Przygodowe pliki do pobrania oprogramowania

Heed 1.0
Spotkanie z obcym duchem a nawet latać obcy zostawił podróżnik z pytaniami o cel, przeznaczenie oraz source.Follow tego podróżnika, jak starają się znaleźć coś więcej od życia i odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
300AD Troll 1.0
Fantasy klon gry arcanoid z hi-kolorowej grafiki, efects, dźwięki i monsters.Vile orków przybyli z północy i wbudowanych zamków potężnych do zniewolenia bezbronnych wieśniaków. Macica król Zły stanie do walki ze złem, musiał uciekać do emigracji. Po
 
51

Do darmowego wypróbowania
Nevermore 1.0
Nevermore jest artystyczną gra platformowa. Uruchom i przeskoczyć przez różne ekrany, czasami trzeba będzie włączyć coś, ale w sumie to bardzo łatwe do końca! Zbieraj niebieskie perełki jak zwiedzać świat!
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
The Last Stand Union City 1.0
Walcz przez Union City, budynki wyszukiwanie, zabić zombie, odnaleźć ocalałych i zadania wykończenie i na swój sposób z Union City.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
The Worst Adventure Ever 1.0
Oto moja gra na styczeń: Najgorsza Adventure Ever . To tekst sa gra przygodowa, ale z nowoczesnym wystrojem. Dałem to auto-complete, więc łatwo jest poruszać się i powiedzieć, jakie działania można zrobić. Go go wypróbować!
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
DuckLife 4 1.0
Duck Life is back, szkolić armię kaczek, aby pomóc Ci w zdobyciu bycia numerem jeden zawodnik.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Final Destination: The Secret Of Larson's Folly 1.0
Folly planety Larson był hit z gwiazd fali uderzeniowej na 07:14 w dniu 28 marca 2815 AD świat natychmiast zerwała i poniosła ogromne zniszczenia: atmosfera była zboczyła planety, oceany gotowane z dala, i całe życie na planecie zmarł .
 
51

Demo
Metal Gear Solid - VR 1.0
Witamy FLASH GEAR SOLID Trainer VR. Twoja misja jest prosta. Za pomocą pilota zdalnego sterowania Nikita rakiet aby zniszczyć wszystkie cele na każdym poziomie. Za pomocą różnych technik, aby uzyskać najlepszy czas i twierdzą, pierwsze miejsce.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Seiklus 1.0
Funkcje klawiatury: -... Pomocą klawiszy strzałek do poruszania się i skakać - 'Space' Naciśnij podczas gry, aby zobaczyć ekran statusu - Naciśnij P lub Esc w dowolnym momencie, aby zamknąć - Naciśnij przycisk C , aby uchwycić
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Ivory Springs 1.0
Gra stars mechanik Robin w świecie, w którym jest prywatny mechanik firma jest nielegalne.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Stoneage Sam 2 1.0
Stoneage Sam powraca w chłodnym nowej przygodzie Ice Age! Pomoc Sam się uda uciec od niebezpieczeństwa. Kliknij na wszystko, ale należy zachować ostrożność, jeśli klikniesz nie je w prawidłowy sposób, to trudno im pomóc, ale wcisnąć w niektórych
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Moorhuhn Jump'n Run 1.0
Odkąd jej tajemniczego zniknięcia legendarnego królestwa Atlantydy nie zniknął z świadomości ludzi s.
 
51

Demo
Putt-Putt: Travels Through Time 1.0
 Najlepsze gry dla dzieci jest Putt-Putt: Travels Through Time, który reprezentuje różnych okresach historycznych i miejsc do Childs.
 
51

Demo
Sam & Max: The Devil's Playhouse - The Penal Zone 1.0
Sam jest dwumetrowy pies w luźnej garniturze puzon-sportową o wymiarach 0,44 ręcznie armatnie.
 
51

Demo
Zombie Exploder 1.0
Możesz użyć myszy do gry akcji oparte na grze Zombie Exploder. W tej grze Twoim zadaniem jest zabić wszystkich zombie, przez wbicie i kopiąc. Weźmiesz początek ze szczytu budynku i ruszy w dół, zabijając wszystkich zombie.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Vox Populi Vox Dei 1.0
Gra przygodowa o złamanym sercu i wilkołaki! Podkradać się do wilkołaków i oderwać je od siebie gołymi rękami, pozostawiając ślad piksele krwi. Użyj klawiszy strzałek, aby przenieść miejsce do skoku przytrzymaj i naciśnij spację, aby atakować innych
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Gray and Green 1.0
Bugg jest ustalona. Pełna wersja teraz, nie demo. Nie ma zbyt wiele poziomów więcej, ze względu na termin. Są też oszukuje teraz. Zapisz Mubly pokolorować świat ponownie. Murlan czarodziej zamienił szary świat. Gra przygodowa platformą, baw się
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Lord of the Rings: The Return of the King 1.0
Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie II: Rise of the Witch-Kinga rozszerza wszechświat Tolkien stworzył.
 
51

Demo
DROD 3D 1.0
Opowieść etapy Beethro, kolorowe bohaterem i przebiegłym szermierz, który zarabia na życie, walcząc zszedł na 25 poziomach, aby zniszczyć potwory, które zalęgły się pod ziemią.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Winged Warrior 2.41.40
Oto przygoda nie chcesz przegapić! Jest to pierwsza z trzech gier RPG w Skrzydlaty Wojownik serii. W tym role-playing game, to jest twój obowiązek jako wojownik, aby przywrócić spokój w królestwie. Można to zrobić przez zbieranie informacji od
 
50

Do darmowego wypróbowania