Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Fortress Guardian 2 1.0
Nowy zła siła jest groźny twoja wioska. Chroń swoje miasto przed obrzydliwych stworzeń z różnych broni, gromadzić złoto i punkty uaktualnić broni i umiejętności.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Star Trek: Starfleet Command Gold Edition 1.0
 Star Trek: Gwiezdna Flota jest w czasie rzeczywistym, gry walki przestrzeni, w której można wykluczyć jakąkolwiek sferę wyboru spośród sześciu światów, w tym: Imperium gwiazdkowy Liry romulańskiej Gwiazda Imperium Klingonów Imperium, Zjednoczonej.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Always Remember Me 1.0
W ciekawy Always Remember Me gry, będzie kontrolować działania Amy, Amy martwi faktycznie bo po wypadku samochodowym, jej chłopak Aaron nie pamiętam jej już.
 
35

Do darmowego wypróbowania
The Blackwell Legacy 1.0
Legacy Blackwell Jest to pierwszy przypadek w miniserialu gier, że gwiazdy medium nazwie Rosangela Blackwell i jej duch przypomnienie Joey Mallone.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Mario Game: Koopa: A Winter's Tale 1.0
Koopa: Zimowej opowieści jest minigame poszukiwania wyposażony atmosfery prawie 100% oryginalne grafiki i tła.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
The Hollywood Murders 1.0
Ta przygoda tekst daje do butów na twardo 1950 okiem prywatnego. Masz zamiar rozpocząć sprawę, że albo będzie przynosić ci ładny gruby czek ... lub śmierci. Cechy fotorealistyczne grafika, efekty dźwiękowe i Infocom stylu parser.hollywood
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Echo: Secret of the Lost Cavern 1.0
W 15000 roku pne, dziwne symbole znaleziono podczas polowania przypomnieć Arok o spotkanie z charyzmatycznym podróżnika dawno temu.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Lights of Dreams II: Tides of Aquarya 1.0
Nowa gra przygodowa. Posiada 20 znaków, 30 elementów, 50 światów i niesamowite grafiki. Fly przez 50 światów i rozwijać się w wybitnego doświadczenia gry. Altara jest pod groźbą stworzeń unwelcomed. Zaatakowali ten raz spokojne miasto i grozi
 
35

Demo
Martian Gothic Unification 1.0
W roku 2017 Ziemia ustanawia stację badawczą, Vita podstawa, na Marsie z misją, aby odkryć, że życie nie istnieje tam.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Gnosis 1.0
Gnosis jest zagadką / text adventure / symulacja / cross-gatunek gier przeznaczone na określony cel: odkrywać, co to celem jest to cały punkt.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Jack Keane 1.0
 Jack Keane to gra zręcznościowa, w której gracze wcielają się w rolę nieszczęsnej, zawadiacki awanturnik i towarzyszyć mu w jego podróży w 15 miejscach w Londynie, Kapsztadzie i Wyspa Tooth.
 
35

Demo
Kao the Kangaroo Round 2 1.0
 Kao Kangaroo Round 2 to gra wideo przeznaczona dla osób w każdym wieku. W tej grze, twoja postać będzie Kao, który jest w stanie wykonywać pewne czynności jak latanie, rzucając bumerangi, stożki i inne obiekty, pływanie i jazda na łyżwach itp.
 
35

Demo
Sonny 2 1.0
Teraz już wiesz, co to jest jak się Zombie. Można polować. Aby zostać znienawidzony. Walczyłeś o przetrwanie w świecie, który nie zrobił t żadnego sensu. Ale teraz nie jesteś do tego przyzwyczaiłem. Twoje zmysły są wyostrzone. W końcu zaczynają
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Fancy Pants Adventure World 1.0
To doskonała odmiana klasycznego Mario i Sonic wzorników platform oferuje funkcję zapisu gry, który pozwala na powrót do gry w przyszłości na tym samym poziomie, który był odtwarzany wcześniej.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Sift Heads World - Act 2 1.0
Z yakuza na ogonie, Kiro, Vinnie i Shorty poleci do Tokio w Japonii, aby skonfrontować gangstera, który jest ustawiony na coraz Kiro głowy s.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Spectres 1.0
To dość prosta gra jest skutecznie Pac-Man w odwrotnej kolejności. Grasz Eddie elektryk, naładowany (gra słów nie przeznaczonych) z re-zapalając Nawiedzony dwór. Uruchom po labiryncie sadzenia żarówkę w każdym gnieździe i unikając szalejących
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
The Three Stooges 1.0
W The Three Stooges musi pomóc icons komedia Larry, Moe i Curly w tym kolan (i twarzy) uderzając grze ukrytych przedmiotów, ponieważ wyszukania bajecznym skarbie, zachowując jeden krok przed ich podły właściciela, pana G. Reedy !
 
35

Do darmowego wypróbowania
Elu Undersea 1.0
To jest action / symulator życia gra i to jest coś w rodzaju kontynuacji Elu. Elu oznacza życie w języku estońskim. To nie do końca gry, ale symulator jest życie. Można oglądać to, co się dzieje, lub brać czynny role.Instructions: Zobacz, co się
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Mr. Kitty's Quest 1.0
Shooter-adventure, na TIGSource Zgromadzenie Compo. Udowodnij irytujące red-headed, które można kupić galon mleka bez zakręcania.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Tomato Salad 1.0
Szalony Bunny mają głodny i na ziemi tylko jest pomidor, że to ty, i masz pragnienie, trzeba wypić cały kielich wina, pospiesz się pomidory, jeśli nie, możesz przejść wykończenie w sałatce.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware