp.
 
107

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario 3: Mario Forever Advance 1.0
 W Super Mario 3 gry, Twoim celem jest pomóc w chubby hydraulik umiejętnie wykonane podczas wielu poziomach.
 
101

Oprogramowanie typu Freeware
Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum 1.0
 Akcja i przygoda na gry Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum został wydany w 2005 roku i jest to sequel Asterix & Obelix XXL. Gra sprawia, że ??wiele odniesień kulturowych i jest odtwarzane na komputerze.
 
99

Demo
Dino 1.0
Gdzieś w cudownym wsi bohatera tytułowego, Dino , podczas gry w Obserwatorium zobaczyłem wielką kometę, która leciała w kierunku jego planety.
 
97

Demo
Bad Ice Cream 1.0
Możesz bawić się grając w Bad Lody grę. Musisz strzelać wszystkie kostki lodu, zbierając owoce. Gra oferuje wspaniałą grafiką oraz 40 ciekawych poziomów i doskonałą muzykę, itp.
 
94

Oprogramowanie typu Freeware
Frutti Land 1.0
     W misji oparty gry Frutti gruntu, musisz pokonać błędne pumpkinhead dokonującym plan przechwycenia i wprowadzenie pozbawienia wolności wszystkie owoce.
 
93

Demo
Mario Game: Super Mario Effects 1.0
Jest to remake z Mario Bros, utworzonych w MMF2, Grafika gry jest Mario wszystko zaczęło i Mario Forever Galaxy. To demo oferuje 3 różne światy z 4 poziomów. Pełna wersja będzie miała 8 różnych światów. Mam nadzieję, że cieszyć się!
 
87

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Cat 1.0
  Bardzo zabawne, ale trudne gry Super Mario Kot daje godziny zabawy. W tej grze można sobie wyobrazić, jak kot, a Twoim celem jest, aby iść tak daleko, jak to możliwe, będzie dbać o wrogów podczas jazdy, ponieważ twoi wrogowie czają się z każdym
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
Megaman Origins 1.0
 Pełne walki gry Megaman Origins był zajęty przez kilka godzin w ciekawej misji. Musisz pomóc Megaman w ratowaniu Ziemi przed atakiem dr przebiegły. Dla realizacji celu, jakim musi on walczyć z 12 Robot Masters.
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
Sonic Heroes 1.0
 Możesz bawić się grając w Sonic Heroes grę. Teraz możesz grać w tę grę na komputerze osobistym, a jeśli chcesz sprawdzić to można spróbować najpierw w wersji testowej.
 
84

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Crossover 2 1.0
 Super Mario Bros Crossover 2 jest rozjazd flash platformy wideo. Poziomy i grafiki w grze są głównie duplikaty tych w Super Mario Bros, każdy w grze ośmiu światów posiada cztery poziomy. W trzech poziomach, celem jest dotarcie do punktu kontrolnego,
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
Metal Slug - Special Mission 1.0
 W misji oparty gry Metal Slug - Misja specjalna, trzeba zniszczyć wszystkich wrogów z minigunów do bazooki. Można zabić wszystkich wrogów, którzy będą te zbliżają się do Ciebie za pomocą swoich zaawansowanych różnych rodzajów broni.
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
Pekka Kana 1 1.0
W pierwszej przygody w Pekka Kana Antti Suuronen (rok wydania 1998) Pekka ucieka ze szpitala psychiatrycznego.
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
Miniclip Adventure Elf 1.0
Pełna wersja: Gra offlineMore Elf livesBigger czas ScreenHighscoresUnlimited Levelsfull
 
79

Do darmowego wypróbowania
Super Mario XP 1.0
  Najsłynniejszym gry Super Mario XP wykonuje najlepsze cechy Castlevaniafor czyni grę bardziej zafascynowany.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware