Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

TS Man 3.5
Intuicyjna obsługa i naprawy oprogramowania, przy użyciu szybki i Royalty Free, serwer bazy danych dla wielu połączeń użytkownika, proste i niemal oczywista graficzny interfejs użytkownika, za pomocą którego, użytkownik końcowy, zakończy codzienne i.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Move MySQL to Another MySQL Database Software 7.0
Przesyłanie danych i tabel z jednego serwera na inny serwer szybko. Wystarczy podać dane logowania do obu baz danych połączenia. Brak wiedzy SQL jest wymagane.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Polaris 1.0
Polaris cechy:-Przyjazny interfejs użytkownika-Możliwość konfigurowania struktury danych i ich prezentacji w aplikacji-możliwość tworzenia ewentualnych powiązań między różnych list-Rejestracji wielopoziomowej hierarchii dla wszystkich.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Text Files to MS SQL Server Import, Export & Convert Software 7.0
Załadować pliki tekstowe (lub plików CSV) do MS SQL Server. Utwórz nową tabelę lub dołączyć do istniejącej tabeli na podstawie zawartości pliku na komputerze.
 
18

Do darmowego wypróbowania
smart report maker (mysql reports maker) 1.2
Inteligentne Maker Raport jest bardzo łatwy w obsłudze PHP / MySQL generator raportów, pozwala tworzyć i zarządzać nieograniczoną liczbę MySQL raportów na podstawie tabeli lub kwerendy, it `s obsłudze interfejs w stylu kreatora pozwala wybrać tylko.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Oracle Join Two Tables Software 7.0
Poziomo połączyć (łączenie, mecz, unię) dwóch tabel Oracle do jednego przez wspólnej kolumny (pole) danych. Dwie tabele nie są zmieniane, zostaje utworzona nowa tabela z wynikami. Żadnych skomplikowanych opcji lub SQL znajomość wymagana.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Oracle Append Two Tables Software 7.0
Pionowo połączyć (łączenie, mecz, wstawić) jednej tabeli Oracle do innego. Stoły mogą być umieszczone w tej samej bazie danych Oracle lub dwóch baz danych różnych. Żadnych skomplikowanych opcji. Brak wiedzy SQL wymagane.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Microsoft SQL To MySQL Converter 2.0.1.5
Konwersja MSSQL do bazy danych MySQL oprogramowanie zmniejsza złożoność tworzenia bazy danych raz po raz w różnych baz danych.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Convert MS Access To MySql Database 2.0.1.5
Rekord bazy danych programu Microsoft Access do MySQL oprogramowanie konwertera jest profesjonalnym i unikalne narzędzie do migracji db że przeniesienie całego lub wybranego rekordu z pliku mdb na ekwiwalent serwera MySQL.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Convert MS Access To MySQL 2.0.1.5
MS Access do MySQL Walutowy aplikacji jest specjalnie zaprojektowany do konwersji całości lub wybranych rekordów MS Access do bazy danych serwera MySQL.
 
18

Do darmowego wypróbowania
myDBR 4.5.3
MyDBR to innowacyjne rozwiązanie raportowania web MySQL i Microsoft SQL Server ze wsparciem dla najnowszych smartfonów (Android, iPhone i Symbian).
 
18

Do darmowego wypróbowania
Canadian Postal Codes 1.0
Pakiet Kanadyjska Kody pocztowe zapewni Ci rozszerzonej Canadian Kody pocztowe bazy danych, jak i danych geograficznych takich jak kanadyjski długości i szerokości geograficznej.
 
18

Do darmowego wypróbowania
MARS Starter Edition 5.7
Starter Edition naszego nagradzanego MS Access Scheduler i narzędzia automatyzacji: - Szybki do skonfigurowania i prosty w użyciu.
 
18

Do darmowego wypróbowania
MS Access Edit MDB Files Without Access Installed Software 7.0
 To oprogramowanie pozwala na tworzenie i edycję plików MS Access MDB bez zainstalowanego programu Access. Nie obsługuje plików MS Access ACCDB i wymaga jedynie Access 2000 lub nowszego.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Ant Access Viewer 1.1.3
Ant dostęp Viewer pozwala przeglądać, edytować, eksportować dane z bazy danych programu Microsoft Access (. Mdb). Używa ADO i MDAC. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plik MDB chcesz Access Viewer Ant zmodyfikować.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
Database Dictionaries Spanish 1.0
Słowniki dwujęzyczne hiszpański, francuski, niemiecki, portugalski, angielski, włoski, holenderski, szwedzki, SQL, MS-Excel, MS Access.
 
18

Komercyjny
MSSQL DB Converter Software 2.0.1.5
Pobierz MSSQL do MySQL kompleksowego rozwiązania do konwersji bazy danych, które konwertuje bazy danych MySQL do MSSQL serwer z wszystkich atrybutów, takich jak całej bazy danych, typ danych, wyzwalacz, wartość null, Wybrane wiersze i kolumny i.
 
18

Do darmowego wypróbowania
MySQL to Oracle Database Converter 4.0.1.6
Spółka oferuje ekonomiczne i doskonałe oprogramowanie do konwersji bazy danych pozwala szybko przenieść bazę danych MySQL w formacie Oracle bez utraty danych.
 
18

Do darmowego wypróbowania
SharePoint Forms Bundle 3.0
KWizCom za SharePoint Bundle Forms został zaprojektowany w celu rozwiązania różnic w out-of-the-box funkcji SharePoint formularzy listy, a rzeczywiste wymogi co do formy domagali się zarówno sieci i użytkowników mobilnych.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Text to SQL Converter 1.01.00
Konwerter tworzy zestaw wkładek na podstawie pliku tekstowego (rozdzielany lub stałej szerokości).
 
18

Demo