Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Spider-Man: The Movie 1.0
 Spider-Man: The Movie SA bijatykę gry wideo opartej na znaku Marvel Comics Spider-Man.
 
79

Demo
Angry Birds Rio Unlock 1.0
 W pełnym wrażeń gry Angry Birds Rio Unlock, trzeba odblokować wszystkie uwięzione zły ptaków. Faktycznie te biedne ptaki zostały porwane i teraz są uwięzione w klatkach. Teraz jego do ciebie, że jak się ich uratować.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware
Grim Fandango 1.0
 Grim Fandango to wyjątkowa gra komputerowa, w którym biuro podróży Manuel Calavera będzie zabierze cię w podróż do krainy umarłych.
 
78

Demo
Super Mario Crossover 2 2.02 1.0
Super Mario Bros Crossover to gra fan który odtwarza oryginalny Super Mario Bros i pozwala odtworzyć go jako postaci z innych gier.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Shank 1.0
  Będzie odgrywać działania best2D / przygodę w środowisku zanurzyć. Obsługuje niesamowitą kontrolę, jak również ma wielkie animacji oraz obiektyw kinowej. Obejmuje on wszystkie te rzeczy, które w Klei są pasjonatami.
 
77

Oprogramowanie typu Freeware
Indigo Prophecy 1.0
 Indigo Prophecy jest bardzo różne i bardzo wymagająca gra, w której można uzyskać poprzez nagły wypadek i zabić kogoś z nożem.
 
76

Demo
Shrek the Third 1.0
Pełne gry przygodowej Shrek Trzeci zabierze cię w podróż nigdy nie widział ziemi. Król jest rzeczywiście chory, a teraz jest obowiązkiem Shrek, który jest bohaterem gry, aby znaleźć prawdziwego dziedzica. Będziemy podróżować wzdłuż Shrek i walcz z
 
75

Demo
Gold Miner Joe for Mac 1.0
W tej ciekawej grze Gold Miner Joe, Twoim celem jest pomóc Gold Miner Joe zwiedzania słynnego cztery shafted kopalni złota.
 
75

Do darmowego wypróbowania
Ice Age 2: The Meltdown 1.0
 Pełne emocji gry Epoka lodowcowa 2: Odwilż trzyma zajęty przez długi czas w różnych ciekawych poziomów.
 
75

Demo
Sailor Moon Dating Simulator 4 1.0
 Sailor Saturn jest na podstawie gry wideo z Sailor Moon. Gracz otrzymuje 20 dni wygrać miłość Hotaru Tomoe jest. Ta gra jest tak prosta. Wystarczy tylko zorganizować swój czas w tej grze na bieżąco z Hotaru.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
Bugdom Demo 1.24
Historia za to w czasie rzeczywistym, gra akcji 3D jest to, że raz Bugdom było spokojne miejsce rządzili Pollies Rollie i Lady Bugs.
 
74

Demo
Heavy Metal: FAKK 2 1.0
 Heavy Metal: F.A.K.K. to strzelec trzeciej osoby gra wideo, która gwiazdki Julie w jej dążeniu do uratować jej rodzinną planetę Eden z Gith. Ta gra pozwala graczom sparować się i korzystać z dwóch broni jednocześnie w zależności od sytuacji - na
 
74

Oprogramowanie typu Freeware
Milky Bear: Rescue Rocket 1.1
Pomoc na ratowanie Niedźwiedziem Mlecznej małe istoty z armią mechanicznych bandytów.
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Little Ghost Joe 1.0
LGJ jest platformowa inspirowana przez wielu klasycznych gier przygodowych, takich jak Super Mario Bros, z dość unikalne wizualizacje i ustawienie (zaczynająca XX wieku).
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Panty Raider: From Here To Immaturity 1.0
W Panty Raider: From Here niedojrzałości gry, co musisz zrobić kilka rzeczy różne. Faktycznie idziesz na misję ratowania planety i do tego, będziesz korzystać ze wszystkich rodzajów gadżetów. Ta gra naprawdę daje wiele godzin rozrywki. 
 
73

Oprogramowanie typu Freeware
Nanny Mania 2 for Mac 1.0
W zadania oparte gry Nanny Mania 2, Twoim celem jest zarządzanie domu sprawnie. Faktycznie, w domu, tam są dzieci, a także wiele mebli, ale matka się dzieje pracy, a teraz do ciebie, że to, jak dobrze dbać o jej domu i dzieci, jak również.
 
72

Do darmowego wypróbowania
Robin Hood: Defender of the Crown 1.0
Akcji i gry role-playing Robin Hood: Defender of the Crown trzyma zajęty przez kilka godzin w 8 różnych typów misji.
 
72

Demo
The Hulk 1.0
  Pełna gra akcji Hulk jest oparty na filmie Hulk. Gra rozpoczyna się, gdy człowiek zmienia się w dużym i potężnym potworem zwanym Hulk. Teraz Hulk jest bardzo silny i rozprzestrzeniania zaburzeń na ziemi, które jest dlaczego wojsko chce go zabić i
 
72

Demo
Vampire: The Masquerade-Redemption 1.0
W Vampire: The Masquerade-Redemption gry, nazwa jest Christof i Twoim celem jest, aby radzić sobie z rolą daty wampira. Ta niesamowita gra daje wiele godzin rozrywki.
 
72

Demo
The Curse of Monkey Island 1.0
 Ta zaktualizowana wersja The Curse of Monkey Island gra obsługuje wiele nowych funkcji.
 
72

Demo