Narzędzia pomocy &Zdalny PC pliki do pobrania oprogramowania

Organizer Lite 2013:Free Service CRM 2013R1.1
Zarządzaj skarg Organizatora łatwość Lite 2013 jest wolne oprogramowanie CRM Serwis przeznaczony dla sektora usług do zarządzania skarg klientów skutecznie.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Trouble Ticket Tracker 2.0
Cechy Trouble Ticket Tracker * Umożliwia użytkownikom dodawanie biletów * Umożliwia użytkownikom przeglądanie biletów podniesione * Ułatwia edycję biletów * Wyświetla aktualny stan biletów * Wyszukiwania bilety według daty, typu problem, id bilet,.
 
50

Komercyjny
FREEWARE CentreDesk Corporate 6.101
CentreDesk Corporate to darmowy rozwiązanie multi-user help desk. Jeden z czterech Help Desk CentreDesk grupy, które są niedrogie i łatwe w obsłudze. Podstawowe elementy to: Szybkie, łatwe połączenie zalogowaniu, łatwe śledzenie połączeń, z pełną
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Mouse Tracks 2007 6.50
Utwory mysz zawiera obszerny systemu Help Desk. To pozwala na przypisanie zadania i pomóc bilety biurko do techników. Wiele różnych raporty mogą być generowane na podstawie tych informacji, w tym, ile godzin youapos; ponownie pracuje dla różnych
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
sitewebdesk 7.8
Pomoc rozwiązań programowych z sitehelpdesk.com biurka. Przeznaczony do wszelkich usług wsparcia klientów w internecie zintegrowany z witryny internetowej. Obsługuje również zintegrowane monitorowanie e-mail dla poczty dwukierunkowego śledzenia i
 
49

Demo
Salon Booking Service 4.2
Powołanie usługę rezerwacji salonach fryzjerskich, urody, manicure lub sklepów estetycznych, solariów, studia fitness, salony ślubne, sklepy mody i pracownie, Spa, salony piękności, z tworzyw sztucznych i kliniki chirurgii kosmetycznej, kosmetyczne.
 
49

Do darmowego wypróbowania
NetSupport Servicedesk 3.0
Zmniejsz koszty TCO (Total Cost of Ownership) poprzez zmniejszenie liczby dostawców jesteś zarządzających, poprawa wsparcia help desk, przestrzeganie standardów konfiguracji i skutecznie migracji do nowych technologii.
 
48

Demo
DataTrack System 3.5.9800.0
Jednym z najlepszych sposobów, aby wzmocnić pozycję firmy jest przez wielki oprogramowanie help desk.
 
47

Komercyjny
Skynet Monitor 1.1.0.1
 Skynet monitor to program do zarządzania użytkownikami, która pomaga monitor komputera.
 
46

Do darmowego wypróbowania
Soocial Outlook Sync 1.2.7.4
Trzymaj swoje kontakty w synchronizacji. Telefon, komputer i aplikacje internetowe będą miały ten sam adres book.Never stracenia książkę adresową jeszcze raz! Codzienne automatyczne tworzenie kopii zapasowych kontaktów, więc będziesz być
 
46

Do darmowego wypróbowania
Compass Business Management Suite 1.7
Compass Business Management Suite jest zwięzły program narzędziowy, który pozwala właścicieli firm i menedżerów, aby organizować i śledzić ich firmy pracę w sposób scentralizowany i poręczny.
 
46

Oprogramowanie typu Freeware
Brand name alerts 2.0.0.9
Analiza demograficzna, mentor biznesu, pozwala na monitorowanie warunków, otrzymywać powiadomienia o Twojej marki lub firmy, jak to jest występuje w internecie.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
ThinVNC Access Point 2.0
Access Point ThinVNC umożliwia bezpieczne HTML5 pulpit zdalny do dowolnego komputera w sieci lokalnej, przez jeden publiczny adres IP.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Nokia Wireless Presenter 2.0.1.1
Nokia Wireless Presenter to program, który umożliwia dostęp do plików systemu Windows na komputerze PC za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
NeuQs Free Helpdesk 2.01
Czy szukasz rozwiązania help desk do wsparcia własnych użytkowników firmowych, czy też organizacja wsparcia patrząc po wielu firm z wielu miejsc, NeuQs Help desk bezpłatny Zapewni dostarczyć profesjonalne poziomy lub usługi poprzez terminowe.
 
43

Do darmowego wypróbowania
AccountAudit 1.0.1.9
AccountAudit jest narzędziem, które pozwala na zbadanie bazy danych kont użytkowników z kontrolera domeny systemu Windows.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Templates for Secretary Helpdesk texts 1.00
Zatrudniać MS Outlook jako super-Helpdesk dla zapytania klientów na asystentów Biuro + rejestrów.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Polar Help Desk 5.0
Polar Help Desk jest internetową help desk, które pomaga zorganizować dział wsparcia.
 
40

Demo
Personal HelpDesk for Outlook 5.0
Automatyczne śledzenie problemów i helpdesk system sprzedaży biletów w kliencie programu Outlook.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Welch Allyn Service Tool 2.7
Welch Allyn Service Tool to narzędzie przeznaczone dla inżynierów biomedycznych zainstalować aktualizacje oprogramowania, aktualizacje i dodatkowe funkcje, w tym wnioski o wszystkich Welch Allyn devices.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware