Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Harry The Hamster 3
Harry Hamster 3 to ciekawa gra zręcznościowa za darmo. Harry przeżywa wysuwane w jego kulka chomika, ale zło kot go w pułapce i dostaje swoje paskudne sługi do ataku. Celem dla Ciebie jest, aby Harry bezpiecznie. W tej grze, można użyć klawiszy
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
OHRRPGCE 20081003
OHRRPGCE 20081003 jest tworzony jako wygodne i przydatne oprogramowanie, które daje możliwość zrobić własny styl retro gry RPG 2D w stylu podobnym do NES, SNES lub GBA.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Laghaim Client
Klient Laghaim oferuje możliwość zwiedzania pięknego świata Laghaim z tego demo.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Gemstone Dragon 1.1
Pojedynczy gracz grający gra roli. Świat był inny raz. Dragons wzrosła w niebie i wspomagane królestwo człowieka. Imperium prosperowała, magia była w czasie rezonansu, Imperial armia utrzymuje ład i porządek w całym królestwie, a Legion Dragoknight
 
50

Demo
Bird Pirates
W buccaneering przygody można odpłynąć przez Blue Jay piratów kapitana Sparrowa i jego grupy piratów.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Mount&Blade: Warband 1.143
Mount & Blade: Warband jest działanie i strategia nieliniowe RPG, które umieszcza się w średniowieczu jako awanturnika.
 
50

Do darmowego wypróbowania
NexusTK 6.97
Odkryj ukryte piękno Królestwa Wiatrów. Wprowadź wirtualny świat. Zacznij od uczenia się, jak przetrwać, może skończyć stając deity.An wspaniałą społeczność zorientowana anime MMORPG gra od światowego lidera w massive multiplayer online role-playing
 
50

Do darmowego wypróbowania
Wildhollow 1.0
Rozwiąż zagadkę rodziców zaginionych w tej ekscytującej fantasy, przygodowy / pet gry świadomości, Wildhollow .
 
50

Do darmowego wypróbowania
Adventure Inlay - Safari Edition
Adventure Inlay Safari Edition w nowym wydaniu tej fantastycznej brain-teasing gra, która zawiera nowe rzeczy i wiele ulepszeń.
 
50

Do darmowego wypróbowania
NyxQuest - Kindred Spirits 1.0
Doświadczenie z NyxQuest: Spirits Kindred niesamowite historia Nyx, enigmatyczne skrzydlaty dziewczyny, że musi zejść z nieba w poszukiwaniu swojego przyjaciela zaginionego Icarus.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Archlord 2.0.1.10
Archlord jest ustawiony na kontynencie Chantra i oferuje cztery grywalne rasy; orków, ludzi, elfów księżyc i nowe DragonScion.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Grr! Bearly Sane 1.0
W tej krótkiej grze przygodowej możemy wejść w rozmytych buty Daniela, w dół na jego pracownika karnawałowe szczęścia, jak on walczy, aby pozbyć się swojej męczącej employer.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Uberleben 1.0
Überleben jest 1-7 grą przetrwanie player, w którym Twój sky-diving plany iść strasznie krzywo.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Zombie Leo 1.0
Użyj myszki do gry, zombie automatycznie przejść do przodu, gracz musi kliknąć trzeba kliknąć na różnych machinerys i pułapek w czasie, aby pomóc zombie unikać przeszkód i niebezpieczeństw, kliknij zombie go zatrzymać, kliknij ponownie, aby.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
Lemmings Revolution 1.0
Twoim zadaniem jest doprowadzić hordę małych stworzeń z jednego końca mapy na drugi.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn 1.0
 Przygody Tintina: Secret of the Unicorn to gra action-adventure wideo oparta na filmie Przygody Tintina.
 
50

Demo
Coal Express 4 1.0
Coal Express 4 jest już w tej chwili więcej funkcji takich jak kawiarni do uaktualnienia pociągów z prędkością, przyspieszenie i saldo ułatwiające wykonywanie poziomów, jak przejść przez nich.
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
606 B.C. 1.0
Gra przygodowa w wich jesteś naukowcem, który wynalazł wehikuł czasu i trys podróżować do roku BC 606 Coś jest nie tak, gdy pojawi się tam i zdajesz sobie sprawę, faktycznie traveld tylko kilka lat w przyszłość, ale dlaczego wszystko jest tak różne.
 
50

Demo
Time Gentlemen, Please! 1.0
To s gra przygodowa komedia! Usiądź, zrelaksuj się i umieścić swój umysł do pracy rozwiązywanie zagadek, i czytanie zabawny dialog. To jest jak książka, tylko dobre! Co gorsza, niż dowiedzieć się, że Twoje przyszłe złymi duszami ustawieniu o serii
 
50

Demo
Darias Inferno 1.0
Pani Li jest w szał dyscypliny. Pięć rzeczy zostały skradzione z Lawndale High, oraz plany głównych zachować wszyscy w areszcie - na zawsze - chyba że kontrabanda jest zwracana. Co gorsza, angielski klasa Darii studiuje Inferno Dantego, a konto pana
 
50

Oprogramowanie typu Freeware