Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

HelpSTAR - Help Desk Software 2009.02
Help Desk Software (od 4995 dolar, 45 dni MBG) HelpSTAR obsługuje procesów ITIL do najlepszych praktyk zarządzania usługami, w tym: zarządzania problemami i Zarządzanie incydentami kokpitów menedżerskich wiedzy Change Management do Real Time Tactical.
 
14

Do darmowego wypróbowania
HelpDesk CentreDesk Repair 6.101
CentreDesk Naprawa jest idealnym rozwiązaniem do napraw naprawy helpdesk dla wielu użytkowników.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
ThinVNC HTML5 Remote Desktop 2.0.0.12
ThinVNC jest pure-web rozwiązanie dostępu zdalnego pulpitu. Komputer zdalny jest możliwy z każdej platformy OS pośrednictwem dowolnej przeglądarki zgodnej z HTML5 (Firefox, Google Chrome, Safari, itp.). ThinVNC korzysta z najnowszych technologii
 
13

Oprogramowanie typu Freeware
eBLVD Support Center and HelpDesk 7.5
eBLVD jest łatwe, szybkie i bezpieczne w chmurze help desk i system zdalnego wsparcia.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Clear Focus Call Centre 1.2.0.6
Cechy produktu: Multi-User System - Ustawienia jak wielu indywidualnych użytkowników, jak chcesz, każdy z własnym hasłem.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
HelpBox 3.6
HelpBox jest 100% webbased rozwiązanie helpdesk, który pomaga w zarządzaniu wszystkie przychodzące żądania usług i wzywa pomocy.
 
12

Do darmowego wypróbowania
StatWin Server Enterprise 8.4.5
Jeśli szukasz sposobu monitorowania działalności PC pracowników i innych użytkowników, StatWin to kompleksowe oprogramowanie do zbierania danych, które zapewnia zorganizowany sposób przechowywania danych, które są gromadzone przez monitorowanie.
 
12

Do darmowego wypróbowania
MediaHeal for Diskettes 1.0.0916
MediaHeal dyskietek pobiera pliki z uszkodzonych dyskietek. MediaHeal dyskietek skanuje uszkodzony system plików i zapisuje odzyskane pliki i foldery do folderu na bezpieczną jazdę. MediaHeal dyskietek obsługuje wszystkie rodzaje dyskietek.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Desksense Monitor 1.0.0.2
Pozwól przebiegu programu - funkcja ta z desksense pozwoli wybrać własne programy, programy, które chcesz uruchomić w komputerze.
 
11

Demo
Boldcenter Operator Client .NET 3.13
Bezpłatne CRM (Customer Relationship Management) oprogramowanie do sprzedaży i zespołów wsparcia, aby skutecznie zarządzać czaty na żywo, informacji o potencjalnych przychodzące e-maile, Bilety na biuro i analizy witryny.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Aisper IT Manager Plus 6.4.4
Elastyczny i łatwy w obsłudze narzędzie, które zapewnia kompleksową kontrolę i zarządzanie inwentaryzacji oprogramowania i sprzętu, monitorowanie i zawiadomień o zmianach w konfiguracji, transfery, korzystania z licencji, pilot zdalnego sterowania,.
 
10

Demo
MediaHeal for CD and DVD 1.0.0937
MediaHeal CD i DVD pobiera pliki z uszkodzonych dysków CD / DVD wszystkich typów (CD-R/RW, DVD + /-R, DVD + /-RW, DVD-RAM).
 
9

Do darmowego wypróbowania
Bracket 2.2.1B
Profesjonalnym pełna Desktop Sharing (wiele jednoczesnych sesji obsługiwane). Sesje można dla odtwarzania w późniejszym czasie. Hosting na lokalnym systemie (innowacyjna koncepcja). Dostęp do systemu plików. Udostępnianie plików. Publishing E i
 
9

Demo
Excel Formula Expert Addin 1.0
Teraz możesz łatwo i szybko dostać się do rozwiązania problemów związanych z programu Excel za pomocą programu Excel Formuły Expert dodatek.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
VueChat Enterprise Server 1.3
VueChat to zestaw biznesowych rozwiązań, technik i technologii, które pozwalają ludziom do komunikacji i budowania nowoczesnych i efektywnych relacji z klientami i partnerami na całym świecie.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Ezidoits Helpdesk 4.1.2
Ezidoits Helpdesk daje dostęp w czasie rzeczywistym do naszego Biura Obsługi Klienta, a nasz wyszkolony, przyjazny i pomocny personel.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Internet Organizer Deluxe 3.7
Internet Organizer Deluxe jest oprogramowanie Windows, który pozwala biznesowych i domowych użytkowników komputerów PC do organizowania Web odpowiednie informacje.
 
7

Do darmowego wypróbowania
N-central Network & Systems Management 8.0
Wszystkie nowe N-central 8 zdalne zarządzanie systemem i rozwiązanie do monitorowania zapewnia dostawcom usług i specjalistów IT w przedsiębiorstwach średniej wielkości w pełni funkcjonalnym narzędziem do dostarczania najbardziej kompletną usługę.
 
7

Demo
LIVECHAT ContactCenter 6.1.1.0
LiveChat jest online oprogramowanie czat w modelu SaaS. Pomaga zarówno gości i właścicieli witryny e-commerce. Z przycisku czatu umieszczonego na stronie internetowej, użytkownicy otrzymują prosty i szybki dostęp do Live chat z działu obsługi klienta
 
6

Komercyjny
RemoteVU Host 1.1
Ciesz się żyć audio i odtwarzanie wideo z komputera PC / Mac na iPhone / iPad / iPod Touch.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware