Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

Templates for the Fashion Helpdesk 1.00
Za pomocą programu Microsoft Outlook jako potężny Hotline / Helpdesk rozwiązanie dla zapytania klientów do Mode-a także mody firm.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
File System Auditor 2.5.3.31
     Poręczne oprogramowanie Audytor File System jest w stanie oszczędzając czas i pieniądze firmy, ponieważ obsługuje następujące funkcje: jest w stanie pokazać wam, że kto dotknął Twój które pliki, kiedy otworzył pliki iz której stacji roboczej;.
 
33

Do darmowego wypróbowania
VerifyMyPC 2.6
VerifyMyPC jest śledzenie zmian i zarządzania nimi, że zegarki dla ważnych zmian na komputerach z systemem Microsoft Windows NT/2000/XP/2003/Vista.
 
33

Do darmowego wypróbowania
InsTIL 3.2
Zaszczepić Service Desk to kompleksowy zestaw oferowanych produktów programowych mających na celu poprawę poziomu usług IT i wydajności, dostarczanie najlepszych praktyk i standaryzacji oraz dostosowania jej do dostarczania wartości dla firmy.
 
32

Do darmowego wypróbowania
webtopc 3.6
LogOnMyPC jest następny poziom opartych na sieci Web usługa, która pozwala na zdalne sterowanie komputerem biura lub sieci z dowolnego komputera podłączonego do Internetu w bezprzewodowy PDA, nawet jeśli obie strony za firewallem.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Help Desk for IIS 2.2
Help Desk dla IIS jest internetową help desk oprogramowanie dla zapewnienia obsługi klienta i wsparcia.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MediaHeal for Hard Drives 1.0.0910
MediaHeal dla dysków twardych pobiera pliki z uszkodzonych dysków twardych. MediaHeal dla dysków twardych skanuje uszkodzony system plików i zapisuje odzyskane pliki i foldery do folderu na bezpieczną jazdę. Obsługiwane są zarówno dyski fizyczne
 
31

Do darmowego wypróbowania
DataTrack System 3.5 3.5.9908.1
Jednym z najlepszych sposobów, aby wzmocnić pozycję firmy jest przez wielki oprogramowanie help desk.
 
31

Do darmowego wypróbowania
ReplyButler 5.17
Jak często należy wpisać Droga Pani ... i dodał kilka słów, które były prawie zawsze takie same Po co męczyć się z tak powtarzalne zadania Nie wiemy i nie należy albo To dlatego stworzyliśmy ReplyButler , dodatek do programu Microsoft Oulook
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
TurboMeeting 3.3
TurboMeeting 4-w-1 oprogramowanie zapewnia (1) konferencji w sieci Web do prezentacji produktów, prezentacje produktów, szkolenia online i interaktywnym współpracę, (2) Wsparcie pilota do zdalnego sterowania z klientów `PC lub komputerów.
 
29

Demo
Omnistar Help Desk Software Solution 8.1
Omnistar Help Desk Software jest jednym z wielu aplikacji online opracowany przez Omnistar Interactive.
 
28

Komercyjny
Organizer Lite 2012:Free Service CRM 2012R1.0
Zarządzaj skarg z easeOrganizer Lite 2012 jest wolne oprogramowanie CRM Serwis przeznaczony dla sektora usług do zarządzania skarg klientów skutecznie -.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Live Chat Software, Customer Support, Live Help, Live Support 3.1
APS Czat na żywo, łatwy w obsłudze i bardzo silne wsparcie na żywo klienta żyć oprogramowanie pomocy dla stron internetowych.
 
28

Do darmowego wypróbowania
AbusePipe Abuse Desk Management Software 3.0
Desk Software Abuse Zarządzanie, Zarządzanie Abuse Software Queue. Określa źródło pochodzenia e-mail skarg bardzo szybko, i pozwala natychmiast skontaktować się z klientem pochodzące i podjąć odpowiednie działania. AbusePipe to jedyny system, który
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Jet Service Desk 1.63
Service Desk Jet to szybki HelpDesk / obsługa systemu Desk, który obejmuje następujące przepływy: zarządzanie żądanie, zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami, zarządzanie zmianami, aktywów Obsługa i zarządzanie konfiguracją, zarządzanie.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Web Help Desk Software 10.0.18.3
Oprogramowanie Web Help Desk dla systemu Windows oferuje wiodącą w branży internetowego help desk oprogramowania zestaw funkcji, który pozwala na dynamiczne przydzielanie, śledzenie i spełnić wszystkie Twoje bilety zapalnych wsparcia technicznego i.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Base CRM + Sales Tracking 1.0.1
EASY CRM I SPRZEDAŻ MANAGEMENTWith bazowa, śledzenia sprzedaży nigdy nie było łatwiejsze.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
WMI Recovery Center 1.0.0.15
Program ten zawiera szczegółowe informacje na temat prawie wszystko, co w, i podłączona do komputera z systemem Microsoft Windows.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
DameWare Remote Support 9.0.1
Obsługuje tysiące użytkowników końcowych, bez konieczności opuszczania swojego biurka, przy użyciu oprogramowania do zdalnego wsparcia.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Public Folder HelpDesk for Outlook 9.2.5
Współpracę na bilety helpdesk w programie Outlook. Tworzenie bilety z poczty elektronicznej lub formularza internetowego. Opisz problemów za pomocą załączonych plików i tekst sformatowany. Bilety sortowania. Pobierz informacje z kontaktów programu
 
26

Do darmowego wypróbowania