Akcja pliki do pobrania oprogramowania

SketchFighter 4000 Alpha 1.0
Pamiętasz te super fajne statki kosmiczne można Doodled na papierze milimetrowym w szkole średniej Uderzeń Pen zaciekle toczy ogromne międzygalaktyczne bitwy w klasie Historia z Los ludzkości wisi na włosku Dobrze, że powstały do życia w.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Cetus War 1.0.1
Historia rozpoczęła się w planety Cetus, planety małe i piękne. Pewnego dnia, potężne potwory przybyły i wykorzystali swoje magiczne moce, aby kontrolować wszystkie stworzenia w Wieloryba. Prince of Cetus, Whalie, był z dala od planety, gdy wrogowie
 
12

Demo
Infect (the Prison Infection Saga) 1.0.0
Wszystkie z tych więźniów nazwano nieludzkie potwory ... jeden z nich rzeczywiście jest! Walka innych więźniów na śmierć w dążeniu do ucieczki z MAC, i dowiedzieć się, kto s ukrywa druzgocący infekcję! Szukaj leków ujawniają infekcję i chwytów, aby
 
12

Do darmowego wypróbowania
Score A Million 1.00
Ocena Million jest ciekawostki gra strategiczna, która będzie sprawdzić swoją wiedzę ogólną, jak odpowiedzieć na serię pytań, coraz trudniejszych na pięciu poziomach zaawansowania w dążeniu do zakończenia wszystkich poziomów gry i Score A Million.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Weird Planet 3.1
Ta gra jest zbrodnicze działanie, w którym głównym bohaterem jest przejść kilka poziomów, aby uciec z nieznanej planety zamieszkane przez różne potwory.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Fast Boats 3.2
Gra szybkich łodzi prezentuje zapierające dech w piersiach różnych ras tnących. Przejmij kontrolę kutra super-szybkich i zakończyć pierwszy. Pragnienie szybkości i niebezpieczeństwo czyni grę bardziej wciągającą. Weź nową trasę pełną przeszkód w
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Star Defender 4 1.17
Kto może dać odważył się liczne hordy Inserctus i chronić rodzimą galaktykę Co czarnych dziur ukryć w nich i gdzie one prowadzą Aby odpowiedzieć na te pytania, należy zostać bohaterem, który jest odważny i wystarczająco silne, aby przełamać tę.
 
12

Do darmowego wypróbowania
RIP 3.69
W 2222 okrutnego dyktatora - General dzika conqured świat. Jego strażnicy, cyber-marynarzy i roboty wojenne utrzymują w awe planety cały i niszcząc każdego, kto ośmielił się sprzeciwić. Nie było żadnych bohaterów pozostawił w naszym świecie, który
 
12

Do darmowego wypróbowania
The Euchmich Legacy 1.1
Legendarny pirat Euchmich jest martwy, i jak jego uścisk żelazo na piętnastu morzach jest zwolniony, świat wali się w gruzy.
 
12

Demo
Agent Chewer Free 1.0
Agent Chewer Free - nowy wciągająca gra akcji 3D w stylu PacMan przez ArcadeStudio.com. Używaj strzałek do poruszania się w różnych kierunkach, przestrzeni strzelać złych potworów, zjeść wszystkie żółte kropki i mieć świadomość, że poziomy są
 
12

Do darmowego wypróbowania
Time Sphere 1.0
Czas i przestrzeń są na wyciągnięcie ręki w Time Sphere . Użyj swojego statku unikalne umiejętności manipulacji czasem i przestrzeni w celu zniszczenia opozycji. Sphere Time stajesz przed wielu potężnych wrogów, że silniejszy Im dalej zaliczki.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Space Strike 1.01
Space Strike to action-heavy kosmiczna strzelanka, wyzwanie graczom niszczyć inwazję kosmitów przed siać spustoszenie na ludzkości.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Ultimate Tank 1.0
Jesteś w kontroli najnowszych czołgiem inżynierii. Twoim zadaniem jest bronić swojej bazy. Samodzielny przed wieloma ziemi i wrogów powietrza. Stałym ostrzałem z czołgów próbujących włamać się do obrony będzie trzymać palec na spuście godzinami.
 
12

Do darmowego wypróbowania
No One Shoots Forever 1.20
Nikt Pędy Forever to gra, w której musisz zabić co South Park Boys zanim skończy się czas.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Super Mario Bros Space 1.0
Gra Mario Lost in Space. Ta gra jest jak Lunar Lander. Przewodnik Mario na platformie unikając asteroidów. Na poziomie EAH zobaczysz więcej asteroidy i etap będzie trudniejszy do pokonania. Uważaj na wrogów. Miłego gry z Softendo.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Scooby Doo Baseball 1.0
Tak to prawda nasz bohater pies Scooby Doo chce grać w baseball. Użyj myszki i przyciski trafić przychodzących piłki. Pamiętaj, że jeśli Twoje przeboje będzie bardziej dokładny Będziesz zdobyć więcej punktów.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Eternal Mansion 1.0
Mario jest uwięziony w niekończącej rezydencji ... Ścigany przez Kamek, ścigany przez Boos i działa na jego życie! Czy to tortury kiedyś skończy Run Mario w dobrym kierunku i unikać wrogów, aby ukończyć grę! Użyj skoki umiejętności i uprawnienia
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Super Mario Time Attack 1.0
Niektóre Lakitu porwał Princess Peach, możesz pomóc Mario uruchomić w czasie i zabrać ją z powrotem bezpiecznie.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Star Trek: Voyager Elite Force CTF Ark
Star Trek: Voyager Elite Force CTF Ark to mapa do gry nazewnictwa Star Trek: Voyager Elite Force. Oto nowa mapa stworzona dla Star Trek: Voyager Elite Force. To CTF Ark przez Robberts Steve.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
CUBE 2: Sauerbraten 2010.07.28
Sauerbraten (aka Cube 2) jest darmowy multiplayer / singleplayer strzelanka, zbudowany jako główny przeprojektowanie FPS Cube.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware