Akcja pliki do pobrania oprogramowania

Treasure Pack for Super DX-Ball Deluxe 1.1
 Ta ciekawa gra łamanie cegły jest dostarczana przez Super DX-Ball. Twoim celem jest znalezienie się komunikat, że jest ukryty w kolekcji desek. Możesz użyć Treasure Pack dla uzyskania przyjemny zbiór'' darmowych'' płyt i granie w ekscytujących
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Twin Sector 1.0.4
Opowieść o Twin Sector rozgrywa się w post-apokaliptycznej przyszłości, gdzie resztki ludzkości zostały wprowadzone do sztucznego snu w komór kriogenicznych głęboko pod zanieczyszczonej powierzchni ziemi dopóki się do zamieszkania planet ponownie.
 
15

Demo
Mexican Motor Mafia 1.3
Mexican silnika Mafia 1.3 to gra akcji stworzona przez Science of Tomorrow . Mexican silnika Mafia 1.3 zaczyna się ciekawa historia. Bardzo dobrze znany bandyta uciekł z więzienia. Kiedy jest się, postanawia zabić policjanta, który chwycił go.
 
15

Do darmowego wypróbowania
Loony Labyrinth 2.6.1.826
Loony Labyrinth ma dwa tryby gry: Modern Times, a 2000 pne. Aby podróżować do 2000 pne, należy uaktywnić maszynę czasu, wypełniając jego feature.You rozpocząć grę w czasach współczesnych. Jak obserwując przez strumień czasu do 2000 roku pne,
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Nancy Drew - Danger on Deception Island
Nancy Drew pomoże Ci być młodszy lub starszy detektyw w tej grze. Junior detektyw otrzymuje jakąś pomoc z Nancy do rozwiązania sprawy i starszy detektyw będzie wyglądać w Nancy Ów dziennik, notatki i najlepsze okrążenie przez własnego do
 
15

Do darmowego wypróbowania
Mad Magic 2.78
Morion S evil mag ukradł wszystkie skarby z Polany, trzeba pomóc znajomym i stworzeń, by pokonać to zło, odzyskać skarb i zebrać wszystkie monety.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
I Have No Tomatoes 1.5
I Have No Tomatoes jest skrajny czas wolny idea której aktywność kończy się następujące pytanie: Ile pomidory można rozbić w dziesięciu krótkich minut Jeśli masz wolny czas, ta gra ma warzywa tylko czekają, aby zostać wyeliminowane Wystarczy.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Commando Arena 1.0.0.1
Arena Commando to futurystyczna gra akcji, w której będziesz się statkiem kosmicznym do manewru i strzelać do wrogów, zanim ogień się z jednym z ich kule światła.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Lazer Joust. (2 Player) 1.0
Lazer Joust. jest 2 player tylko podwójna gra z obu graczy za pomocą samej klawiatury. Każdy gracz rozpoczyna z siłą tarcza 20 i musi ograniczyć swoją tarczę przeciwnika do zera, aby wygrać.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Mario Game: Goomba-Go-Squish!!! 1.0
Yoshi opak minigame stylu zrobiłem, celem jest, aby zgnieść tyle goombas z Twoim chompball, jak to możliwe, zanim muzyka się zatrzyma, naciśnij w prawo iw lewo, aby obrócić ekran.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Mario Game: Mario's Minigame Madness 1.0
Od wersji One tylko się go na forum, I aktualizacja go. Teraz ma mniej zgrzytów i więcej grywalność. Proszę zostawić swoje pomysły na temat tego, co można poprawić.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Famer Bob vs the alien menace 1.0
Ciosem siedem zabawne odcienie z zwierząt hodowlanego w tej klasycznej grze, jak walczyć, aby zapisać co pozostało z Farmer Bobs magazynie.
 
15

Demo
Wolverine and the X-Man M.R.D Escape 1.0
Jesteś Wolverine i musi uciec MRR! Użyj stealth i umiejętności rozwiązywania problemów, aby uciec. Unikaj kamer, przewody laserowe, zbierać karnety dostępu, wyjąć strażników a nie wyzwolenie główny alarm. Wolverine i X-Men gry flash jest bardzo
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Counter Strike 2014 1.6
Counter-Strike to ma wszystko, czego potrzeba -. Logo pakiety, fnatic configs druzyna, modele exe fnatic, mały rozmiar (138 MB) i wymaga jedynie 263 MB miejsca na dysku, zoptymalizowane dla walk internetowych. Cechy szczególne: [*] Dodano nowe Gui
 
15

Oprogramowanie typu Freeware
Nether Star 1.6
Czarne głębie przestrzeni ma wiele tajemniczych sekretów. Ludzie zawsze patrzył na nocne niebo z nadzieją i podziwem. Ale nie wtedy, gdy wrogowie przyszedł do nas z gwiazd. Ogromna armia ciemności legionów, niszcząc planety, przyszedł bezpośrednio do
 
14

Do darmowego wypróbowania
Hurban Battle 2 1
Batlle jest Hurban strzelanka. Fascynujące i dynamiczna gra 3d space z realistyczną grafiką 3D i doskonałym dźwiękiem 3D
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Air Bandits 1.0
Air Bandits , pierwszy Insofta Games 'title zręcznościowa, jest już dostępna do pobrania.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Asteroids 1.0
Break Asteroids na małe kawałki, aż je zniszczyć. Uważaj UFO też!
 
14

Do darmowego wypróbowania
Golden Trails: The New Western Rush 1.0.2
 Złote Trasy jest nowa strzelanina przyjemna gra, w której można grać jako Sheriff Jack i znaleźć się / szuka wszystkie kąty i luki w obszarze prowincji na kopalniach złota, wigwamy, Grand Canyon i wiele innych.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Jungle Strike 1.07
 Kołowego walki jest ciekawy 3D gra akcji. W tej grze Twoim celem jest znalezienie wszystkich tajnych dokumentów przez Humvee dzięki prowadzeniu baz wroga w lesie.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware