Akcja pliki do pobrania oprogramowania

UnderWorld 1.0
32-bit DirectX aplikacji 5.0, który działa w Win95/98/NT. To po WWIII i Twoim zadaniem jest oczyścić podziemny świat genetycznie zmienionych stworzeń! Działa w rozdzielczości 640x480 z renderered tekstury, dźwięk cyfrowy FX i głos, i 31 poziomów w
 
38

Do darmowego wypróbowania
Randomly Generated Insanity 1.0
Zaskakująco dosyć jest bardzo trudna gra, ale można (teoretycznie) go pobić. Instrukcja wyjaśnione w grze. To sprawia, że naprawdę trudno losowo generowane go.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Bubble Ghost 1.0
Opierając przez C64 gry, i gra Gameboy, Duch Bubble został przerobiony na pc z niektórych improvment.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Xspace 1.0
Ten Games to gra akcji o stacji kosmicznej. Kilka modułów pochodzących z boków musi być włożona.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Good Santa, Bad Santa 1.0
Wcielasz się w Mikołaja. Można grać jako miły, szczęśliwy, Santa dobry, lub jako psychotyczne, zła, Santa źle. Radzę spróbować obu. Twój wynik mówi, jak dobry lub zły jesteś, -20 jest najgorszy, i +20 jest Goodest. Opis znajdziesz w pliku dla was
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Mario Game: Boo Escape 2 1.0
     Mario gry: Boo Escape 2 jest prosta do gry, w której po prostu trzeba ograć Boos. Ta zaktualizowana wersja zmienił szefa i Boo kolor natomiast wysoki stół wynik i Bowser itp zmienione.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Power Rangers : Operation Overdrive FMV 1.0
1 gracz Full Motion Video! Graj mini jak strażnicy Overdrive Praca jako walczą Lizards Lava, agregaty i Moltor.Hit prawidłową sekwencję klawiszy bić, kopać lub bloku.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
The Ball 1.0
Jako archeolog pracy na zboczach uśpiony wulkan gdzieś w Meksyku, utkniesz w jaskini.
 
38

Demo
Whack The Dead 1.0
Wyeliminowanie zombie, eery stworzeń i istot zza grobu przez kolosalny ich. Weź granat, aby pozbyć się złych facetów, tak szybko, jak to możliwe, zamrażać je, naciskając na bałwana. Znajdź amunicję i inne bonusy, aby pomóc i aby zwiększyć swój wynik.
 
38

Do darmowego wypróbowania
The Great Jitters: Pudding Panic 1.0
Niespokojny niewiele pudding jest uwięziony w przerażającym Ghost Train! Pomóż mu puzzle swoją drogę do wyjścia i straszyć powrotem potworów z zabawnych broni i pułapek Ta wciągająca gra logiczna akcja jest łatwy do nauczenia, ale trudne do
 
38

Demo
Cubefield 1.0
Infiniminer to zespół gra oparta dig multiplayer. W grze są zarówno klient, jak i serwer.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Toad Muncher 1.0
To jest idea gry wpadłem podczas gdy na wakacje w Queensland. To także mój pierwszy wysiłek porgramming przekrój całej platformy aplikacji zarówno Mac i pomieszczeniem Windows.The jest to, że trzeba wytępić ropuchy trzciny cukrowej z jesteś APC,
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Deadly Venom 3 1.0
Assassin stealth, renegat jest z powrotem do likwidacji imperium zła ustawiony na stworzenie śmiertelnego mutanta broń.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Warfare Transporter 1.0
W tych niebezpiecznych czasach II wojny światowej zarabiasz na życie jako transporter Warfare , przesuwając ręce i materiałów wybuchowych przez zdradliwe wody i zwalczania wrogich jednostek próbujących wysłać do Locker.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Uberzombie USA 1.0
Uberzombie USA jest otwarty zakończony Tower Defense Action-Strategy Game, gdzie trzeba chronić swój dom co noc z hordami zombie.
 
38

Demo
Best Friends 1.03h
 Best Friend jest gra, w której pomożesz dwóch przyjaciół czyli Petey i Patty. Trzeba będzie dołączyć do obu z nich. Gra jest bardzo ładny gry 3D i ma kilka różnych płyt. Trzeba być ostrożnym z upadku, jak deska może huśtawka, zjeżdżalnia i skręcają.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Wonderland 1.15b
Wonderland przerwy formy dla akcji / puzzle gry, łącząc state-of-the-art wizualizacje 3D z atrakcyjnej gry.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Inflater Ball 1.0
Tenis Just Got Rozbił Inflater Ball Cechy: Szybka nieustające działania arcade, 8 wyjątkowego Inflater Characters, Niezwykle szczegółowe grafiki 3D, 4 wspaniałe areny gry, Old-skool wciągająca grywalność, 1 lub 2 graczy akcja, Joypad lub.
 
37

Komercyjny
Reaktor 1.2
Postaw się w porywający action-puzzle przygodę! Twoim zadaniem jest oczyszczenie uszkodzonych reaktorów i zapisać 15 planety przed zniszczeniem. Musisz dopasować kolorowe bloki plutonu je zakończyć. Jeśli dotykać Reaktor rdzeń, odejdziesz! Ciesz 3D
 
37

Do darmowego wypróbowania
SoupToys 1.2
W SoupToys to zbiór ponad siedemdziesięciu zabawek, które można grać z bezpośrednio na pulpicie komputera.
 
37

Do darmowego wypróbowania