Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Annabel 1.0
Podróż do dryfujących piaskach starożytnego Egiptu i pomóc młoda księżniczka znaleźć prawdziwą miłość w Annabel , wyjątkowe i wspaniałe przygody ukryty obiekt.
 
43

Do darmowego wypróbowania
The Graveyard 1.0
Graveyard jest bardzo krótka gra komputer zaprojektowany przez Auriea Harvey i Micha l Samyn.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Yoshi's Mega Rush 1.0
Jeździć Yoshi do celu i nie pozwól, by cokolwiek zatrzymać. Mega szczytu Yoshi to zabawna gra przewijania strony, w której trzeba jeździć Yoshi do celu na poziomie, nie dając nic i nikogo zatrzymać.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Duke Nukem: Manhattan Project 1.0
Duke Nukem: Manhattan Project został zbudowany przy użyciu silnika 3D zwany Prism3D.
 
43

Demo
Ceville 1.0
Chłop i obywatele zbuntowali się przeciwko jego autorytarnego reżimu i przejechał go z królestwa.
 
43

Demo
Hands of War 2 1.0
Wojna domowa powróciła do tempor i Heartstone brakuje. Wybierz strony i walczyć z wrogami na tej epickiej misji zjednoczyć rozbite odłamki na Heartstone. Użyj ASDW / strzałek, aby przenieść znak; Move Mysz do celu ataków.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Keys of a Gamespace 1.0
Ekspresyjna gra pozwala nurkować w życiu kogoś innego s, w celu zbadania jego psychice / kulturowych / społecznych problemów.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Water Man 1.0
Man Woda to ciekawa gra przygodowa za darmo. Assist człowiek wody , by ratować ryby z pęcherzyków pułapkę kształcie. Utrzymanie poziomu zdrowia przez żyjący w wodzie, w przeciwnym razie możesz stracić życie. Ukończ każdy poziom i grać na wyższym
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Tortuga 2 1.0
W Tortuga 2 jesteś stara się uciec z pirackiego statku zostałeś uwięziony na.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Dragon Boy 1.0 1.0
Twoim celem jest podniesienie jajo smoka więc może rozwijać się i pomóc w walce. To sa zabawne gry RPG Aby nakarmić smoka, musisz włączyć strzałki w inwentarzu i przeciągnij żywności w stosunku do niego. Kiedy osiągnie pewną ilość HP, smok będzie
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Farm Doggie 1.0
Co wilk w owczej skórze s Snatch wszystkie owce, zanim skończy się czas i don t złapany przez rolnika! Klawisze strzałek lub klawisz myszy, aby przenieść i złapać owce, owoce i power-upy. Miłej zabawy i powodzenia!
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Sonny 1.0 1.0
Sonny jest niesamowite połączenie akcji, przygody i RPG walki. Pokonaj przeciwników w walkach opartych okrągły i uaktualnić bohatera i jego umiejętności. Dziś można umieścić w buty Zombie. Walcz o swoje życie na tym świecie szalony i zakręcony. Mam
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Bread Brothers 1.0
Daleko od zgiełku ludzi i maszyn leży senne miasteczko, w którym spokojnie folk zachować ciche i czyste.
 
43

Demo
Kirby Go 1.0
Innym fantazyjne fangame Kirby, gdzie można stać się poszukiwaczem przygód w świecie cukierków. Zbieraj magiczne starsto pokonać poziom, i uniknąć stworzeń i wrogów. Powodzenia.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Super Walrus Chef 1.0
Zawiera przekleństw i sugestywny images.Made dla głupca Konkursu Dzień 2004 na Zamku Paradox.A kontynuacji Walthrus: Powrót człowieka Crystals.Walrus jest potwornie słaba i jest winien pieniądze na wszelkiego rodzaju nikczemnych gangsterów. Jak może
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
CARGO! - Quest for Gravity 1.0
Gdy coś nie bardzo wyszło ostatnio po powodzi, z tym końcem świata, Bogowie przestali Ziemia, usunięte grawitacja i zastąpić człowieka, stworzyły Przyjaciele , które są niezależne od gravity.
 
43

Demo
Fuyu no Tabi 1.0
Keiji Ryou zostaje wezwany na spotkanie biznesowe do pracy między dwoma bogatych rodzin, które może służyć jako zaręczyny.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Robert D. Anderson and the Legacy of Cthulhu 1.0
Gracz wciela się w rolę prywatnego detektywa nowojorskiej Robert D. Andersona, który wyrusza do początku II wojny światowej do Niemiec, aby wnieść światło w jego rodzinie z legends.Arriving na zamku swoich przodków, odkrywa nie tylko ogromne
 
43

Demo
Genetic Glow I - Secret of the Dream 1.0
Zoui i przyjaciele osiągnęła Tempure przybytek, Przybytek przeznaczony do Fashinion, który ma zdolność do błogosławi ludzi o dobrym śnie.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Pix 1.0
Fajna gra zręcznościowa featuring cały czas ulubiony bohater, Mario. Super Mario Pix to zabawna gra fanem Mario z grafiką w stylu retro konsoli. Zbieraj monety i kikut z Goombas ale uważaj na goomba King.
 
43

Oprogramowanie typu Freeware