Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Samorost 1.0
 Samorost gra jest prawie taka sama jak Samorost 1. W tej grze Twoim celem jest pomóc graczowi w ochronie swojego psa od obcych owoców thieving. Będzie prowadzić go w sposób, który jest pełen zagadek i znaków żywych.
 
88

Oprogramowanie typu Freeware
Frogwares 80 Days 1.0
Co wiesz na temat gier przygodowych Stare rzeczy pixel mody myśliwskie, ograniczonym obszarze puzzle gry, burza mózgów .
 
87

Demo
Just Cause 1.0
  Gra inclusive Just Cause zapewnia wiele misji do graczy i umożliwia wybranie ulubiony.
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game 1.0
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game to przygodowa gra akcji, ożywiających Piraci z Karaibów świata i wszystkich jego barwnych postaci w formie LEGO cegły.
 
86

Demo
Jackie Chan Rely on Relic 1.0 1.0
 Pełne gry walki Jackie Chan Oparcie się na Relic 1,0 daje wiele godzin rozrywki. Właściwie jade zajmuje Valmont za zmuszanie Jackie że nakładanych talizman. Będziesz korzystać z następujących przycisków do kontrolowania działań i ruchów: przenieść Z
 
86

Oprogramowanie typu Freeware
Jazz Jackrabbit 2 1.0
  W Jazz Jackrabbit 2 gry, Twoim celem jest pomóc w Jazz i jego brata Spaz w ich misji powstrzymania zły żółwia Devan Shell od podróżowania w czasie.
 
85

Demo
Sanitarium 1.0
Pełna emocji gra Sanitarium trzyma zajęty w kilku misjach. W tej grze, staramy się zrozumieć swoje środowisko. Faktycznie niewyraźne wspomnienia atakują Ciebie i Twoich tętni głowy. Usłyszysz różne głosy w tych środowisk, a także grafika i dźwięki są
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Ghosthouse 1.0
 Możesz bawić się grając w wymagającej grze Super Mario Ghosthouse. W tej grze Mario jest uwięziony w domu Ghost. Dom jest pełen duchów i teraz będzie mu pomóc w znalezieniu sposobu na wychodzi z domu duchów bezpiecznie. Gra ma 20 poziomów, jak
 
85

Oprogramowanie typu Freeware
Die Hard Trilogy 2 1.0
 Die Hard Trilogy 2 to gra wideo, która zapewnia działanie trzy różne gatunki, strzelec trzeciej osoby, światło gry pistolet i akcją gry.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
Rune 1.0
 Rune to jeden z największych i najbardziej wyraziste 3 osoba perspektywy intensywnej akcji i przygody, gra strategiczna, w której będziesz musiał walczyć ze smokami i czarodziejów z średniowiecznej broni i magii, zobowiązują epickich questów i.
 
83

Oprogramowanie typu Freeware
Stranded II 1.0
 Stranded II jest 3D gra przygodowa, w której głównym celem Robinson-esque gry jest przetrwać na niebezpiecznej wyspie i znaleźć sposób na powrót do domu.
 
82

Oprogramowanie typu Freeware
Rayman: Origins 1.0
Pobierz demo Rayman Origins i zanurzyć się w ten wspaniały platfomer 2D! Poznaj ziemie dżungli bełkot i Land Gourmand i odkryć lub odkryć na nowo magiczny wszechświat i legendarny 2D rozgrywki, że podbiła serca milionów fanów.
 
82

Demo
Pizza Dude 1.0
 Pizza Dude jest oparty na historii, że wuj Francesco opuścił miasto z powodu braku pieniędzy i trzeba zarobić pieniądze w ciągu 24 godzin, aby sprowadzić go z powrotem z pizzerii.
 
82

Demo
Tommy Tronic 1.0.0.15
Tommy Tronic : znakomita realizacja na sztuczki niezwykle trudnym - gra dla wszystkich ages.
 
81

Do darmowego wypróbowania
The Tuttles Madcap Misadventures for Mac 1.0
  Możesz bawić się grając Tuttles madcap niepowodzenia systemie Mac gry. W tej grze masz do samochodu i idzie na wycieczkę, która jest pełna przygód z rodziną i Tuttles. Gra oferuje cudownie kompleksowe rysunek oraz dziecinne sytuacje i animowane
 
81

Do darmowego wypróbowania
Grand Theft Auto: Vice City Multi Theft Auto mIRC 2.004
Grand Theft Auto: Vice City Multi Theft Auto MIRC Admin Narzędzie 2.004 zapewnia graczom idealną administratora narzędzie do wykorzystania. Narzędzie składa się z kilku skryptów mIRC które sprawiają, że łatwo dostosować, modyfikować i aktualizować
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
Crimelife 2 1.0
  Misja strategiczna gra Crimelife 2 trzyma zajęty w różnych misji na kilka godzin.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
Dungeon King 1.0
Misja na gry Dungeon King zabierze cię w podróż zabijanie zła dungeon lord Vulkhan. Twoja droga jest pełna wrogów i zrobisz z nimi walczyć. Możesz atakować za pomocą myszy, gdy dla ruchu, można używać WASD.
 
80

Oprogramowanie typu Freeware
Indiana Jones & Infernal Machine 1.0
 Indiana Jones i Infernal Machine to wieloplatformowy action-adventure gier wideo. Rozgrywka skupia się na rozwiązywaniu zagadek, walki wrogów, i różne sekcje platformówek. W tej grze gracz widzi Indiana Jones z perspektywy trzeciej osoby, a steruje
 
80

Demo
Grand Theft Auto: Vice City Multi Theft Auto Win32 0.3.1
Grand Theft Auto: Vice City Multi Theft Auto Win32 Dedicated Server 0.3.1 jest nowy plik, który pozwoli Ci ustawić zaktualizowany serwer dedykowany dla Multi Theft Auto.
 
79

Oprogramowanie typu Freeware