Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

Team HelpDesk for Outlook 6.2
Automatyczne śledzenie problemów i helpdesk system sprzedaży biletów dla wielu techników, Team Helpdesk Ciebie i Twojego zespołu wszystkie narzędzia niezbędne do zalogowania się, współpracować, analizować i pomóc w rozwiązywaniu problemów pomocy.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Razordesk Enterprise Edition 5U 3.2.00
Razordesk to narzędzie potrzebne do zarządzania firmą S wsparcie IT wymagania. Personel pomocniczy i klienci docenią intuicyjny internetowa konsola. Bez wysiłku śledzić kupna i usterki, ludzi informować zostać powiadomieni o zmianach, generować
 
25

Do darmowego wypróbowania
SRM Help Desk 1.0
Nowy interfejs WWW jest dla zarejestrowanych użytkowników z wielu różnych wersjach.
 
24

Do darmowego wypróbowania
ManageEngine SupportCenter Plus 7
ManageEngine SupportCenter Plus jest 100% web-based Obsługa klienta i oprogramowania wsparcia, które oferuje Trouble Ticketing, Account Management & Contact, Zarządzanie SLA i wiedzy w jednym tanim, łatwym w użyciu pakiecie.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
ihelpcenter 3.6
LogOnMyPC jest następny poziom opartych na sieci Web usługa, która pozwala na zdalne sterowanie komputerem biura lub sieci z dowolnego komputera podłączonego do Internetu w bezprzewodowy PDA, nawet jeśli obie strony za firewallem.
 
22

Do darmowego wypróbowania
KnowledgeBase Deluxe 3.7
Baza oprogramowania Zarządzanie wiedzą dla użytkowników systemu Windows. Intuicyjne i wydajne funkcje zarządzania bazami danych pozwala na nagrywanie, organizowanie i zarządzanie często zadawanych pytań, kwestii technicznych, specyfikacje produktów,
 
22

Do darmowego wypróbowania
LookMyPC 2.1.5
To w po czeniu P2P i bezpiecznym coorperate technik przechodzenie bramy, kt re mog przechodz c wi kszo z o onych wsp pracuj cych sieci w spos b bezpieczny i kontrolowany.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Whaddidoo Trouble Tracker 1.75
Każdy, kto dostarczył wsparcia technicznego dla użytkowników wie, że problemy rzadko zdarzyć się tylko raz.
 
21

Do darmowego wypróbowania
MobileController Professional Edition 1.6
Kontroluj swój telefon za pomocą komputera. 16 produkty w jednym! 1.Real Kontrola czasu i wyświetlić ekran synchronicznego telefonem komórkowej. Operacja myszy na ekranie telefonu, która jest podobna do igły. Operacja klawiatury na ekranie telefonu,
 
21

Do darmowego wypróbowania
Web Help Desk Software - Free Ed. (.exe) 10.0.18.3
No ważności, bez reklam, tylko za darmo. Darmowy help desk wydanie oprogramowania Web Help Desk instalacji systemu Microsoft Windows Server oferuje wiodącą w branży internetowego help desk oprogramowania zestaw funkcji, który pozwala na śledzenie i
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
SeeYou Mobile Simulator 4.01
SeeYou jest planowanie lotów i narzędzie do analizy dla pilotów szybowcowych. Jest on przeznaczony zarówno dla komputerów stacjonarnych i notebooków PCsSeeYou jest planowanie lotów i narzędzie do analizy dla pilotów szybowcowych. Przeznaczony jest
 
20

Do darmowego wypróbowania
VictorSchedule 2.0
Jeśli firma lub organizacja spędza znaczną ilość ludzi planowania czasu i zasobów na zmiany lub zadań, VictorSchedule jest rozwiązaniem Twoich problemów.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Verax Service Desk 1.8.6
Service Desk Verax automatyzuje i usprawnia zarządzanie incydentami, zapewnienie terminowego rozdzielczości i zgodności SLA.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
LabTech NMS 2.5
LabTech jest jednym z rodzaju rozwiązanie, które łączy zdalnego wsparcia technicznego z inwentaryzacji, zarządzania klienta.
 
19

Komercyjny
Mikogo 4.7
Jeśli jesteś w biznesie, gdzie często przechodzą przez spotkań online lub wideokonferencji, Mikogo to idealne rozwiązanie, które umożliwia dzielenie się zorganizować spotkania i konferencje lub udostępnianie plików i aplikacji z.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
HelpDesk for Outlook and SharePoint 4
HelpDesk OSP łączy Outlook do dowolnej witryny programu SharePoint i wykorzystuje najlepsze w obu produktach firmy Microsoft.
 
18

Do darmowego wypróbowania
logonmypc 3.6
Logonmypc jest oparty na sieci Web następny poziom usług, który pozwala na zdalne sterowanie komputerem biura lub sieci z dowolnego komputera podłączonego do Internetu w bezprzewodowy PDA, nawet jeśli obie strony za firewallem.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Web Invoice 9.1
Oprogramowanie, które zostało zaprojektowane od podstaw * Faktura Web jest internetową Fakturowanie, Billing i rozwiązanie Helpdesk, który jest przeznaczony do zarządzania każdej firmy usług, które mogą wymagać fakturowania części, robocizny i.
 
17

Demo
LANDPARK HELPDESK 3.8.A
LANDPARK HELPDESK pozwala osiągnąć optymalne wsparcie techniczne. Zwiększenie wrażliwości poprzez ustanowienie swój zespół Helpdesk. Zarządzanie rozdzielczość Incident przedłużony szerzej całego infrastruktury firmy (zapotrzebowania, materiały
 
16

Do darmowego wypróbowania
sitehelpdesk 7.8
Help desk z rozwiązań w zakresie oprogramowania Sitehelpdesk . Com. Przeznaczony do wszelkich wewnętrznych służb wsparcia, zarządzanie usługami IT czy obsługa klienta w internecie. Zintegrowane monitorowanie e-mail dla poczty dwukierunkowego
 
16

Demo