Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Santa Claus in Trouble 1.0
Święty Mikołaj w tarapatach to zabawna i bardzo dynamiczna gra przygodowa o tematyce bożonarodzeniowej, gdzie trzeba pomóc Santa uratować Boże Narodzenie.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Curse:The Eye of Isis 1.0
 Curse: The Eye of Isis to survival horror film, który ma ten sam rodzaj ustawienia atmosferycznym, rozgrywki, stałych kamer i ochrony amunicji jak wcześniejsze gry Resident Evil, a także wiele innych archetypowych gry survival horror w gatunku.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Moo at the Moon 1.0
W pełnych księżyc wschodzi, Nature s najbardziej dzikich bestii (krowy) ujawniają swoją prawdziwą naturę: ich zdolność do fly.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
ogonbryn 1.0
Tylko ty możesz powstrzymać Irytujące niebieski facet z Big Brwi z przejęciem na świecie.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Time Stand Still 1.0
Angielski detektyw Carol Reed przybył i zamieszkał w swoim nowym mieszkaniu w Szwecji.
 
40

Demo
Super Bubble Fighter II + 5 Ned! 1.0
Masz już dość kłótni z przyjaciółmi o tym, kto najtwardszy charakter Bubble Bobble jest No to teraz jest okazja, aby dowiedzieć się.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
The Stolen Diamond Ring 1.0
Grasz jako Katharine, młoda kobieta zaproszona do jej przyjaciela zaręczyny. Atmosfera robi się niezręcznie podczas kolacji, a co gorsza, następnego dnia rano różowy pierścionek zaręczynowy diament brakuje! Choć gorzkie były chłopak jest oczywistym
 
40

Demo
Humphrey for Mac 1.0
Humphrey jest nasza historia jest bohaterem, i trzeba pomóc himp pomalować podłogę wszystkich jego domu w czterdziestu pokoi.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Jungle Fun 1.0
Jungle Boy to po zaginionego skarbu! Czy myślisz, że będzie on w stanie poradzić sobie z dzikich zwierząt i przejść dżunglę bez żadnych problemów Dołącz Jungle Boy w tej przygodzie i zdobyć klucz zaginionego skarbu!
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
The Key 1.72
Key jest graficznym przygoda która odbywa się w późnym wieku 22-ta. Ziemia właśnie się rozpoczęła eksploracji galaktyki, kiedy, pilot statku kosmicznego Explorer 7, kontaktuje się przez nieznaną rasę obcych nazwie Wygnańcy. Wygnańców twierdzą, że
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
RYL2 (MY)--Incomplete Union 1.6.7.3
RYL2 (MY) - Niepełne Union 1.6.7.3 oferuje użytkownikom sequel wszechczasów popularne RYL (Risk Your Life) War RPG. RYL2 wprowadza możliwość walki u boku wyścigu przeciwnej jako klanu z innych klanów lub cechy guilds.Major: Gracze będą mieli okazję
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Harry Potter and the Deathly Hallows (TM) - Part 2 1.0
Grając jako Harry i innych postaci kluczowych w Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 grę wideo, jesteś na misji niebezpiecznych i pilne, aby zlokalizować i zniszczyć resztę horkruksów, a wraz z nimi, Voldemort.
 
39

Do darmowego wypróbowania
A House in California 1.0
House In California jest surrealistyczne, gra opowieść o czterech bohaterów, którzy wprowadzają dom do życia.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Super Space Rogues 1.0
Podróż przez generowane proceduralnie parę systemów słonecznych do zbierania 50.000 dolarów dla niezadowolonych szefa mafii. Kup aktualizacje, aby twój statek mocniejszy po drodze.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Feed Us 3 1.0
Tak, piranha jest ponownie z większym apetytem. Trylogia tej akcji oferuje nowe wyzwanie celów, z kilku nowych przeszkód. Teraz trzeba uważać na potwory morskie, żarłacza białego i zagraj galaretek ryb! Jako osiągnięcia może również zbierać skrzyń
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Mushroom Madness 3 1.0
Obrona więcej grzyby zwierząt głodny. Teraz z 300% więcej wrogów, broni, wybuchom i dobrej zabawy! Spróbuj wykonać około 100 poziomów i wszystkich zadań i osiągnięcia. Bądź ostrożny, ponieważ jeż król patrzy. Użyj myszki do celu i lewy przycisk, aby
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Arvoesine 1.0
Ambitna gra akcji, w której grasz jako rzymski żołnierz. Gra ma 5 stages.Soundtrack Ben Pgil Pettengill.
 
39

Demo
S.U.A.V.E. 1.0
Nie pozwól, by język-w-policzek humor tytułu oszukać - SUAVE poważnie szybki i intensywny gameplay.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
rusty robot dude 1.0
Bardzo mały projekt zrobione jakiś czas temu, jak w większości jako test.A, S, D, W.Enter ponownie uruchomić, jeśli zatrzymany lub w jakiś sposób na podsłuchu.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Ankh 1.0
Ankh jest wskaż i kliknij gra przygodowa 3D przez Deck13 Interactive. Oferuje on w pełni trójwymiarowe środowisko z cineastic ruch kamery. Wszystkie treści są w pełni w mowie i soundtrack odzwierciedla prawdziwą egipską atmosferę. Humor jest ważnym
 
39

Demo